Twitter
3 gece 4 gün gidiş-dönüş uçak ile ulaşımlı GAP (Antakya-Gaziantep-Urfa-Adıyaman) turu 1290 TL'den başlayan fiyatlarla!
8-15-22 Kasım 2018; 07-14-21-26 Mart 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 198344
1290,00 TL
1850,00TL
liste
%30
indirim
560TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • gap-turu-hola
 • gap-turu1
 • gap-turu2
 • gap-turu3
 • gap-turu5
 • gap-turu6
 • gap-turu8
 • gap-turu7
 • gap-turu9
 • gap-turu10
 • gap-turu11
ÖNE ÇIKANLAR
ANTAKYA & GAZİANTEP & URFA & ADIYAMAN TURU 
Ulaşım – Çevre Gezileri – Rehberlik – Oda Kahvaltı Konaklama  Dolu Dolu  3 gece 4 gün  
Hatay (1) , Gaziantep (1),Adıyaman ( 1 ) , Halfeti , Gökbeklitepe, Rumkale , Şanlıurfa   

1.Gün  : İstanbul – Arkeoloji Müzesi – Samandağ – Harbiye Şelaleri - Hatay                                                      04.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Önü - 04:30 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü , 05:00 Kadıköy Evlendirme dairesi otoparkı önünden misafirlerimizi alarak Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket  ediyoruz. Pegasus tarifeli 06:40 uçağıyla yaklaşık 1,5 saatlik yolculuktan sonra Havalimanında bizi bekleyen aracımıza binerek  ilk olarak Dünya’nın en büyük mozaik müzelerinden olan Hatay Arkeolojik     Müzesi’ ni ziyaret ediyoruz. 1932 yılında başlayan kazı çalışmalarından bugüne kadar yapılan kazılar sonucu çıkartılan ve koleksiyonu tamamlayan mozaikler hakkında bilgileri aldıktan sonra Antakya yöresel yemeklerinden oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası adını İsa’ nın 12 havarisinden biri olan St. Pierre’ den alan kiliseyi ziyaret ediyoruz. Doğal bir mağara olan kilisede ilk dini toplantı yapıldığından dolayı Hristiyanlığın ilk kilisesi olarak bilinmektedir. Antakya’da gezimize Habibi Neccar Cami, Uzun Çarşı ve Affan Kahvesi gezilerimizi yapıyor ve çarşıda sizlere nefis Antakya Künefesi için serbest zaman veriyoruz.  Serbest  zamanın ardından  Türkiye’nin tek Ermeni köyü olan Vakıflı köyünü ve Ermeni Kilisesini ziyaret ediyoruz. Organik tarımı ile ön plana çıkan köyde, reçeller ve likörlerden alışveriş  yapabilirsiniz. Hıristiyan dünyasının her yanından gelenlerin ziyaret ettikleri St. Simon Manastırı’nı, Helenistik dönemde Antakya'nın Akdeniz'e açılan bir liman kenti olan Seleucia Pieria Antik Kenti’nin kalıntılarını, insan yapımı bir mühendislik harikası olan 1330 metre uzunluğundaki Titus-Vespasianus Tünelini ve Beşikli Mağara’yı geziyoruz. Ardından, Antakya’nın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollo’nun hikâyesine konu olan Harbiye’ye hareket ediyoruz. Harbiye Şelalelerini gezimiz ardından, otelimize hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

2.Gün  : Gaziantep-Zeugma Müzesi                                                                                                                       Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile  Gaziantep’e hareket ediyoruz. Doya doya yaşanacak bir Antep  turumuzda  ; Zeugma Mozaik Müzesi,Antep Kalesi,Cam Müzesi,Mutfak Müzesi,eski daracık sokakları ve tipik evleri  ile Bey Mahallesi,Bakırcılar Çarşısı göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otelimize varış ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz ile Meşhur Antep mutfağını tatmak adına ekstra restaurant’a gidiyoruz.

3. Gün :  Halfeti – Birecik - Atatürk barajı-Adıyaman-Nemrut Dağı                                                                    Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından  Halfeti  ve Birecik e doğru yola çıkıyoruz, Türkiye’nin yapıldığı tarih itibarı ile en uzun betonarme köprüsü olan Birecik köprüsünü fotoğrafladıktan sonra ,nesli tükenmekte olan kelaynak kuşlarının ziyareti ve yaşam öykülerinin dinlenmesi. Yeni Halfeti’nin görülmesinin ardından eski Halfeti’nin gezilmesi. Eski Halfeti de isteğe bağlı olarak planlanacak tekne gezisi esnasında  Fırat ırmağı üzerinde nazlı nazlı dolaşan tekneler ile Rumkale ve Savaştepe köyünü gördükten sonra  Türkiye’nin en büyük sulama projesi olan, gövdesindeki bazalt maddenin 1919 metre yükseklikte eski bir volkanik dağ olan Karadağ'ın eteklerinden getirilen Atatürk Barajına ulaşıyoruz. Seyir terasına geçip 8 yıl gibi oldukça kısa bir zamanda bitirilen Türkiye’nin medarı iftiharı olan bu eşsiz yapıyı birde rehberimiz tarafından dinlerken baraj yapımı esnasında hayatını kaybeden işçiler için yapılan anıtı görüyoruz. Ardından Adıyaman’a varıyor ve burada minibüslerimize binerek Kâhta ilçesi üzerinden Nemrut dağı milli parkı sınırları içerisinde bulunan Karakuş Tümülüs'ü, Cendere Köprüsü, Arsemia ve Eski Kale gezilerini yapıyor ve 2150 m. yükseklikteki Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Tanrı kral Antiochos tarafından gelecek nesillere vasiyetimdir başlığı altında yazılan Nomos kitabesi eşliğinde Doğu ve Batı Terasları, Zeus Oramastes, Apollon Mithras, Herakles Artagnes, Kommagene ve koruyucu Aslan, Kartal heykellerini görüyoruz.Nemrut dağı gezimizi tamamladıktan sonra otelimize varıyoruz. 

4. Gün  :  Adıyaman  – Göbeklitepe – Harran - Şanlıurfa                                                                                      Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından  2015 mayıs ayında açılan Türkiyenin en büyük müzesi olma özelliğine sahip olan Göbeklitepe ve eski çağ yaşamlarına ait canlandırmalar ile Edessa mozaik alanlarını görüyoruz.Turumuzu tamamladıktan Urfa’nın en popüler ilçesi  olan Harran ile  gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski  cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ),İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz.Fotoğraf çekimlerimizi tamamladıktan sonra  Urfa ‘ ya hareket ve Urfa şehir turumuz esnasında ; Şehir sınırları içinde kalan 14 peygamber ziyaretinden en önemlisi olan İbrahim Peygamber’in Doğduğu Kutsal Mağarayı, Hz. İbrahim Makamını, Ayn-ı Zeliha  Gölü’nü ve Balıklı Göl’ü görüp fotoğrafladıktan sonra  rehberimiz eşliğinde Kapalıçarşı içindeki Gümrükhan’a ulaşıyoruz.Halen aktif olan handa dileyen arkadaşlarımız otantik kafelerde oturarak ve alışveriş yaparak hanın keyfini çıkarırken dileyenlerde yerel kıyafetli Urfalıların müsaade alarak fotoğraflarını çekebilirler. Kısa bir serbest zaman sonrası Pegasus havayollarının saat 22.00 tarifeli seferi ile İstanbul’a varıyoruz.Havalimanında bizi bekleyen servis araçlarımız ile siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

Fırsat Seçenekleri;
 • 22 Kasım 2018 hareketli 4 gün GAP (Antakya-Gaziantep-Urfa-Adıyaman) turu 1290 TL
 • 08-15 Kasım 2018; 07-14-21-26 Mart 2019 hareketli 4 gün GAP (Antakya-Gaziantep-Urfa-Adıyaman) turu 1390 TL
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER                                                                                                                          1 Gece  Gaziantep Şirehan Otel ve Benzeri Otel Oda Kahvaltı Konaklama 
1 Gece Adıyaman Arsames Otel ve benzeri Otel Oda Kahvaltı Konaklama
1 Gece Hatay Northill Otel ve  benzeri Otel oda kahvaltı konaklama                                   
Pegasus Hava Yolları ile gidiş dönüş  ekonomik uçak bileti  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı  - İstanbul Transferi 
Nemrut dağına minibüslerle çıkış ücreti                                                                                                                                                                                       
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER                                                                                                                 Tüm Öğle ve Akşam  yemekleri   ve Yemeklerde Alınan İçecekler                                                                          Şahsi  Harcamalar , Otel ekstraları /
Tüm müze ve Ören Yeri  Giriş ücretleri                                                         
Halfeti de isteğe bağlı yapılabilecek olan Rum Kale tekne gezisi  !!!!!


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat; 8-15-22 Kasım 2018; 07-14-21-26 Mart 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

İrtibat için telefon numarası: 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Kupon alım  tarihinden itibaren 10 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. 

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: