Twitter
Beylikdüzü Julya Estetik'te manikür-pedikür ve protez tırnak uygulaması 49,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 207589
49,90 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
  • manikur-julya
  • manikur3
  • manikur6
  • manikur4
ÖNE ÇIKANLAR
Tırnaklarınızın güzelliği ellerinize yansıtacağınız ve kendinizi şımartacağınız protez tırnak, manikür pedikür, uygulamaları ile Julya Estetik'te kıskandıran ellere, bakımlı tırnaklara sahip olacaksınız! 

Sağlıklı el ve ayaklar için Julya Estetik ’te yapılan manikür ve pedikür uygulamasıyla tırnak batmasını önleyebilir, şeytan tırnakları ve ölü derilerin atılmasını sağlayabilir herkesi kıskandıran bakımlı el ve ayaklara sahip olabilirsiniz! 

Tırnakları geç uzayanlar, tırnaklarına bir türlü şekil veremeyenler, tırnak yeme problemi olanlar için bir mucize olan protez tırnakla hayatınız kolaylaşacak! 

Fırsat Seçenekleri,
  • Manikür ve pedikür Uygulaması 80 TL yerine 49,90 TL
  • Protez Tırnak 299 TL yerine 99 TL

Manikür ve Pedikür Uygulaması 
El ve ayak sağlığı için 10 günde bir yapılması tavsiye edilen manikür ve pedikür uygulamasıyla tırnak batmasını önleyebilir, şeytan tırnakları ve ölü derilerin atılmasını sağlayabilirsiniz. El ve ayak sağlığımız açısından oldukça önemli olan manikür ve pedikürü düzenli yaptırdığınız takdirde sizi olası tırnak çevresi hastalıklardan kurtarır. Ayaklarınızın ve ellerinizin bakımlı gözükmesini sağlar. Manikür işlemi temizleme, tırnaklara şekil verme, el masajı, ölü derinin düzeltilmesi ve oje sürülmesi aşamalarından oluşurken, pedikür işlemi ise temizleme, tırnaklara şekil verme, ayak masajı, ölü derinin düzeltilmesi topukları ponza yardımıyla temizleme, batık ve nasır problemi varsa hijyenik bir şekilde alınması ve oje sürülmesi aşamalarından oluşmaktadır. 

El ve Ayak bakımının, steril ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Yapılan yanlış manikür pedikür uygulamaları gereksiz yere acı ve ağrı oluşmakta, tırnak batığına sebep olabilmekte, steril ortamlar sağlanmadığında nasır alma gibi işlemler bulaşıcı hastalık ve mikrop kapma riskini yükseltmektedir. 

Protez Tırnak Uygulaması 
Kendi tırnağınızın üzerine uygulanan protez tırnak, tırnakları geç uzayanlar ve tırnaklarına bir türlü şekil vereyemenler, tırnak yeme problemi olan, hatalı manikür yüzünden tırnakları hasar gören ve tırnaklarını uzatamayan, sürekli bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen kişilerin hayatını kolaylaştıracak hazır uzun tırnaklardır. Protez tırnak gerçek tırnağınızın üzerine bazı koruyucu maddeler uygulandıktan sonra yapılır. Bu nedenle hiçbir şekilde gerçek tırnağınıza zarar vermez. Protez tırnak için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur. Düzenli olarak bakımları yapıldığında yaklaşık 6 ay süreyle kalabilir. Ayrıca istediğiniz zaman çıkarılabilir.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Julya Estetik tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir 

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 853 11 92
0212 853 11 92

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Julya Estetik
Piri reis mah Nazım Hikmet Blv.
ADS Residans No:73 kat: 1 D:6

Beylikdüzü İSTANBUL TR
0212 853 11 92
Adresim :
DETAY
    
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: