Twitter
5* Ramada Resort Kuşadası Hotel'de yarım pansiyon konaklamalı 2 gece 3 gün "Alaçatı Ot Festivali & Çeşme Şirince Köyü Meryemana turu 299 TL!
5-7 Nisan 2019 tarihleri arasındaki tur programı için geçerlidir.
Ref No : 204942
299,00 TL
400,00TL
liste
%25
indirim
101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
KESİN KALKIŞLI
2 GECE 3 GÜN 10.ALAÇATI OT FESTİVALİ & ÇEŞME ŞİRİNCE KÖYÜ MERYEMANA TURU
5* RAMADA RESORT KUŞADASI & GOLF 299 TL
5-7 NİSAN

1.Gün İSTANBUL – İZMİR OTOBÜS YOLCULUĞU
22:30 İncirli Ömür Plaza Karşısı Dilek Pastanesi Önü
23:00 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı İett Otobüs Durağı Önü
23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü (Ankara yönü)
23:45 Kartal Köprüsü İett Otobüs Durağı Önü
00:01 Çayırova Mc Donalds Önü
01:30 Bursa Mintex Önü (İzmir yolu üzeri)
Misafirlerimizin katılımıyla tatilmakinası olarak, Festival Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve tatilmakinası misafirperverliğinde Osmangazi Köprüsü - Bursa – Balıkesir – İzmir güzergahını takiben Çiçekli Köy’e ulaşıyoruz.

Mola1: Oksijen Tesisleri Altınova
Mola2: Susurluk Karagül Tesisleri

2.Gün ÇİÇEKLİ KÖY - ÇEŞME – ALAÇATI OT FESTİVALİ - KUŞADASI
Sabah saatlerinde Çiçekli Köy’e varışımız ile birlikte bölgenin meşhur Köy ürünlerinden oluşan harika kahvaltımız için serbest zaman veriyoruz. Muhteşem doğasıyla bizleri karşılayan Çiçekli Köy’e veda edip Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Panoramik Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan günümüzde de otel olarak hizmet veren Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Çeşme’nin meşhur sakızlı dondurmasını tadıp Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Efsaneye göre, Alaçatı’da 1001 çeşit ot yetişirmiş, ancak bu otları kimse tek başına toplayamazmış. Bu efsanenin sırrını çözmek amacı ile, Alaçatı Sanat ve Kültür Derneği koordinasyonunda, Çeşme Belediyesi’nce düzenlenecek 10. Alaçatı Ot Festivaline katılıyoruz. Alaçatı doğasının zenginliği, otlarının çeşitliliğini tanıtmak ve bu otlarla pişirilen geleneksel yemeklerin kaybolmaması için düzenlenen festivalde, Alaçatı’ya özgü otların toplanarak, birbirinden leziz yemekler yapılıyor. Festivalde bu yılın ana teması, deniz kenarlarında, bataklık ve nehir kenarları ve rutubetli ortamlarda yetişen, Ebegümeci olacak. Festival boyunca Ebegümeci ile yapılmış yemekler yarışacak. Katılacağımız festivalde, Alaçatı’nın Arnavut kaldırım taşı ile dar kaplı Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarda, coşkun kalabalığın içerisinde yerlerimizi alıp, üreticilerin otlu stantlarını, kortej yürüyüşünü izleyeceğiz. Tanınmış gurmelerin yemeklerinden ve festivale katılan yarışmacıların yaptığı ve Festival Komitesi tarafından sağlanan stantlarda ücret karşılığında servise sunulacak yemeklerin tadımını yapma imkânımız olacak. Akşam saatlerinde rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak, Kuşadası bölgesinde bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Gece Etkinliğimiz için Rehberimize Rezervasyon yaptırarak katılabilirler.
 
Sabah Kahvaltısı: Çiçekli Köy. Nirvana Restoran&Kahvaltı. Menü : Serpme Köy Kahvaltısı. 2 Çeşit Peynir, 2 Çeşit Zeytin, Söğüş (Domates, Salatalık, Biber), Otlu Lor, Çemen (Organik), Şakşuka, Kuru Domates, Tereyağı, Patlıcan Reçeli, Bal, Kaymak, Tatlı Lor üzeri Karadut, Sigara Böreği, Pişi, Haşlanmış Yumurta, Bazlama Ekmek, Su ve Sınırsız Çay Ekstra 35 TL (Rezervasyon esnasında katılım durumunuzu belirtiniz.)
Öğle Yemeği: Alaçatı’da. Festival alanında Serbest Zamanlı. Ekstra.
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: RAMADA RESORT KUŞADASI & GOLF
Etkinlik: Otel’de Islak alan kullanımı (Fiyata dahil, Hamam, Sauna, Havuz(Açık&Kapalı), Gece Club Etkinliği (Ekstra)

3.ŞİRİNCE KÖYÜ – MERYEM ANA EVİ – YEDİ UYUYANLAR MAĞARASI – DEFİLE GÖSTERİSİ
Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı sonrası 300 yıllık ölümsüz uykunun hikayesini dinleyeceğimiz Yeni Uyurlar(uyuyanlar) mağarasını görüyoruz. Programımıza Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince ile devam ediyoruz. Bölgenin en meşhur Şarap Evinde Şarap tadımı sonrasında bölgeyi keşfetmek ve harika kareler yakalamak için siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında bölgeye veda edip Selçuk’ta yer alan ve Restaurantımızda Ekstra Öğle Yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz sonrası Bülbül Dağı üzerinde yer alan Meryem Ana Evini ziyaret ediyor ve serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Defile gösterimizi izliyor ve İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam geç saatlerde İstanbul’a varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki tatilmakinası organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Selçuk Hitit Restoran & Şişgüzar Restoran’da. Serbest Menü. Ekstra.
Mola1: Susurluk Karagül Tesisleri.
Mola2 : Altınova Oksijen Tesisleri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Mercedes Travego & Tourismo, Setra, Safir marka otobüsler ile Ulaşım,
 • Tüm Çevre Gezileri,
 • Rehberlik Hizmetleri,
 • 5*Ramada Resort Kuşadası & Golf’de 1 Gece 2 Gün Konaklama,
 • 5*Ramada Resort Kuşadası & Golf’de 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı,
 • 5*Ramada Resort Kuşadası & Golf’de Açık Büfe 1 Akşam Yemeği,
 • 5*Ramada Resort Kuşadası & Golf’de Havuz, Hamam ve Sauna’dan yararlanma,
 • tatilmakinası otobüsü içerisindeki ikramlar,
 • tatilmakinası güvencesi,
 • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Ek Ödeme 100 TL olup ücretin kalan kısmıdır. Rezervasyon sırasında ödenir.
 • Müze Örenyeri Giriş Ücretleri (Sadece Meryem Ana Evine girişte ödeme olacaktır)
 • Öğle Yemekleri,
 • Kişisel Harcamalar.
OTELLER
5*RAMADA RESORT KUŞADASI & GOLF

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat 07-07 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 234 30 60 -0507 992 30 65

Fiyatlar 2 kişilik odada kişi başı fiyatlardır. 

Turumuz 2 gece 3 gün olup 1 gece Otel konaklamalıdır.

Ek Ödeme 100 TL olup ücretin kalan kısmıdır. Rezervasyon sırasında ödenir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. 

Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 100 TL extra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 249 TL olup 7 – 12 yaş : 319 TL’dir. Bu ödemeler acenteye rezervasyon esnasında yapılır. 

Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 100 TL ekstra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.
 

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda tatilmakinası misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

tatilmakinası otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

Acente Kayıtta 50 TL ödeme almaktadır. Bu ödeme zorunlu olup kayıt esnasında acenteye Havale veya Nakit olarak ödenir.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden tatilmakinası sorumlu değildir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:
46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Tourismo & Neoplan

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Makinası
TR
0216 234 30 60
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: