Twitter
1 gece konaklamalı 2 gün Selanik-Kavala Drama Noel Baba Turu ulaşım ve rehberlik dahil 199,90 TL
7-14-21 Aralık 2018 Hareketli Program İçin Geçerlidir.
Ref No : 201165
199,90 TL
500,00TL
liste
%60
indirim
300,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
  DRAMA NOEL BABA KÖYÜ & JUMBO ALIŞVERİS MERKEZİ TURU
Dedeağaç,Drama,Kavala,Porto Lagos
     07/14/21 Aralık2018 Tarihleri Hareket 
      
1. Gün Cumartesi Dedeağaç-Drama
Siz Konuklarımızı Sabah 04.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 04.45 Mecidiyeköy Migros Önü, 05.00 Pangaltı Sütiş Önü, 05.20 Bakırköy Ömür Plaza,05.40 Bahçeşehir Tır parkından karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsalaTürk sınırına varış. Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük  işlemlerin sonrası Dedeağaç’a Yolculuk.Sabah ALEXANDROUPOLİ (Dedeağaç) a varış.Serbest zaman ve kahvaltı sonrası Jumbo 05.20 Bakırköy Ömür Plaza,05.40 Bahçeşehir Tır parkından karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsalaTürk sınırına varış. Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç’a Yolculuk.Sabah ALEXANDROUPOLİ (Dedeağaç) varış.Serbest zaman ve kahvaltı sonrası Jumbo güzergahını takip ederek İpsalaTürk sınırına varış. Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük
işlemlerin sonrası Dedeağaç’a Yolculuk.Sabah ALEXANDROUPOLİ (Dedeağaç) varış.Serbest zaman ve kahvaltı sonrası Jumbo alışveriş merkezine gidip alışveriş çılgınlığına başlıyoruz. Öğlen Balık restoranın da alacağımız extra yemek sonrası sonra ise otelimize hareket, yerleşme ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de Drama ya hareket ediyoruz. 40-60 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Doğu Makedonya bölgesinin en büyük şehri ve 551 yıl Osmanlı egemenliğinde kalmış olan Drama bölgesine varıyoruz. Drama Rüya Şehri Turu: Drama şehri son yıllarda eşsiz bir Noel sahnesi olarak tasarlanıyor, şehir merkezinde sahnelenen "Oneiroupolis& (The Dreamland) programının etkinlikleri çocuklar ve yetişkinleri gerçek peri masallarına taşıyor. Her yıl belediye çalışanları ve bir çok gönüllünün desteğiyle peri masalı köyüne ait ahşap evlerinin yapıldığı Özgürlük Meydanında, Noel Babanın evi, Peri Masalı evi, Elflerin atölyeleri ve maceralar evi binlerce ziyaretçinin Yıldan kısa bir süre sonra sonlanıyor. Kamera, eldiven, şapka ve kışlık aksesuarlarınızı yanınıza almayı unutmayın! Tur bitiminde Otele dönüş ve konaklama.


2.Gün Pazar Kavala-Porto Lagos - İstanbul
Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile Kavala şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni SultanSüleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile İskeçe karayolu üzerinden yolculuk , Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü&Agios Nikolaos Kilisesini görüp Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek  gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. 

Tek kişi , çocuk ve 3 . kişi ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz fırsat koduna ilaveten acenteye 20 €fark ödemelidir.03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 219,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamalarda iki adet fırsat kodu satın alınmalıdır.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
  • Gidiş& Dönüş Ulaşım.
  • Kavala da 1 gece oda kahvaltı konaklama.
  • Rehberlik hizmetleri
Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
  • Sınır geçiş ve konaklama vergileri,Check point ücretleri kişi başı 15 € zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye nakden ödenir.
  • Drama Noel Baba Köyü Transfer bedeli 20 € olup zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir.
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.
  • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
  • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
  • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

7-14-21 2018  tarihleri arasında hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Tur 21 Aralık 2018 tarihinde geçerli değildir.

Rezervasyon Detayları

a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yeşil Pasaporta vizesizdir

Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamamaktadır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
DETAY
       
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: