Twitter
EK ÜCRETSİZ Kurban Bayramı özel 2 gece yarım pansiyon konaklamalı 4 gün Bozcaada, Assos, Ayvalık turu 549 TL'den başlayan fiyatlarla!
20-23 Ağustos-22-25 Ağustos 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 195448
549,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • bozcaada-tatil-makinasi
ÖNE ÇIKANLAR
3 GECE 4 GÜN BOZCAADA ASSOS AYVALIK KAZDAĞLARI TURU
YÜZME MOLALI
20-23 AĞUSTOS – 22-25 AĞUSTOS

1.Gün İSTANBUL – BOZCAADA OTOBÜS YOLCULUĞU
22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23:00 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi İETT Durağı Önü
23:30 İncirli Ömür Plaza Önü
Misafirlerimizin katılımıyla tatilmakinası olarak, Deniz ve Kültür Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve tatilmakinası misafirperverliğinde Tekirdağ – Ecaabat - Çanakkale güzergahını takiben Geyikli’ye yolculuğumuz devam ediyor.

Mola 1 : Köşk Dinlenme Tesisleri
 
2.Gün BOZCAADA – AYAZMA PLAJI YÜZME MOLASI - RUM EVLERİ – BOZCAADA KALESİ 
Sabah saatlerinde Geyikli’de aldığımız serbest köy kahvaltısı sonrası İskele’den feribotumuza biniyoruz. Feribotta doğanın ve huzurun tadını çıkarıyor ve güne başlıyoruz. 40 dakika sürecek olan Feribot yolcuğumuz sonrası Türkiye’nin 3.Büyük adası olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde eski Rum mimarisindeki evleriyle ünlü Ada sokaklarını ve Panoramik olarak Bozcaada Kalesi’ni keşfe çıkıyoruz. Ardından şarap mahzenleri gezisi yapıyor ve Meşhur Üzüm Şaraplarından tatma imkanı buluyoruz. Programımız sonrası Ayazma Plajı’nda yüzmek Deniz, Kum ve Güneş üçlüsünün tadını çıkarmak için serbest zaman veriyoruz. Yüzme molamız sonrası Bozcaada’ya harika anılar ile veda ederek  Çanakkale merkezde yer alan Otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Geyikli. Serpme Köy Kahvaltısı: Tereyağ, Bal, İncir Reçeli, Kaymak, Domates, Salatalık, Biber, Ezine Peyniri, Siyah ve Yeşil Zeytin, Sahanda Yumurta, 4/1 Gözleme, Sınırsız Çay, Ekmek. Ekstra 20 TL.
Öğle Yemeği. Serbest Zaman. Ekstra.
Akşam Yemeği. Otelde. Menü : Açık Büfe veya Set Menü. Fiyata Dahil.
Konaklama : MD BARBAROS HOTEL ÇANAKKALE

3.Gün KADIRGA KOYU YÜZME MOLASI - ASSOS(BEHRAMKALE KÖYÜ) – ADATEPE KÖYÜ – ZEUS ALTARI- ZEYTİN MÜZESİ – YEŞİLYURT KÖYÜ
Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı sonrası Yeşilyurt Köyü ile programımıza başlıyoruz. Zeytin ve Çam ağaçlarının çevrelediği harika doğasının etkisinde kalacağınız Köyde küçük bir gezimiz sonrası Kahve Molası veriyoruz. Serbest zaman sonrası  Adatepe eski Yunan Köyü’ne hareket ediyor ve burada köy evleri arasında yapılan geziler sonrası köy meydanında  ve köy kahvelerinde mola veriyoruz. Ardından Zeus Altarı'ndan Ege Denizi'nin muhteşem manzarasını da izledikten sonra Zeytin müzesine gidip Zeytin yağı oluşumunda eskiden günümüze kadar kullanılan gereçler , yapım aşaması ve sabun üretimine şahit oluyor alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Kazdağları Programımızı tamamladıktan Assos - Behramkale'ye ulaşıyoruz.  Behramkale'ye ulaştıktan sonra milattan önce 5. yüzyıldan kalma Athena Tapınağının bulunduğu Akropole tırmanıyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde Midilli Adası'nı görebilme şansımız oluyor. Behramkale gezimiz ardından Kadırga Koyunun serin surlarında yüzme molası veriyoruz. Gezilerimizi tamamladıktan sonra kısa bir otobüs yolculuğumuz sonrası alan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde.
Sabah Kahvaltısı Otelde. Menü : Açık Büfe.
Öğle Yemeği : Adatepe Köyünde. Ekstra.
Akşam Yemeği. Otelde. Menü : Açık Büfe veya Set Menü. Fiyata Dahil.
Konaklama : MD BARBAROS HOTEL ÇANAKKALE

4.Gün AYVALIK -  CUNDA ADASI – CENNET TEPESİ – AŞIKLAR TEPESİ – ŞEYTAN SOFRASI – RUM EVLERİ – TAKSİYARHİS KİLİSESİ
Otelimizde aldığımız Sabah Kahvaltı Ayvalık kültürel ekolojik doğal terapi turumuza başlıyoruz. Gezimizde 200 yıllık Rum Evleriyle ünlü Cunda Adası’nda kendinizi zaman tünelinden geçmiş gibi hissedeceksiniz. Ve Cunda Adasına geniş zaman ayrılacaktır. Cunda Adası’nda Taksiyarhis Kilisesi , Taş Kahve , Eski Rum Evleri , Aşıklar Tepesi , Yel Değirmeni gezileri sonrası Cunda kordonda serbest zaman verilecektir. Serbest zaman sonrası Cennet Tepesi ve bölgenin meşhur zeytin ve zeytinyağlarından alabileceğiniz Zeytinyağı fabrikası gezisi sonrası Ayvalık merkezde bulunan asırlık Rum Evleri arasında yapılacak yürüyüşle eski kilise Çınarlı Cami’ye gidiyoruz. Bu cami kilise mimarisinde bir Cami olma özelliği taşımakla beraber papaz odası orjinalliyini korumaktadır. Ardından geçmiş dönemlerde Kurşun Yarası, Her şeye Rağmen  gibi dizilerin çekildiği Rum Evleri Sokağından otobüsümüze hareket ediyoruz. Ayvalık gezimizde son durak noktamız olan muhteşem manzaralı Şeytan Sofrasında Midilli manzarası karşısında günün finalini yapıyoruz. Büyülü gezilerimiz sonrasında İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam geç saatlerde İstanbul’a varış. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki tatilmakinası organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz. 

Sabah Kahvaltısı Otelde. Menü : Açık Büfe.
Öğle Yemeği : Cunda Adası. Ekstra.
Akşam Yemeği. Otelde. Menü : Açık Büfe veya Set Menü. Fiyata Dahil.
Konaklama : DİKKAT BUGÜN KONAKLAMA YOK!

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Neoplan – Travego - Setra Marka Otobüsler ile Ulaşım,
 • Tüm çevre gezileri,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • Oteller ’de 2 Gece 3 gün Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Otel’de Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı,
 • Otel’de Açık büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği,
 • tatilmakinası Güvencesi,
 • tatilmakinası Otobüs’ü içerisindeki ikramlar, 
 • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
 • Ek Hizmet Bedeli.
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER      
 • Feribot, Transfer ve Müze Ücretleri,
 • Öğle Yemeği ve Yemeklerde alınan İçecekler,
 • Kişisel Harcamalar.
OTELLER;
2 GECE MD BARBAROS HOTEL ÇANAKKALE VB.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:
19 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Tourismo & Neoplan

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Makinası tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 20-23 Ağustos-22-25 Ağustos 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :0216 234 30 60

ÖNEMLİ: Turumuz 3 gece 4 gün olup 2 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. 

Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 379 TL olup 7 – 12 yaş : 469 TL’dir. 

Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 200 TL extra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda tatilmakinası misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

tatilmakinası otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden tatilmakinası sorumlu değildir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Makinası
Osmanağa Mahallesi, Söğütlü Çeşme Cd. 47/3, 34714 Kadıköy/Istanbul TR
0216 234 30 60
Adresim :
DETAY
     
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: