Twitter
Kurban Bayramı'na özel EK ÜCRETSİZ 3 gece yarım pansiyon konaklamalı 4 gün "Ege'nin saklı köyleri" turu 699 TL!
19-23 Ağustos; 20-24 Ağustos; 21-25 Ağustos; 22-26 Ağustos 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 195447
699,00 TL
850,00TL
liste
%18
indirim
151TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
KURBAN BAYRAMI ÖZEL
EGE’NİN SAKLI KÖYLERİ ve EGE SAHİLLERİ DENİZ TURU
Doğa’nın eşsiz güzelliklerini gezerken Yöresel Yemekleri de tadabileceksiniz!
19 – 23 AĞUSTOS / 20 – 24 AĞUSTOS / 21 – 25 AĞUSTOS / 22 – 26 AĞUSTOS 

1.
Gün İSTANBUL – İZMİR OTOBÜS YOLCULUĞU 
22:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı
22:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:15 Kartal Köprüsü Altı 
23:45 Çayırova Mc Donalds Önü
01:30 Bursa Minteks Önü
Misafirlerimizin katılımıyla tatilmakinası olarak, Köy Turları ve Deniz Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve tatilmakinası misafirperverliğinde Bursa – Balıkesir – İzmir güzergahını takiben Çiçekli’ye doğru devam ediyoruz.

Mola 1: Altınova Oksijen Tesisleri
Mola 2: Susurluk Karagül Tesisleri

2.Gün ÇİÇEKLİ KÖY - ÇEŞME ILICA YÜZME MOLASI – ALAÇATI – KUŞADASI
Sabah saatlerinde Çiçekli Köy’e varışımız ile birlikte bölgenin meşhur Köy ürünlerinden oluşan harika kahvaltımız için serbest zaman veriyoruz. Muhteşem doğasıyla bizleri karşılayan Çiçekli Köy’e veda edip Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Çeşme ile bütünleşmiş olan eski taş evleri ve değirmenleri ile ünlü ve aynı zamanda bir surf merkezi olan Alaçatı’ya ulaşıyoruz. Rehberimizin bölge hakkında vermiş olduğu bilgiler dahilinde verilen serbest zamanda şirin sokaklarda yürüyüş yapabilir ve Damla sakızlı Türk kahvemizi tadarak günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Serbest zaman sonrası turumuzu da tamamladıktan sonra Çeşme Ilıca Plajı’na hareket ediyoruz. Plaj alanında 3 saat süren serbest yüzme molamız sonrası Otelimize yerleşmek üzere otobüsümüze biniyor ve 1buçuk saat sürecek yolculuğumuz sonrası Kuşadası bölgesinde yer alan Otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Rehberimize rezervasyon yaptırarak Kuşadası Gece Turumuza katılabilirler. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde. 

Sabah Kahvaltısı : Nirvana Restaurant : Menü : 2 Çeşit peynir (Tulum, beyaz ), 2 Çeşit zeytin (yeşil ve siyah –kendi çiftliğimizden gelir), Bal, Kaymak, Tereyağı, Fındık ezmesi, Tahin-Pekmez, Karadut, Tatlı lor, Vişne Reçeli, Portakal reçeli, Çökelek, Sigara böreği, Çemen (Kendi yapımımız), Domates biber sos (Kendi yapımımız), Salata tabağı (Çeri domates, biber, salatalık), Haşlanmış yumurta, Patlıcan Şakşuka, Sınırsız Çay, Sıcak Köy Ekmeği / Ekstra.
Öğle Yemeği : Rehberimizin önerdiği Restoran’da. Ekstra.
Akşam Yemeği : Otel’de. Açık Büfe. Fiyata Dahil.
Tavsiye Ettiğimiz Tadlar : Çeşme Kumrusu, Sakızlı Dondurma, Sakızlı Türk Kahvesi.
Konaklama : Dabaklar Hotel Kuşadası vb.

3.Gün YEDİ UYUYANLAR MAĞARASI - ÇAMLIK KÖYÜ – MERYEM ANA KİLİSESİ – ZEUS MAĞARASI – DİLEK YARIMADASI BÜYÜK MENDERES DELTASI MİLLİ PARKI – İÇMELER KOYU YÜZME MOLASI 
Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltımızın ardından otobüste yerlerimizi alıyor ve yolculuğumuz sonrası gezimize ilk olarak 300 yıllık ölümsüz uykunun hikayesinin geçtiği Yedi Uyuyanlar Mağarasını ziyaret ediyoruz. Programımız ardından Çamlık Köyü’ne ulaşıyor ve bölgeye varışımız ile birlikte 30 Adet buharlı lokomotifin sergilendiği Çamlık Buharlı Lokomotif Müzesini geziyoruz. Gezimiz sonrası Köy meydanında serbest zaman veriyoruz.
Serbest zaman sonrası Meryem Ana Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Rehberimizin anlatımı ve programımız sonrası Öğle Yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz ardından Güzelçamlı Mevkiinde yer alan Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli parkı içindeki berrak suyu ve doğası ile büyüleneceğimiz İçmeler Koyu’nda 3 saat sürecek serbest yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamız ardından otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Rehberimize rezervasyon yaptırarak Kuşadası Gece Turumuza katılabilirler. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otel’de. Açık Büfe. Fiyata Dahil.
Öğle Yemeği : Rehberimizin önerdiği Restoran’da. Çöp Şiş + Ayran. Ekstra.
Akşam Yemeği : Otel’de. Açık Büfe. Fiyata Dahil.
Tavsiye Ettiğimiz Tadlar : Çöp Şiş, Karadut Suyu
Konaklama : Dabaklar Hotel Kuşadası vb.

4.Gün DİDİM, DOĞANBEY KÖYÜ, PRİENE ANTİK KENTİ, APOLLON TAPINAĞI, ALTINKUM PLAJI YÜZME MOLASI
Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltımızın ardından otobüste yerlerimizi alıyor ve yolculuğumuz sonrası gezimize ilk olarak Mykale Dağı’nın eteklerinde bulunan ve İyonlar tarafından kurulan Piriene Antik Kenti gezimizi yapıyoruz. Antik Kent gezimiz ardından 1924 yılına kadar Rumların yaşadığı Doğanbey Köyü’ne ulaşıyoruz. Eski Rum Evlerinin olduğu ara sokaklarda harika kareler yakalamak için serbest zaman veriyor ve Apollon tapınağına hareket ediyoruz. Tapınak gezimiz ardından Öğle Yemeğimizi almak üzere restoranımıza gidiyoruz. Yemeğimiz ardından Didim Altınkum bölgesinde serin ve berrak sularda yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamız ardından otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Rehberimize rezervasyon yaptırarak Kuşadası Gece Turumuza katılabilirler. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otel’de Açık Büfe. Fiyata dahil.
Öğle Yemeği : Didim Kamacı Restoran’da Açık Büfe. Ekstra.
Konaklama : Dabaklar Hotel Kuşadası vb.

5.Gün ŞİRİNCE KÖYÜ – BADEMLER KÖYÜ – SIĞACIK KÖYÜ
Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltımız sonrası otobüste yerlerimizi alıyor ve yolculuğumuz sonrası gezimize ilk olarak Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Bölgenin en meşhur Şarap Evinde Şarap tadımı sonrasında bölgeyi keşfetmek ve harika kareler yakalamak için siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında bölgeye veda edip Selçuk’ta yer alan ve Çöp Şişin meşhur olduğu Restaurantımızda Extra Öğle Yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz sonrası Eğitim seviyesinin en yüksek olduğu ve Köyün içinde yer alan Tiyatro ile ilgi çeken Bademler Köyü’ne ulaşıyoruz. Köyün temiz havasını soluyup çay – kahve molası sonrası Sığacık Köyü’ne hareket ediyoruz. Teos Antik Kenti’nin de yer aldığı Deniz Kenarında yer alan sahil Köyü’ne ulaştığımızda Rehberimizin kısa bilgilendirmeleri sonrası Pazar Günleri Kurulan Köy Pazarı ve Limanda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket. Akşam geç saatlerde İstanbul’a varış. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki tatilmakinası organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz. 

Konaklama : DİKKAT BUGÜN KONAKLAMA YOK!
Sabah Kahvaltısı : Otelde. Açık Büfe. Fiyata Dahil.
Öğle Yemeği : Agora Restaurantta. Serbest Menü. Ekstra.
Akşam Yemeği : Dinlenme Tesisinde. Serbest Menü. Ekstra.
Tavsiye Ettiğimiz Tadlar : Şirince Meyve Şarapları, Gözleme, Kumda Türk Kahvesi, Kadayıflı Kızarmış Dondurma, Odun Ateşinde Nohutlu Ekmek, Enginar, Deniz Mahsülleri, Ev Yapımı Nar Ekşisi ve Köy Ürünleri, Çöp Şiş, Boşnak Böreği.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Neoplan – Mercedes Travego & Tourismo, Setra marka otobüsler ile Ulaşım,
 • Rehberlik Hizmetleri,
 • Tüm Çevre Gezileri,
 • Millipark Giriş Ücretleri,
 • Otel’de 3 Gece 4 Gün Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Otel’de 3 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı,
 • Otel’de Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği,
 • tatilmakinası otobüsü içerisindeki ikramlar,
 • tatilmakinası güvencesi,
 • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
 • Ek Hizmet Bedeli.
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri ve Şezlong Şemsiye Ücretleri,
 • Ekstra belirtilen Tüm Yemekler ve Gece Turu,
 • Kişisel Harcamalar.
OTELLER
DABAKLAR OTEL KUŞADASI VB.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:
NEOPLAN: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.
TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, Klimalı, Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör.
MERCEDES TOURISMO; 
46+1+1 koltuklandırma, abs , asr, Klima , 2adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Makinası tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 19-23 Ağustos; 20-24 Ağustos; 21-25 Ağustos; 22-26 Ağustos 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.
Rezervasyon zoru nludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 234 30 60 -0507 992 30 65

ÖNEMLİ: Turumuz 4 gece 5 gün olup 3 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. 

Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 429 TL olup 7 – 12 yaş : 569 TL’dir.

Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 270 TL ekstra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

tatilmakinası otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda tatilmakinası misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden tatilmakinası sorumlu değildir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

ÖNEMLİ: Turumuz 3 gece 4 gün olup 2 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. 

Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 279 TL olup 7 – 12 yaş : 329 TL’dir.

Single Oda Farkı :
Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 160 TL extra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Makinası
TR
0216 234 30 60
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: