Twitter
Ramazan ve Kurban Bayramı özel 2 ve 3 gece yarım pansiyon konaklamalı "Gizemli Likya" turları 790 TL'den başlayan fiyatlarla!
03 Haziran-04 Haziran , – 11-12 ve 13 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206686
790,00 TL
900,00TL
liste
%12
indirim
110TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Gizemli Likya Turu
2 Tekne Turu – Ölüdeniz – Saklıkent – Kaş –Dalyan – İz Tuzu
23 Nisan–Ramazan ve Kurban Bayramı Dönemi  / 2 Gece 3 Gün Konaklama

1.Gün  : İstanbul  -  Adapazarı  –  Kütahya  - Fethiye 
20.00 Bakırköy Ömür Plaza Önü  , 21.00 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü  , 22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
22.20 Çayırova Mc Donalds  , 23.00 İzmit Halkevi Önü misafirlerimiz ile buluşup, Kütahya – Afyon  Güzergahından yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün  : Yakapark  - Saklıkent  -  Ölüdeniz – Kayaköy               
Sabah saatlerinde  Afyon’a ulaşıyoruz. Burada verilen serbest kahvaltı sonrası, yolumuza devam ederek Burdur üzerinden Fethiye’ye ulaşıyoruz. Buradaki ilk durağımız, Akdağlar’ın yamaçlarında bulunan ve Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları Yakapark olacak. Eşsiz doğasıyla, temiz çam kokusunu içimize çekerek yol üzerinde bulunan Tlos'u geçerek ulaşacağımız Yakapark’ta, öğle saatlerinde yenen ve soğuk dağ sularında lezzetlenen alabalıkların tadı hafızalardan silinmeyecek. Daha sonrasında otobüsümüz bizleri en yüksek noktası Atkuyruk Sallamaz Tepesi olan Akdağlar’ın eteğine getirecek. Burada Türkiye’nin en önemli Kanyonlarından olan Saklıkent’i görerek buz gibi suyunda sıcak çaylarımızı içeceğiz. Bu gezimizin ardından eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran ve şuanda terkedilmiş hayalet köy Kaya Köyü panoramik olarak görüyoruz. Burada köyün ara sokaklarından geçerken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri Babadağları nın hemen eteğinde bulunan Belce Kız mevkiine götürüyor ve  başka dünya harikası olan Ölüdeniz’e gidiyoruz. Burada vereceğimiz resim ve yüzme molamızın ardından  akşam otelimize  yerleşiyoruz ,  akşam yemeği ve konaklama.
 
3.Gün :  Kalkan – Kaputaş Plajı – Kekova –  1.Tekne Turu
Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltının ardından, otobüsümüzle bu sefer eşsiz manzaraya sahip KALKAN, KAPUTAŞ PLAJI ve KAŞ’ı görmek için yolculuğumuza başlıyoruz.İlk olarak Kaputaş plajında kısa bir fotoğraf molası veriyoruz.Molamızın ardından rehberimizin anlatımlarıyla keyifli bir hale gelecek olan turumuzda ilk tekne turumuza katılmak üzere Kekova’nın giriş kapısı olan Üçağız köyü ve burada bineceğimiz teknemizle ilk önce M.Ö 2. yy da büyük bir deprem neticesinde denizin dibine batmış BATIK ŞEHİRİ görerek, sonrasında yolu olmayan köy SİMENA, Tersane Koyu, Esmeralda Koyu, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz koylar arasında. Üçağız köyünden Alacağımız dağ kekiği kokuları çantamızı sararken bu güzel tekne turumuzu tamamlayıp Kaş’a doğru hareket ediyoruz.Kaş’da vereceğimiz serbest zamanın ardından Geçmişe dair yaptığımız bu yolculuk sonrası Fethiye’de bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle Fethiye barlar sokağına gidiyoruz.(ekstra)

Öğle Yemeği (extra): Kekova Tekne Turunda; Makarna salatası, Bezelye Salatası, Mevsim Salata, Bulgur Pilavı, Mangalda kızarmış piliç – Kişi Başı 30 TL 
Tekne Turlarında ki Öğle Yemekleri zorunlu olup Tura Katılmadan 1 hafta önce acenteye ödenmesi gerekmektedir.

4.Gün : Dalyan - İztuzu - Şirince -  İstanbul  - 2.Tekne Turu
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle ilk durağımız, Sarıgerme, Dalaman üzerinden Dalyan’a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekne turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz. ( 2.Tekne Turu)   Buradaki yüzme molamızın ardından Dalyan’da grup olarak alacağımız öğle yemeğimizin ardından hareketle İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yol güzergahımız üstünde bulunan Şirince turumuzu yapıyoruz. ( extra ) Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, tarihi evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'de  akşam yemeğinizi ege esintilerinden tadarak alabilirsiniz. Keyfili bir akşam yemeği sonrası Yöresel el sanatlarını, köye has sabunları görüp, Şirince gezimizi tamamlayarak, Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul'a doğruhareket ve gece saatlerinde siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Öğle Yemeği (extra): Dalyan’da Kanal Kıyısındaki Restoranda açık büfe – Kişi Başı 30 TL
Tekne Turlarında ki Öğle Yemekleri zorunlu olup Tura Katılmadan 1 hafta önce acenteye ödenmesi gerekmektedir.

Fırsat Seçenekleri;
 • Ramazan Bayramı 3 ve 4 *otellerde konaklamalı Gizemli Likya tur bedeli 790  TL 
 • Kurban Bayramı 3 ve 4 *otellerde konaklamalı Gizemli Likya tur bedeli 890  TL          
ÜCRETE DAHİL OLANLAR HİZMETLER:
 • Lüks Otobüs ile ulaşım tüm çevre gezileri , Araç içindeki ikramlar,
 • Fethiye Malhun Otel, Boncuklu Otel  veya benzeri  otelde 2 gece yarım pansiyon konaklama, 
 • Otelde  akşam yemeği ve sabah kahvaltısı,
 • Zorunlu seyahat sigortası,  Rehberlik hizmetleri , 2 Tekne Turu
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: 
 • Öğlen yemekleri , 
 • Yemeklerde alınan içecekler,  
 • Özel harcamalarınız,
 • İlk gün yolda alınan Kahvaltı,  
 • Müze ören yeri girişleri 
Öğle Yemekleri

Tlos Yakapark Restaurant: Tereyağında veya Izgara Alabalık/Tavuk Şiş, Açık Büfe Salata, Meze, Meyva 
Kekova Tekne Turu (Teknede Öğle Yemeği): Izgara Tavuk, 5 Çeşit Açık Büfe Soğuk Meze, Salata, Meyva
Dalyan Kanal Turu: Açık Büfe

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat;19 Nisan- 20 Nisan– 03 Haziran-04 Haziran , – 11-12 ve 13 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezarvasyon zorunludur. Rezarvasyon İçin 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk,almadıkları takdirde ücretsizdir.

Koltuk talep edildiği takdirde 200 TL  Acente’ye ödenecektir.

Tek kişi farkı 150 TL dir. 

7-12 yaş çocuk  konaklama ve ulaşım fiyatı Nisan dönemi 550 tl,Bayram dönemi 700 tl  acenteye ödenecektir.

Rezervasyon  tarih değişiklikleri 14 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 5 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

ÖNEMLİ BİLGİ;
Gezi Süresi 3 Gece 4 Gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ.  Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 3( üç ) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0533 220 61 27
Adresim :
DETAY
    
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: