Twitter
Yaz Gelince Bir Başkadır Ege Adaları 2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklamalı Bozcada & Gökçeada & Çanakkale turu 179 TL'den başlayan fiyatlarla!
13 Eylül 2019 tarihine kadar her Salı ve Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206806
149,00 TL
250,00TL
liste
%40
indirim
101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Yaz Gelince Bir Başkadır Ege Adaları
Bozcada & Gökçeada &Çanakkale Turu
13 Eylül'e kadar her Cuma hareketli
       
1.Gün      Cuma              İstanbul-Gökçeada 
22.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü ,22.30 Mecidiyeköy Migros Önü,23.00  Bakırköy Ömür Plaza Önü, Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün     Cumartesi        Gökçeada-Çanakkale
Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .adaya varışımızla ilk olarak kahvaltı molası verıyoruz. (ekstra) kahvaltı sonrası Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy rehberimizin anlatımı eşliğinde ziyaret ediyoruz. Köy gezimiz sonrası Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe,Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman .Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün  Pazar                   Bozcaada - İstanbul
Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş.Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarını yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.
*Adaya otobüs geçişi yasak olduğu için ayazma plajına gidecek misafirlerimiz, belediye minubüslerini  kullanacaktırlar. Minübüs ücreti  katılımcılara aittir.

Tek kişi ve çocuk ücertleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 80 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 150TL dir.06-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 159TL +zorunlu ücretler olarak  acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Fırsat Seçenekleri 

 • SINIRLI SAYIDA Salı hareketli 2 gün Bozcada&Gökçeada&Çanakkale turu 149 TL
 • Salı hareketli 2 gün Bozcada&Gökçeada&Çanakkale turu 179 TL
 • Cuma hareketli 2 gün Bozcada&Gökçeada&Çanakkale turu 229 TL
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:
 • Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım
 • Otobüs içi ikramlar.
 • Rehberlik hizmetleri
 • SALI kalkışlı turlar için Aşkın ART otel, Cuma kalkışlı turlar için Aşkın Art, Sarıçayotel , vb dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama.
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Plaj giriş şezlong şemsiye ücretleri. kale, antik kent yeri giriş ücretleri
 • Feribot geçişleri,ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 75 TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.
 • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

13 Eylül 2019 tarihine kadar her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir. 

Bu fırsat  Salı kalkışlı :
14-28 Mayıs/11-18-25 Haziran/2-9-16-23-30 Temmuz/6-13-20-27 Ağustos 2019
Hafta sonu Cuma kalkışlı:
17-31 Mayıs/14-21-28 Haziran/ 5-12-19-26 Temmuz/2-9-16-23-30 Ağustos/6-13 Eylül 2019 hareketli tur programı için geçerlidir

Feribot geçişleri,ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 75 TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.

Ücretler şeker, kurban bayramı ve resmi tatil dönemlerinde geçerli değildir.


Rezervasyon Detayları

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben 0850 736 2626 VEYA  05422948448  nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com mail adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. 

ur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 2626
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: