Twitter
EK ÜCRETSİZ yarım pansiyon konaklamalı 2 gün "Kapadokya" turu 329 TL'den başlayan fiyatlarla!
12 ve 19 Ekim – 09-16-23-30 Kasım 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 198268
329,00 TL
500,00TL
liste
%34
indirim
171TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

GÜZEL ATLAR DİYARI KAPADOKYA TURU 


 Araçta Ekstra Ücret Yok / Yarım Pansiyon / 12 ve 19 Ekim – 09-16-23-30 Kasım Hareketli                                                           
1.gün Cuma  İstanbul – Kapadokya 
BAKIRKÖY İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ : 21:00  - MECİDİYEKÖY MADO VE DOĞTAŞ ÖNÜ : 22:00 ,KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ  23.00   Kalkış noktalarımızdan misafirlerimizi alarak  hareket ile Düzce üzerinden Bolu’ya ulaşıyor ve Tursan tesislerinde dinlenme molası veriyoruz. Buradan ayrılıyor ve  Hola Turizm otobüs içi ikramlar ve rehberimizin bilgilendirme amaçlı anlatımları eşliğinde gece yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.GÜN.   (CUMARTESİ ) GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – ÜRGÜP - ÜÇ GÜZELLER - ÇAVUŞİN
05.00 Ankara Söğütözü Ulusoy tesislerinden katılan misafirlerimizi de alarak Koçhisar üzerinden Sabah saatlerinde Aksaray Orhan Ağaçlı tesislerine ulaşıyoruz. Serbest alınan sabah kahvaltısı sonrasında Nevşehir’e doğru yolumuza devam ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Selçukluların İpek yolunu korumak ve yolcuların, kervanların konaklayabilmeleri için yapılmış olan Ağzıkarahan kervansarayın  panaromik olarak görüp, Konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz (otelin doluluk oranı nedeni ile öğleden sonra giriş yapılması durumunda tur programı öne çekilir.) Kapadokya bölgesinin en yüksek noktalarından biri olan Uçhisar kalesini panaromik olarak görüyor ve yörede çıkartılan onyx taşının işlenip hediyelik eşya haline gelene kadar geçirdiği evreleri görüyoruz. Sizlere verilen alışveriş molası sonrasında eski adıyla Korama bugünkü adıyla Göreme Açık Hava Müzesi içinde bulunan Kızlar manastırı, St. Barbara şapeli, Yılanlı kilise, Elmalı kilise, Aziz Basil şapeli, Mutfak ve Kiler gezileri sonrasında duvarlarındaki freskler nedeni ile diğer kaya kiliselerden ayrılan tokalı kiliseyi görüyoruz. Şapkalı peribacalarının güzel örneklerinden olan üç güzeller peribacaları ve güvercinlik vadisinde vereceğimiz fotoğraf molalarının ardından Taş işçiliği ile ünlü Sinasosa geliyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş sonrasında bölgenin en gelişmiş turizm merkezlerinden biri olan Ürgüp merkezinde sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamandan sonra Rumların yaşadığı Çavusin kasabasını geziyoruz. El tezgâhlarında dokunan yöreye özgü halıların imal edildiği halı dokuma atölyesinde bizlere verilen bilgileri dinlerken çaylarımızı yudumluyoruz .Çevrede yetiştirilen üzümlerden elde edilen Şarapların üretildiği şarap mahzeninden yaptığımız alışveriş sonrasında , Avanos ‘da çanak çömlek atölyeleri ve paşabağı gezilerimizi tamamlayıp  otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde .Arzu eden misafirlerimiz  türk gecesine ekstra olarak katılabilirler  )

3.GÜN.   ( PAZAR ) DERİNKUYU YER ALTI ŞEHRİ - IHLARA VADİSİ -  TUZGÖLÜ - NARLIGÖL
EKSTRA BALON TURU (Sabah saat 5.00-05.30 arası, araçlarımız siz saygıdeğer konuklarımızı konakladığımız otelimizden alarak kalkış alanına getirir. Balonlar  uzman ekipler tarafından uçuşa hazırlanırken, kahvaltımızı hafif bir şekilde yapıyoruz. Kısa süren bir hazırlıktan sonra balonlar gündoğumuna yakın uçuşa başlayacaklardır. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer. Uçuş sonunda konuklarımız için özel bir kutlama yapılacak,  ayrıca uçuş hatırası olarak uçuş sertifikası verilecektir. 07.00-07.30 civarında konuklarımız tekrar kendi araçlarımızla konakladıkları otellerine bırakılacaktır.) 
           
Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası hareket ile otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin aylarca yasayabileceği mühendislik harikası olan Derinkuyu yeraltı şehri veya (Kaymaklı yeraltı şehri). Yer altı şehrindeki tüneller, kilise, yemekhane, kiler ve depo gibi yaşam birimlerini gördükten sonra güzergâhımız üzerinde bulunan ve volkanik bir arazi içerisinde yer alan Narlıgöl’ü(Krater Gölü),Orta Anadolu’nun en yüksek dağı olan Hasan dağı(panaromik) görerek Melendiz Çayının oluşturduğu bir kanyon-vadi olan Ihlara vadisine ulaşıyoruz. 14 km uzunluğunda 150 m. derinliğinde 300 m. genişliğinde ve 28 kıvrımdan oluşan bu doğa harikası vadide keşişlerin inzivaya çekildiği kiliselerden birkaç tanesi Ağaçaltı kilisesi, Yılanlı kilise ve Sümbüllü kiliseleri gezip Tuz gölüne hareket ediyoruz. Tuz gölü kıyısında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Ankara-Bolu-İzmit (Ankaradan katılan misafirlerimiz alındıkları noktada bırakılacaklardır) üzerinden yol alarak aksam ilerleyen saatlerde İstanbul’a ulaşıyoruz. Bir başka  Hola Travel  organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz

Fırsat Seçenekler;
 • Ekim Dönemi Kozaklı  Divaisib  Otel ve Benzeri Otel Konaklamalı Tur Bedeli  360 TL
 • Kasım Dönemi Kozaklı  Divaisib  Otel ve Benzeri Otel Konaklamalı Tur Bedeli  330 TL
 • Ekim Dönemi  Avrasya Hotel ve benzeri Konaklamalı Tur Bedeli 600 TL yerine 420 TL 
 • Kasım Dönemi Avrasya Hotel ve benzeri Konaklamalı Tur Bedeli 600 TL yerine 390 TL 
GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER                                          
 • Lüks  Otobüsler İle ulaşım, 
 • Seçilen Otele Göre  1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,                        
 • Tüm Çevre Gezileri, 
 • Hola Turizm Otobüs’ü içerisindeki ikramlar,   
 • Seyahat sigortası, 
 • Rehberlik Hizmetleri

GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER  
 • Müze Ören yeri giriş ücretleri, 
 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan İçecekler, 
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar, 
 • Ekstra belirtilen organizasyonlar
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 12 ve 19 Ekim – 09-16-23-30 Kasım 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.       

İrtibat için telefon numarası: 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

Gezi Süresi 1 gece yarım pansiyon  konaklamalı olup, 2 günlüktür.


 0 – 6 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp  otobüste koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Kupon alım  tarihinden itibaren 10 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. 

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: