Twitter
Şişli Teşhis Radyoloji'de NLS Check-Up ve Vücut Tarama 900 TL yerine 299 TL!
31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 203689
299,00 TL
900,00TL
liste
%67
indirim
601TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Gelecekteki hastalığınızı tespit eden cihaz: NLS


Metatron cihazı NLS Sistemi ile mevcut rahatsızlıklarınızı, gıda intoleranslarınızı, alerjilerinizi, takip etmeniz gereken kan değerlerinizi ve bunlara bağlı beslenme çözüm önerilerimizi öğrenmek istemez misiniz?  O zaman bu fırsatı sakın kaçırmayın!

NLS adı verilen cihaz sizi A’dan Z’ye taramakla kalmıyor, mevcut sorunlarınızın yanında olası hastalıklarınızı da ortaya çıkarıyor.

***NLS Check Up & Vücut Tarama***


“NLS - Non Lineer System” doğrusal olmayan beyin dalgalarının analizi ile vücudumuzdaki organları oluşturan hücrelerin elektromanyetik alan değişikliklerini ölçerek yaptığı tanı sistemidir.

RUS fizikçilerin ve NASA(Amerikan ulusal havacılık ve uzay dairesi)’daki bilim adamlarının astronotların sağlıklarıyla ilgili yaptıkları araştırmalar sonucunda geliştirilen ve dünyanın 34 ülkesinde kullanılan NLS (Non Lineer System) , genetik yapınıza kadar inerek tam anlamı ile bir checkup yapılmasına olanak tanıyor. Kanser açısından tüm organların taranmasında ve ileride gelişebilecek hastalıkların önceden teşhisinde %70-80 arasında doğruluk payı olan bir mucize cihaz.

Dünyada “Metatron” adıyla da bilinen NLS hastada zaten var olan ve yeni başlayıp birçok görüntüleme cihazında ortaya konulamayacak kanser oluşumlarına dair ipuçları verebiliyor.

KAN TAHLİLİ YOK 
NLS’nin hastalığı oluşmadan tespit etmesi “hayat kurtarıcı” olmasını sağlıyor. Kendisinde bulunan sağlık sorunlarını öğrenmek için check-up yaptırmak isteyen bir kişi, büyük efor harcayarak, kan tahlilleri yaptırmak ve bazı tanı cihazlarına girmek durumunda kalıyor. NLS tüm bu işlemleri çok basite indirgeyerek hastaya yarım saatlik tarama sürecinin sonucunda tam bir tarama yaparak “Sizin diyabetiniz var” gibi çıkarımlarda bulunuyor ve bunu tüm hastalıklara yönelik olarak yapıyor.

DETAYLI ARAŞTIRMA 
Cihaz çalışmaya başladığı andan itibaren vücudun her noktasının kontrolünü yapıyor ve sorun gördüğü organa geri dönerek araştırmasını derinleştiriyor. Örneğin kalp damarlarında bir daralma fark etmesi durumunda o damarı tekrar kontrol ediyor ve oluşan rahatsızlığı en ince ayrıntısına kadar raporlayarak kontrolünü sürdürüyor.

BEYİNDEN YAYILAN BİLGİYE ULAŞIYOR 
NLS, beynin yaymış olduğu “non lineer” dalgaları bir barkod gibi okuyarak beyinden yayılan bilgiye ulaşıyor. Nasıl ürünlerin barkodlarında bulunan çizgiler okutulduğunda, ürünün ne olduğu ve hangi ülkeden getirildiği görülüyorsa, bu cihaz da beyin dalgaları yoluyla kişinin vücudundaki tüm rahatsızlıkları okuyarak bu yolla bir check-up gerçekleştiriyor.

RADYASYON YOK 
Cihazın en önemli özelliğinin tüm vücuda uygulanması ve hiç radyasyon içermemesi olduğu belirtiliyor. Sistem kontrole giren kişinin sağlık durumunu tüm yönleriyle ortaya çıkarıyor. Görüntüleme araçlarının içinde hareketsiz şekilde yatmak ve kapalı yerde kalma korkusu, çok sayıda hastanın kâbusuyken, NLS hastanın bu sıkıntıyı yaşamasını engelliyor ve kontrolünüz oturduğunuz yerde gerçekleşiyor.

NLS CİHAZI NE İÇİN KULLANILIR?
1- ) Organın derin düzeyleri (anatomik structeres, sitolojik ve genetik yapıları) araştırmak ve hastalık tanılarının konulması için ( Tüm vücut check-up yapmak için)
2- ) Patolojinin ve patojenin karakterini tanımlamak için
3- ) Vücudu etkileyen farklı yöntemlerin-tedavilerin etkinliğini ve vücuttaki etkilerini kontrol etmek için
4- ) Tedavi sırasında vücudun fonksiyonel durumdaki değişim dinamiklerinin analizini yapmak için
5- ) Herhangi bir tedavinin frekans dalgalanmalarını kayıt için
6- ) İnsan vücudunun akupunktur noktalarını test etmek için
7- ) Vücut işlevsel durumunun niteliksel değerlendirilmesi için
8- ) Girişim yapmaksızın laboratuvar analizi için (kan testleri, biyokimyasal parametreler, hormonlar, eser elementler)
9- ) Gıda ve allerji (500 den fazla alllerjen) testi yapmak için
10- ) İmmünite (bağışıklık) seviyesi belirlenmesi için
11- ) Kromozomal (genetik) analiz için
12- ) Kişinin psikolojik durum değerlendirilmesi için

 
NLS CİHAZI İLE CHECK-UP AVANTAJLARI NELERDİR?

1. Tarama yaklaşık olarak duruma göre 30-45dakika sürmekte ve 10 dan fazla vücut sistemi (beyin ve sinir sistemi ,kalp ve damar sistemleri,akciğer, sindirim sistemi,dalak ve karaciğer safra kesesi , kas iskelet sistemi, göz , erkek ve kadın ürogenital ve diğer vücut sistemleri ) ile ilgili bir çok uzman hekim kontrolüne gerek kalmadan analiz ve bilgi edinme imkanı sağlamaktadır.

2. Hastalığa neden olan virüs, bakteri, mantar, parazit gibi enfeksiyon ajanları veya alerjenler ve ağır metal ve toksik madde birikimleri belirlenebilmektedir.

3. Ayrıca insan vücudundaki tüm hormonlar,vitamin, protein -aminoasitler ve minerallerin geniş test analizi yapılmaktadır.

4. NLS cihazı ile check-up taraması yapılacak olan kişinin; tarama öncesi aç kalması, ilaç içmesi, kan ve idrar tahlili gibi tetkikler veya hazırlıklar yapması gerekmemektedir.

5. NLS cihazı, kişiye, X ışını vb. radyoaktif ışın vermez. NLS istenildiği kadar, hiç bir sakıncası olmadan tekrarlanabilir… Ancak mesala bir tomografi veya MR’da sık tekrarlar çok sakıncalıdır.Çünkü gerek tomografi ve gerekse röntgen radyasyon içeren yöntemlerdir.

6. NLS cihazının program hafızasında daha önceden alınmış muayene sonuçlarını, yeni alınan sonuçlarla karşılaştırarak hastanın iyileşme sürecindeki dinamiği izlememize olanak sağlayan kontrol fonksiyonu mevcuttur.

7. NLS cihazı, başlıca ölüm sebepleri içinde üst sırada yer alan kalp damar hastalıklarında erken tanı imkanı sağlamaktadır.

8. NLS cihazı kanserde erken tanı imkanı sağlamaktadır.Kanser vakalarında erken tanı çok önemlidir. Ancak günümüzde tanı teşhisinde hemen hemen her zaman çok geç kalınmaktadır. Çünkü biz tanıyı ancak belirtiler ortaya çıktıktan sonra koyabiliyoruz. Halbuki NLS ile henüz başlama aşamasında, gelişmekte olan ancak hiçbir belirti ve bulgu vermeyen kanser vakalarını dahi çok önceden tespit etmemiz mümkün olmaktadır. Bu da kişinin şansını inanılmaz ölçüde arttırmaktadır….

9. NLS sistemi ile sadece var olan hastalıkların değil, şu anda var olan ancak belirti vermeyen hastalıkların teşhisi de mümkün olmaktadır. İlerde ortaya çıkacak olan hastalığı 10 yıllar öncesinden bize haber veriyor. Dolayısıyla hastalık hiç gelişmeden önlem almamızı sağlıyor…

10. NLS’ nin yan etkisi bulunmamaktadır. Çünkü invaziv bir yöntem değildir. Tamamen elektromanyetik dalgayla çalışan ve ölçmeye yönelik bir yöntemdir.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Teşhis Radyoloji tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Randevu iptal ve değişiklikler 1 gün önceden bildirilmelidir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Rezervasyon zorunludur. Müsaitlik ve rezervasyon için 0 532 226 33 52

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek. 


Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Teşhis Radyoloji
Merkez Mah. Halaskargazi Cad. No: 226 Çiftkurt Apt. Kat: 1 Şişli Camii Karşısı
Şişli / İstanbul TR TR
0533 220 61 27
Adresim :
DETAY
3
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: