Twitter
Günübirlik her Pazar hareketli "Eskişehir" turu 99 TL!
10 Mart - 28 Nisan tarihleri arasında her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 203714
99,00 TL
160,00TL
liste
%38
indirim
61TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • eskisehir-turu5
 • eskisehir-turu3
 • eskisehir-turu2
ÖNE ÇIKANLAR
Mart Ve Nisan Ayları Her Pazar Eskişehir’e Gidiyoruz.

Eskişehir'de Venedik'i aratmayan, görenlerin hayran kaldığı eşsiz güzellikleriyle dolu muhteşem bir tur için yerinizi hemen ayırtın!

Kent Park, Odunpazarı, Masalş Şatosu, Porsuk Çayı ve görülmeye değer daha bir çok güzellikle bu şehri baştan başa gezecek ve unutamayacağınız bir gün geçireceksiniz.


Tur Tarihler
10 - 17 - 24 - Mart Pazar 
07 - 14 - 21 - 28 Nisan Pazar 

Miki Tur Araç Kalkış Noktaları Ve Saatleri
06.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Mobilya Önü 
06.15 Mecidiyeköy Meydan Yapı Kredi Bankası Önü
06.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
06.50 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu ( E 5 Ankara İstikameti )
07.10 Çayırova Mc Donald ` s Önünden
08:00 Kocaeli Halkevi Önü

08:00’da İzmit Halkevi Durakları ( Asya Otel Karşısı ) katılacak misafirlerimiz ile otobüs içinde sabah sandviç ve içecek ikramları eşliğinde Adapazarı - Pamukova - Bozüyük güzergâhını takip ederek Eskişehir`e gidiyoruz. İlk durağımız Sazova Bilim Parkı olacak. Burada Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Nuh`un Gemisi gezilerinin ( EKSTRA ) ardından Tülomsaş Fabrikasını bahçesinde sergilenen bej renkli olan Devrim arabasını ziyaret ediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz. Buradaki gezimizin ardından Eskişehir'in ilk yerleşim yerini oluşturan Osmanlı Dönemi' nden kalma tarihi evlerin bulunduğu meşhur Odunpazarı`nı gezmeye başlıyoruz. Odunpazarı gezimizin ardından Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gezimize başlıyoruz; Müze, Türkiye`nin ilk cam sanatları müzesidir. Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubunun işbirliği ile kurulmuştur. Müzede 42 cam sanatçısının eserleri sergilenmektedir. Buradan sonra öğle yemeğimizde (Ekstra) meşhur Çibörek’in veya Balaban Köftenin tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir'e kazandırdığı Balmumu Heykel Müzesi’ni gezmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Ardından Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı gezilerinden sonra son durağımız ise Porsuk Çayı olacak. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Bozüyük - Adapazarı üzerinden akşam saatlerinde İstanbul`a dönüyoruz. Siz sayın misafirlerimizi bir dahaki Miki Tur organizasyonun da görüşmek üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Araçta Kahvaltı Paketi
 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • Araç  İçerisindeki İkramlar
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği ( Çiğ Börek + Ayran (15 Tl )
 • Araçta Rehberlik Hizmeti Olarak Tur Esnasında 15 Tl Acentaya ödenecek olup zorunludur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Miki Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 10 Mart - 28 Nisan tarihleri arasında her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0534 019 37 07

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder. Hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. 

Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir.

Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. 

Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Miki Tur kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 05/02/2019 tarihinde hazırlanmıştır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Miki Tur
TR
0534 019 37 07
Adresim :
DETAY
miki
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: