Twitter
Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nde Kilo Verme Garantili 3 Seans Mora Terapi Uygulaması" 299 TL!
30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 207432
299,00 TL
900,00TL
liste
%67
indirim
601TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
                                      Mora Terapiyle Kolayca Kilo Verebilirsiniz!

Bu zamana kadar denediğiniz tüm diyet programlarını unutun!Beşiktaş Vita Biorezonans Terapi Merkezi’nden, Mora Terapi Uygulaması ile sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflayacaksınız. 

• Beşiktaş Vita Biorezonans Terapi Merkezi’nden,"Biorezonans Cihazıyla" uygulanacak olan Mora Terapi ile fazlalıklarınızla sonsuza kadar vedalaşacaksınız... 

VİTA BİOREZONANS TERAPİ FIRSAT İÇERİĞİ 

Mora Terapi Cihazıyla 3 Seans Terapi Uygulaması 

KİMLER İÇİN ÖNERİLİR 

• Karbonhidratlardan uzaklaşmak için Biorezonans -Terapi Diyet yapamayanlar, Hamur işlerine Dayanamayanlar: Birçok kişide unlu gıdalara-karbonhidratlara karşı düşkünlük vardır ve bu kişiler için diyet yapmak çok zor hatta bazen imkansız olmaktadır. Bu düşkünlük hali aynı sigara bağımlılığında olduğu gibi Mora Terapi yardımıyla giderilebilmekte ve kişinin bu gıdalara karşı kayıtsızlaşması sağlanabilmektedir. 

• Çikolata ya da Tatlıya Düşkün Olanlar:Mora -Terapi ile kolayca giderilebilir. Hatta bunun için tek seans genellikle yeterli olmaktadır. 

Ne Hissedeceğim? 
• İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve Mora -Terapinin iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edeceksiniz. Ancak asıl tedavi etkinliği 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz 2. seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları hiç aramadığınızı fark edeceksiniz. 

• Yeme ihtiyacının azalması yanında Mora Terapinin bir başka etkisi olarak; Kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzeldiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi göreceksiniz. 

KİLO VERME PROGRAMI 

Mora Terapiyle Kolayca Kilo Verebilirsiniz!

Mora Terapi, fazla kilo almanın fiziksel ve psikolojik gerçek nedenlerine etki ederek, hızlı ve kalıcı bir şekilde kilo vermenizi sağlamaktadır.

İşe yaramayan ve yan etkileri olan zayıflama ürünlerine hap, ilaç, çay vb. artık hiç ihtiyacınız olmayacak. Zayıflama ürünleri endüstrisi tarafından her gün yeni bir sağlıksız ve geçici etkileri olan ürün karşımıza çıkarılmaktadır. Mora Terapinin hızlı ve kalıcı etkisiyle artık bu tarz zararlı ürünlere, yöntemlere ihtiyacınız kalmayacak, “kilo verme”, “ kilo kontrolü” vb. kelimeler hayatınızdan çıkacak.

MORA-Terapi kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. MORA-Terapi yaygın olarak sigara bırakma, alkolü bırakma, hafif uyuşturucuları bırakma ve kilo verme konusunda kullanılmaktadır. Zayıflama amaçlı kullanımda bahsedilen “Silme” işlemi sigara ya da alkol üzerinden değil, “karbonhidrat tipi gıdalar” üzerinden yapılmaktadır. 

ZAYIFLAMA PROTOKOLÜNDE AMACIMIZ 
• Düşkün olduğunuz gıdalara karşı isteksizlik yaratmak (ekmek, makarna ve tüm karbonhidrat grupları ) ya da kola, kahve vb. MORA TERAPİ İLE size kilo aldıran gıdaları HAYATINIZDAN KOLAYCA ÇIKARABİLMENİZİ SAĞLIYORUZ. Birkaç gün arayla Yaptığımız MORA-Terapi seansları ile ÖZELLİKLE KARBONHİDRATLARA karşı olan düşkünlüğünüzü ortadan kaldırıyoruz. Bu aslında sigara bırakma için kullanılan MORA Terapi uygulamasının bir benzerinin kilo aldıran gıdalar üzerinden yapılması. 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Vita Terapi Merkezi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Çalışma saatleri hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00 (Pazar Günü uygulama yapılmamaktadır) 

Seans süresi 45 dakikadır.

Bu fırsat tek kişiliktir.

Rezervasyon zorunludur. Müsaitlik ve Rezervasyon için telefon numarası : 
 0212 236 47 12 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

HER FIRSAT KODU 1 KEZ KULLANILABİLİR.

Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Vita Terapi Merkezi
Adres: Ortabahçe Cad. No:7 Kat:1-2-3 OTA TIP MERKEZİ Beşiktaş/İstanbul TR
0212 236 47 12
Adresim :
DETAY
30 hazi
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: