Twitter
Lisan Eğitim'de 10 paket bilinçaltına İngilizce, Arapça, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca veya Rusça Subliminal Perception System 26 TL
Ref No : 207770
26,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Lisan Eğitim'de Bilinçaltı NLP Sistemi İle Ezberlemeden Yabancı Dil Öğrenme!

Lisan Eğitim'de Bilinçaltı NLP Sistemi İle Farketmeden İstediğiniz Yabancı Dili Öğreneceksiniz!

Lisan Eğitim'de 10 paket bilinçaltına İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca veya Rusça Subliminal Perception System, 3 yıl sınırsız destek ve sertifika!

Çift Katmanlı Bilinçaltı Eğitim Sistemi ile uykunuzda istediğiniz yabancı dili öğrenecek, hatta iş yerinizde çalışırken dahi farketmeden mevcut altyapınızı geliştireceksiniz.

Çift Katmanlı Bilinçaltı Eğitim Sistemi; duyabildiğiniz seslerle seçtiğiniz yabancı dili anlama yeteneğinizi geliştirirken; en çok kullanılan 2500 kelimeyi bilinçaltınızla öğrenmenizi de sağlar.

17500 Hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltınız tarafından algılanan frekanslarla fark etmeden ve üst katman seslerle ne dinlediğinizi bilerek öğreneceksiniz.

Fırsat Seçenekleri;
  • Lisan Eğitim'de İngilizce paketi 200 TL yerine 26 TL
    Lisan Eğitim'de Rusça paketi 200 TL yerine 26 TL
  • Lisan Eğitim'de Fransızca paketi 200 TL yerine 26 TL
  • Lisan Eğitim'de İspanyolca paketi 200 TL yerine 26 TL
  • Lisan Eğitim'de İtalyanca paketi 200 TL yerine 26 TL
  • Lisan Eğitim'de Almanca Paketi 200 TL Yerine 26 TL
Bir cocugun dogumundan itibaren anadilini ogrenmesi; dinleme, anlama, soru sorma ve konusma uzerine kurgulanmaktadir.

7 yasina gelen her cocuk okuma ve yazma bilmedigi halde dilini mukemmel bir sekilde konusabilmektedir. Bilincalti Kurgulama Sistemi bu temelden yola cikarak seni bambaska bir dunya ile tanistiracak.

Beynin karmasik yapisi ve dil egitimi kanallari birlikte incelendiginde; Bilincalti Kurgulama Sisteminin beyni yormadigi, farketmeden ogrettigi ve bebeklerin konusmayi ogrendigi sistem ile benzerlikler gosterdigi saptandi.

Çift Katmanlı Bilinçaltı Eğitim Sistemi ile uykunuzda istediğiniz yabancı dili öğrenecek, hatta iş yerinizde çalışırken dahi farketmeden mevcut altyapınızı geliştireceksiniz.

10 milyondan fazla insanin bilincalti kurgulama teknigi ile yabanci dil ogrendigi bir sistemle tanismak uzeresiniz. Sizin cok hizli yabanci dil konusmanızı saglayacak olan bu teknoloji, hissetmeden ve bunalmadan ogrenmenizi saglayacak tek sistem. Bilincalti Kurgulama Sistemi bilgiyi dogru zaman, maximum kalicilik ile unutmadan kullanmanin yegane yontemi. Ogrenmek istediginiz lisani anadilinde degil; ogrenmek istediginiz dilde dusunmenizi saglayacak yepyeni bir Lisan Egitim Teknolojisi sizi bekliyor.

Siyaset adamlarindan Ceo'lara, sporculardan gezi rehberlerine, Tv yapimcilarindan aktrislere, gizli gorevlilerden ogrencilere kadar herkes tarafindan kullanilan Bilincalti Kurgulama Sistemini sizde tanimak uzeresiniz. Yöntemi 10 saatlik uzun uçuslarda dinleyerek indiği ulkede kendini ifade edebilen ve bu mucizeye tanıklık edenlerden biri de ssiz olacaksınız. Bilincalti Kurgulama Sistemi etkinliği, pratikliği ve başarısı; avrupadaki bircok universitede hazırlık bölümlerinde de uygulanmaya basladı. Artık hayatı kolaylaştıran Bilincalti Kurgulama Sistemi metodolojisi, yeryüzünün benzersiz eğitim sistemi olmak üzere. Ohio State University, University of California Los Angeles (UCLA), Cambridge University, State University of New York gibi bir cok seckin universite; devrim niteligindeki yöntemin geliştirilmesinde büyük katkılar sağladıu. Bu devrimsel teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmaları universitelerin yabancı diller bölümleri tarafından da desteklenmektedir.

İnsanların ve hayvanların duyabildiği ses frekans seviyeleri işitme aralığı diye tanımlanır. Kişiden kişiye ve yaşla alakalı olarak farklılıklar gösterse de insanlarda işitme aralığı genelde 20 Hz (Hz=1 saniyedeki ses frekans devri) ile 20 Khz (20.000 Hz) arasında tanımlanmaktadır. İnsan 20 Hz ile 20 Khz arasındaki sesleri işitebilmekle beraber konuşma seviyesi 5000 Hz'i pek aşmamaktadır. 15.000 Hz ve 20.000 Hz arasındaki sesler dış kulak tarafından algılanmamakla beraber iç kulakta titreşimler yapmakta ve bu titreşimler beynimize iletilmektedir. Beynimiz gelen bu titreşimleri algılar ve bunlara anlam verir. Kısaca özetlersek 15 Khz üzerindeki sesleri kulağımız duymasada beynimiz algılar. Ust katmanda duydugunuz sesler sadece ne dinlediginizi algilamaniz ve yurtdışında seslere kulak misafiri olan bir yabanci gibi algilamaniz icindir. Asil egitim alt katmanda 17000 hz frekans araliginda gerceklesmektedir.

Bilincaltı Kurgulama Sistemi Mp3 formatinda; ipad, ipod, iphone, android tv, android telefonlar, tablet, cep telefonlari, mp3 player, mpx calan dvd-tv uniteleri ve mp3 calan tum cihazlarda kullanilabiliyor. Gunduz ve Gece modu olarak uyanikken ve uyurken tum cihazlardan dinleyerek dil öğrenmek paha biçilemez.
Nasıl Yararlanırım
Fırsat kodunuzu lisanegitimseti@gmail.com adresine e-mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

31 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerlidir.


10 seviye 100 dersten oluşan içerik; kişiye özel hazırlanan bir sayfa üzerinde oluşturulan panelden, download edilebilir içerik olarak mail yolu ile gönderilmektedir.

Kaytıt gereklidir. Kayıt için fırsat kodunuzu lisanegitimseti@gmail.com adresine e-mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

lisanegitimseti@gmail.com adresine güvenlik kodunuzu içeren bir e-posta göndererek, bilinçaltı sesli kodlama içeriğine ulaşabilirsiniz. Download edilebilir içerikler kayıt esnasında belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir.

Download edilebilir içerikler kayıt esnasında belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir.

Kayıt iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Dilediğiniz kadar kupon alarak kullanabilirsiniz

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Lisan Eğitim Yazılım ve Dağıtım
Demirkapi Cad. No :10
Yakacık - Kartal /İstanbul
lisanegitimseti@gmail.com TR
www.uyurkeningilizce.gen.tr/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: