Twitter
1 gece yarım pansiyon Sarımsaklı denize sıfır otel konaklamalı 2 gün Çeşme, Alaçatı, İzmir, Ayvalık ve Cunda Adası turu 289 TL
13 Eylül 2019 tarihine kadar her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206279
289,00 TL
350,00TL
liste
%17
indirim
61TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • cesme-tatilco
 • alacati2-1
 • grand-milano
 • sarimsakli
 • izmir-saat-kulesi
ÖNE ÇIKANLAR
1 Gece 2 Gün Çeşme Alaçatı Ilıca İzmir Ayvalık Cunda Adası Şeytan Sofrası Turu 289TL
1 Gece Sarımsaklı Denize Sıfır Grand Milano Hotel Konaklamalı
Her Cuma Gecesi Kalkış
Otelde Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !

AYVALIK – CUNDA ADASI – ŞEYTAN SOFRASI – PANAYA KİLİSELİ – TAKSİYARHİS KİLİSELİ – AŞIKLAR TEPESİ – ÇINARLI CAMİİ – SAATLİ CAMİİ – ZEYTİNYAĞI FABRKASI – ÇEŞME – ÇEŞME KALESİ – ALAÇATI – ILICA – İZMİR – SAAT KULESİ – İZMİR ASANSÖR – DARİO MORENO SOKAĞI

Kalkış Yerleri Ve Saatleri
Beylikdüzü Migros Önü: 22:00
Bakırköy Alfemo Önü: 22:45
Beşiktaş Yıldız Camii Önü: 23:30
Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 00:00
Kartal Köprüsü: 00.30
Çayırova MC Donald’ s: 01:00
Yalova Özdilek AVM Önü: 02:30
Bursa Kent Meydanı Önü: 03.30
Tur Programı:
1.Gece İstanbul – İzmir Yolculuk
Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 7 saatlik yolculuk sonrası İzmir varıyoruz.

1.Gün İzmir – Saat Kulesi – Dairo Moreno Sokağı – Tarihi Asansör – Çeşme – Alaçatı – Ilıca Turu
Programımıza bir Amazon Kraliçesi kadar asil ve güzel İzmir ile başlıyoruz. İlk olarak Konak Meydanı ve İzmir Saat Kulesini panoramik olarak gözlemleyip Dario Moreno sokağında bir mola veriyoruz. Tarihi Asansör bölgesi manzarasının keyfini yaşadıktan sonra Çeşme'ye ulaşıyoruz. Çeşme merkezde müze olarak kullanılan Çeşme Kalesi gezimizi gerçekleştiriyoruz . Sergilenen sualtı arkeolojik eserleriyle dikkat çeken bu müze ziyaretinde rehberimizin anlatımlarının ardından Çeşme sokaklarında kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında Alaçatı’ya geçiyoruz Alaçatı sokaklarında gezimiz sonrası Ilıcaya geçiyoruz burada yapacağımız gezi ile birlikte bugün turumuzu sonlandırıp otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizde olup açık büfe olarak sunulacaktır tur ücretine dahildir.
Sabah Kahvaltısı: İzmir’de Serbest Zaman
Öğle Yemeği: Çeşme’de Serbest Zaman
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)
Konaklama: Sarımsaklı Grand Milano Hotel 
Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri
Rota: İstanbul – İzmir (460 Km) / İzmir – Çeşme (80 Km)/ Çeşme – Alaçatı (5Km) / Alaçatı – Ilıca (10Km) / Ilıca – Ayvalık  (220Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe:775 Km
Otele Giriş Saati:20.30
 
2.Gün Ayvalık - Mutlu Köy – Cennet Tepesi – Ayvalık Kordon – Çınarlı Camii – Saatli Camii – Cunda Adası – Aşıklar Tepesi – Panaya Kilisesi – Taksiyarhis Kilisesi – Cunda Kordon – Sarımsaklı – Şeytan Sofrası Turu
Otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası ilk olarak turumuza Cennet tepesinden muhteşem Ayvalık ve adalar manzarasını izliyor gün içinde gezeceğimiz yerleri tepeden izliyoruz. Cennet tepesinin havasını iyice içimize çektikten sonra Ayvalık merkez gezimiz başlıyor. İlk olarak Arnavut kaldırımlarından yürüyerek Çınarlı Camiye ulaşıyoruz burası Kurtuluş savaşı sonrası Camiye çevrilmiş bir Kilisedir. Sonrasında Saatli Camiyi geziyoruz merkezde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Cunda Adasına geçiyoruz Cunda Adası gezimize ilk olarak Aşıklar tepesini gezerek başlıyoruz sonrasında Panaya Kilisesinin kalıntıları gördükten sonra Taksiyarhis Kilisesini geziyor ve sonra adayı keşfedip hediyelik pazarında alışveriş yapmanız için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Özgün Zeytinyağı Fabrikasına gidip fabrikayı geziyoruz. Burada bölgenin en önemli kaynağı olan zeytini tam anlamıyla oluşmasını öğrenmiş oluyoruz. Buradaki gezimiz sonrası gün batımını izlemek üzere şeytan sofrasına çıkıyoruz gün batımı sonrasında İstanbul dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.
Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)
Öğle Yemeği: Cunda Adasında Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir)
Rota: Şehir Gezisi (75Km) / Ayvalık – İstanbul (415Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe:490 Km
İstanbul’a Varış Saati: 00.30
 
Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 1 Gece Sarımsaklı Grand Milano Hotel’de Konaklama
 • 1 Açık Büfe Akşam Yemeği
 • 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Kişisel Harcamalarınız
 • Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze Girişleri
Ek Hizmet Bedeli:
Bu Tur Programımızda  Feribot Geçişleri , Otopark Ücretleri, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri , Milli Park Girişleri İçin 60TL Ek Hizmet Bedeli Talep Edilecektir. Bu Ücret Tur Esnasında Rehber Tarafından Toplanacaktır.

Nasıl Yararlanırım
13 Eylül 2019 tarihine kadar her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon ve bilgilendirme için 0216 336 67 49  ve 0505 999 30 70 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır

Bu Tur Programımızda  Feribot Geçişleri , Otopark Ücretleri, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri , Milli Park Girişleri İçin 60TL Ek Hizmet Bedeli Talep Edilecektir. Bu Ücret Tur Esnasında Rehber Tarafından Toplanacaktır

Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 50 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür

Tur Kesin Kalkışlıdır Herhangi Bir İptal İade Değişiklik Olmayacaktır.

0/02 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 229TL ödemekle yükümlüdür.02/06 Yaş Çocuklar 229TL, 7-12 Yaş Çocuklar 259TL Olarak Ücretlendirilecektir 12 Yaş Üzeri Çocuklardan Tam Ücret Alınacaktır. Çocuk Ücretlerine Ek Hizmet Bedelleri Dahildir.

İptal  -   İade Detayları
Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 40 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. İptal – İade sigortası satın almaya misafirlerimiz tura katılmadığı durumda herhangi bir ücret iadesi değişiklik talep edemeyecektir.

Rezervasyon Detayları
A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatilco Tur Sorumlu tutulamaz.
    
Ulaşım Detayları
Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.

Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.

Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

Tur Programı Detayları
Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.


E posta adresinize 8 haneli 
Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilco
TR
0505 999 30 70
Adresim :
DETAY
il
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: