Twitter
Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü'nden Tekirdağ'da 625 Metreden Yamaç Paraşütü Deneyimi ve Öğle Yemeği 180 TL yerine 149 TL !
15 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 195702
149,00 TL
220,00TL
liste
%32
indirim
71TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Adrenalini Doruklarda Yaşamaya,

Yerçekimine Meydan Okumaya Ne Dersiniz?


Heyecan ve adrenalini harmanlayıp gökyüzünden dünyaya serpiştirirken hayatınızın en unutulmaz dakikalarını yaşayın! 

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübünden;
2007 yılında Uçmakdere bölgesinin yamaç paraşütü uçuşlarına açılmasıyla bölgenin tanıtımı, yamaç paraşütü sporuna yeni pilotların yetiştirilmesi ve 7'den 70'e uçmak isteyen herkesi gökyüzüyle tanıştırma amacıyla çalışmalarına başlayan Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü, şimdi de sizi bu eşsiz deneyimi yaşayamaya davet ediyor!

Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü, yamaç paraşüt turizminin yeni adresi, Tekirdağ’a 25 km. mesafedeki Yeniköy - Uçmakdere mevkiinde sizleri eşsiz bir deneyim olan yamaç paraşütü ile uçmaya davet ediyor!

Marmara Denizi’nin kıyısında, Ganos dağları ile denizin birleştiği noktada, 625 m. yükseklikten yamaç paraşütü ile havalanıp uçma heyecanını yaşamak, şimdi size çok yakın.

Deneyimli pilotlar eşliğinde yamaç paraşütü ile uçmanın yanı sıra; Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü’nün Yeniköy’deki tesislerinde veya uçuş bölgesinde Tekirdağ köftesi ve içecek ikramı, uçuş için kalkış yerine (7 km tırmanış) çıkışta minik bir safari keyfi, iniş alanının bulunduğu Ayvasıl koyunda denize girme olanağı, hepsi sizi bekleyen aktiviteler arasında.

Tandem Uçuş Nedir?
Tandem uçuş, çift kişilik bir yamaç paraşütü ile uçuş anlamına gelmektedir. Tandem uşuşta paraşütü tecrübeli bir pilot idare eder. Yolcu sadece etrafı seyreder ve uçuşun tadını çıkarır. Yolcu olarak uçacak kişinin herhangi bir eğitime ihtiyacı yoktur. Yolcuya uçuş öncesi iki-üç dakikalık kısa bir bilgilendirme konuşması yapılır. 5-15 metrelik kısa bir koşudan sonra uçma rüyanız gerçekleşir.

Nerede Uçulur?
Tekirdağ Uçmakdere bölgesinde rüzgarın ve havanın durumuna göre 260 metre ve 625 metre irtifada bulunan 2 farklı pistimizden tandem uçuşu yapılabilmektedir.

Kimler Uçabilir?

Herhangi bir kalp ve dolaşım rahatsızlığı olmayan, 5 ile 15 metrelik kısa bir koşuyu engellemeyecek fiziksel bir yapıya sahip 35 ile 100 kg arasındaki herkes uçabilmektedir.

Neler Gerekli?
Hafif bir koşuyu engellemeyecek, tercihen uzun pantolon ya da eşofman ile bot ya da spor ayakkabı yeterli olacaktır.

Program
10:00 : Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü tesislerinde buluşma,
10:15 : Yamaç paraşüt uçuşlarının başlaması,
Uçuş için gelen misafirler mayolarını getirdikleri takdirde, Marmara Denizi’nin en temiz yerlerinden birisi olan Ayvasıl Koyu’nda (paraşüt iniş alanı) denizin keyfini çıkarabilirler.
14:00 : Öğle Yemeği (Tekirdağ köfte ekmek arası + içecek),
14:30 : Uçuşların devamı,
19:00 : Yamaç Paraşüt uçuşlarının son bulmasıNasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübü tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 15 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0282 227 10 37 / 0533 314 39 93

Rezervasyon iptallerinin ve tarih değişikliklerinin en geç 24 saat öncesine kadar yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Hava koşullarına bağlı olarak uçuş günü veya saati ertelenebilir. Yıl içerisinde istediğiniz bir tarihte, önceden rezervasyon yaptırmak koşuluyla uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

" Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü'nün yamaç paraşüt uçuşları, Trakya Extrem Turizm Seyahat Acentası (TÜRSAB Üyesi) tarafından düzenlenmektedir."

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Trakya Extrem Turizm
Tekirdağ Yamaç Paraşütü Sahil Camisi Yanı Yeniçiftlik Kasabası
Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü
Yeniköy-TEKİRDAĞ TR
www.teyak.com/
Adresim :
DETAY
4
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: