Twitter
Beylikdüzü Julya Estetik'te Bay ve Bayanlara Özel 2 Seans Klasik ve Medikal Cilt Bakım Paketleri 99 TL'den başlayan fiyatlarla!
31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 202751
99,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Julya Estetik ile gençleşin, güzelleşin!

Beylikdüzü Julya Estetik'te manikür-pedikür,bakım, medikal masaj uygulamaları uzman eller tarafından en ince ayrıntısına kadar özenle sizi istediğiniz görünüme ve huzura kavuşturacak.

Fırsat seçenekleri;
 • 2 Seans Klasik Cilt Bakım Paketi 99.00 TL
 • 2 Seans Medikal Cilt Bakım Paketi 149.00 TL
Medikal Cilt Bakımı

Beylikdüzü Julya Estetik' ten  Dermokozmetik Ürünlerle 60 dakikalık Uygulanacak Medikal Cilt Bakımı
MEDİKAL CİLT BAKIMI , alanında uzman kişiler tarafından yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama kişinin kendi cilt tipine göre belirlenerek yapılmaktadır. Genel olarak cildin ölü derilerden arındırılması ve cildin ihtiyacı olan bakım aşamaları sırasıyla uygulanır. Cildin daha sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı olan Medikal Cilt Bakımı özellikle kırışıklıklarda ve leke tedavilerinde olumlu sonuçların alınmasını sağlar. Bu sayede cilt yaşlanması gereken dönemden daha ileri dönemlerde yaşlılık belirtileri gösterir. 
Medikal cilt bakımı ortalama 60 dakika  süre içerisinde yapılır. Uzmanın yaptığı işlemler sırasıyla bakım yaptıran kişiye anlatılır ve bilgi verilir. Güvenilir ve rahat bir ortamda yapılması gereken Medikal Cilt Bakımını, uzmanlarımızın tecrübesi ile birleştirilerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak merkezimizden keyifli bir şekilde ayrılmalarını amaçlamaktayız. Hizmetlerimiz arasında yer alan Medikal Cilt Bakım oldukça titiz ve hassas olan müşterilerimiz için hijyen kurallarına uyularak yapılmaktadır. Cilt sağlığı müşterimiz için ne kadar önemli ise bizler için de aynı şekilde önemlidir. 
Gelişen teknolojiyi ve uzman eğitimlerimizi özellikle yakından takip ederek müşterilerimizin ortak sorunlarına çözümler üretiyoruz. Medikal Cilt Bakımı mutlaka alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerektiğinden bizlerde bu konuda hassas davranarak merkezimizde bulunan uzmanlarımızın sizlere daha iyi hizmet sunmalarını ve bu hizmetten mutlaka olumlu sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Merkezimizin yıllardır aynı bölgede faaliyetlerini sürdürmesi ve bölgenin en iyileri arasında olmasının başlıca sebebi, uzmanlarımızın eğitimli ve bilgili olmasıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için son derece önemli ve işimizden keyif almamızı sağlamaktadır.
10 yıllık bir tecrübe ile siz müşterilerimizin Julya Estetik' ten gülümseyerek ayrılması bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Cilt sorunlarınız hayatınızı olumsuz etkilememelidir. Bizler sizin için kaliteli hizmet anlayışını sizlere sunmaktan keyif almaktayız. Kendinizi daha genç hissetmek için mutlaka merkezimizdeki uzmanlarımız ile iletişime geçerek cilt sağlığınız için doğru adımı atmanızı isteriz. 

Cilt Bakımı Uygulama Sırası ;
 • Analiz
 • Temizleme (cilt tipine göre süt,jel,krem )
 • Peeling ( cilt tipine göre ince,orta,kalın granül )
 • Buhar ve ozon ( cilt tipine göre 10-20 dk arası )
 • Ultrasonik Peeling (cilt altında biriken kir,yağ ve makyaj atıklarını kolayca temizleyen scrub özelliği ve ürünleri cilt altı dokusuna geçirmeyi sağlayan iyontoforez özelliği ile eşsiz bir cihazdır. ) 
 • Derin gözenek temizliği
 • İyontoforez ile serum / c vitamini yedirme
 • Yüksek frekans ile dezenfeksiyon sağlama
 • Maske ( detox etkili collegen anti-aging maske, inci tozu maskesi, altın maske, anti-enflamatuar akne maskesi, anti-oksidant renk açıcı maske, elastikiyet arttırıcı maske, yoğun nem ve cilt yenileme maskesi )
 • Tonik
 • Nemlendirici
 • Cilt masajı
 • Güneş koruyucu

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Julya Estetik tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir 

Bu fırsat bay ve bayanlar için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 853 11 92
0212 853 11 92

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Julya Estetik
Cumhuriyet mh Nazım Hikmet Bulvarı Kent Palas 2 Residance 75/5 Beylikdüzü İstanbul TR
0533 220 61 27
Adresim :
DETAY
    
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: