Twitter
1 gece konaklamalı 2 günlük "Kapadokya" kültür turu 269 TL!
9-16-23-30 Mart 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 203703
269,00 TL
350,00TL
liste
%23
indirim
81TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • kapadokya-yenii
ÖNE ÇIKANLAR

Mart Ayında Her Hafta Kapadokya Kültür Turu 


Miki Tur sizi t
arihle iç içe olan bu eşsiz kentin sırlarına şahit olmak ve muhteşem görüntüsüne tanıklık etmek için davet ediyor...

1 gece 2 gün sürecek olan turda, bölgenin en şık ve konforlu oteli olan Ürgüp Janet Otel'in eşsiz ambiyansında konaklayacak muhteşem bir tatil geçireceksiniz.

Tur Tarihleri
09 / 10 Mart (1 Gece 2 Gün)
16 / 17 Mart (1 Gece 2 Gün)
23 / 24 Mart (1 Gece 2 Gün)
29 / 30 Mart (1 Gece 2 Gün)

Otobüs Kalkış Saatleri
21:30 İncirli ( Dilek Pastanesi Önü )
22:00 Mecidiyeköy ( İETT Durakları Önü)
22:30 Kadıköy ( Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü )
22:50 Kartal Köprüsü ( Ankara Yönü)
23:00 Çayırova Mcdonald's Önü
00.00 İzmit Halkevi Önü
00:30 Sakarya Otogar Önü 
04:30 Ankara - Söğütözü Armada Alışveriş Merkezi 

Gezilecek Yerler
Tuz Gölü - Aksaray - Ihlara Vadisi - Narlı Göl - Yeraltı Şehri - Nevşehir - Paşabağ - Dervent Vadisi - Ürgüp - Şarap Mahzenleri
Değerli misafirlerimiz; gece yolculuğumuz esnasında vereceğimiz molalar eşliğinde, sabahın erken saatlerinde Ankara'ya ulaşıyoruz. Ankara - Söğütözü Armada alışveriş merkezinin karşısından, Ulusoy tesislerinden saat 05.00 - 05.30 da Ankara'dan katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından Sabah gün doğumu saatlerinde Tuz Göl’ünde hem güne merhaba demek, hem de fotoğraf çekmek için mola veriyoruz. (Kış aylarında programın 2.gününün sabahında yer alan tuz gölünde fotoğraf molası, gün henüz aydınlık olmadığından ve tuz gölü manzarası görülemediğinden, şartlara bağlı olarak gerçekleştirilemeyebilir.)

Sonrasında Aksaray’a varıyoruz. Burada ki tesisimizde vereceğimiz serbest kahvaltı molasının ardından Hasan Dağı manzarası eşliğinde Ihlara Vadisine varıyoruz. Yer yer 80-100 metre derinliğe sahip, Melendiz Çayının binlerce yılda vadiyi oyarak oluşturduğu bu doğa harikası mekânda Ağaçaltı Kilisesi - Yılanlı Kilise gibi noktaları geziyoruz. Sonrasında yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuktan sonra Narlı Göl dediğimiz başka bir doğa harikası mekânı fotoğraflama şansı buluyoruz. Bir volkan ağzı gölü olan bu noktada rehberimizin anlatımları ile bilgilendiriliyoruz. Bir sonraki durağımız Derinkuyu Yeraltı Şehri oluyor.  (Yoğunluk durumunda Kaymaklı Yeraltı Şehri ziyaret edilecektir.) Yerin yaklaşık 50-55 metre altına kadar oyulmuş ve 9 kattan oluşan bu devasa kompleks hepinizi büyüleyecek. Hititler döneminden itibaren yapımları başlayan; labirent gibi örülmüş olan yeraltı yapılarının en büyüğünü geziyoruz. Ardından öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza hareket ediyoruz. Öğle yemeğinin ardından Dervent Vadisinde mola veriyoruz. Burada birçok farklı şekildeki Peri Bacalarını fotoğraflama şansı buluyoruz. Ardından Üç Güzeller Per Bacası gezimizi de tamamlayarak gezimizin son ayağı olan Şarap Mahzenleri gezimizi tamamlıyoruz. Doğal Kayaların içinde bölgenin en nadide üzümlerinin Şaraba dönüşme hikâyesini uzmanından dinliyoruz. Ardından konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, Türk gecesine katılmak için lobide buluşma (Ekstra, gece hakkında ayrıntılı bilgiyi rehberimiz otobüste verecektir.)

Konaklama : Ürgüp Janet Otel 
Akşam Grup Olarak Kapadokya’ya Özel Türk Gecesine Katılıyoruz.(İsteğe Bağlıdır)
Sınırsız Meze + Çerez + Sınırsız Yerli Alkol 90 Tl’dir.
Balon Turu - Güvercinlik Vadisi - Uçhisar Kalesi - Çömlek Atölyesi - Göreme Açık Hava Müzesi - Avanos -Onyx Taş Atölyesi - H. Bektaş-ı Veli - Elmadağ - Ankara - İzmit - İstanbul
Değerli misafirlerimiz; Balon'a katılmak isteyen misafirlerimizle sabahın erken saatlerinde lobide buluşma ve balon kalkış noktasına transferlerini yapıyoruz(Ekstra). Bu unutulmayacak deneyim konusunda genel bilgiyi rehberimiz verecektir. Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası günümüzün ilk fotoğraf molası Güvercinlik Vadisi - Uçhisar Kalesi olacak. Panoramik olarak çekilen fotoğraf ardından, Kızılırmak`ın suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlunun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek için çömlek atölyesine gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından kayalık göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme açık hava müzesine gidiyoruz. Burada Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezebilirsiniz. Daha sonrasında mermergiller familyasından olan Kapadokya bölgesinden çıkan Onyx taşının işlendiği atölyeye gidiyoruz. Burada yapılan anlatımlar ardından Avanos üzerinden yolumuza devam ederek Hacı Bektaş ilçesine doğru yol alıyoruz. Burada Horasan erenlerinden Hacı Bektaş-ı Veli'nin kurmuş olduğu dergâhı ziyaret ediyoruz. Yapılan anlatımlar ve edilen duaların ardından Kırşehir, Ankara üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve siz sayın misafirlerimizi bir başka gezide buluşmak dileği ile gecenin ilerleyen saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz.

? Ücrete Dahil Olan Hizmetler ?
 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • 1 Gece Otel Konaklaması
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti 
 • 1 Sabah Açık Büfe Kahvaltısı (Otel'de)
 • Seyahat Sigortası
 • Araç İçi İkramlar
Ekstra Aktiviteler 
 • Kapadokya bölgesinde ara transfer ücretleri ve Hacı Bektaş-ı Veli transferi için kişi başı 50 Tl  kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.
 • Yöresel Türk Gecesi (Sınırsız Meze ve Alkol) - 80 TL
 • Balon Turu - 100 Euro
 • Atv Safari Turu - Tek 80 TL, Çift 120 TL
 • Öğle Yemekleri - 30 TL

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Miki Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 9-16-23-30 Mart 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0262 332 34 35 - 0543 940 40 42

Kapadokya bölgesinde ara transfer ücretleri ve Hacı Bektaş-ı Veli transferi için kişi başı 50 Tl  kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.

Rehberiniz dönüş günü daha net saat verebilir. 

0–6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir. 

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Miki Tur sorumluluğu yoktur

İPTAL VE iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri Miki Tur tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder. Tüketici Miki Tur'un bu şartları okumuş olup paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Miki Tur
TR
0262 332 34 35
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: