Twitter
Kendinizi tanımanın, bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenin zamanı! Kişiye özel doğum haritası analizi 100 TL yerine 19,90 TL!
Ref No : 206081
19,90 TL
100,00TL
liste
%80
indirim
80,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Kişiye özel doğum haritası analizi ile bilmediğiniz yönlerinizi keşfedin...


Her insan eşsizdir ve her doğum haritası parmak izi gibidir. Hiçbir doğum haritası birbirine benzemez. Doğum haritası yorumu sadece her kişiye özel sıradışı bir hediyedir. İster kendinizi keşfedin, ister sevdiklerinize hayat boyu saklayabilecekleri bilgi niteliğinde çok özel hediye verin ve onlarında kendilerini keşfetmelerini sağlayın!

Doğum Haritası nedir?

Yıldız haritası diye de tabir ettiğimiz doğum haritasını kısaca, bir insanın doğduğu sırada, dünya üzerine etki gösteren gökyüzü hareketlerinin hesaplanarak bir harita üzerine çizilmesi şeklinde tanımlayabiliriz. Tamamen bilimsel verilere dayanan doğum haritası, gökyüzünün sürekli hareket halinde olmasıyla birlikte kişiye özgüdür. Canlı olan her şeyin kendini ait bir yıldız haritası vardır. Sadece insana özgü bir sistem değildir.

Peki doğuma haritaları ne işe yarar? İyi bir doğum haritası yorumlamanın hayatımıza katkıları nelerdir?

En başta, ilerde başımıza gelmesi muhtemel olaylar hakkında önceden fikir sahibi olabiliriz. Kendinize ait zayıf taraflarınızı görerek, bu zayıflıklarınızın üzerine daha fazla düşebilirsiniz. Hayatınızın aşkıyla bir türlü karşılaşamamışsanız, sebepleri hakkında bir kanaat oluşturabilirsiniz. Yada evlilik hayatınızın nasıl geçeceğine dair. Ulaşmak istediğiniz noktalara en kestirmeden giderek başarıyı sağlayabilirsiniz. Kısacası, kendinizi daha iyi tanıyıp, neleri yapabilecek, neleri yaparken zorlanabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Doğum haritası astrolojik dengelerle birlikte, nasıl bir insan olacağınızın bilgisini verir. Bu itibarla bir çok astroloğa göre herkesin bir yıldız haritası çıkarttırması, yaşamını daha da kolaylaştırması adına son derece önem arz etmektedir.

Nasıl Yararlanırım
Kupon kodu ile birlikte adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, doğum yeri ve doğum saatinizi astrolojianaliz@gmail.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz. En geç 48 saat içinde size özel hazırlanan raporunuz mail adresinize gönderilecektir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
TR
Adresim :
DETAY
30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir:  


BENZER FIRSATLAR