Twitter
2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklamalı Bozcaada, Kadırga Koyu, Assos turu 149 TL'den başlayan fiyatlarla!
13 Eylül 2019 tarihine kadar Salı ve Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206803
149,00 TL
250,00TL
liste
%40
indirim
101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Yaz Gelince Bir Başkadır Ege Adaları
Bozcaada & Kadırga Koyu & Assos Turu
Salı ve Cuma Hareketli 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı 2 Gün   

1.Gün Cuma: İstanbul-Çanakkale Bozcaada
23.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü 23.30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,24.00  Bakırköy Ömür Plaza Önü, Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu takip edilerek Çanakkale üzerinden Bozcaada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün Cumartesi: Bozcaada
Sabah saatlerinde  Geyikli iskelesine varış .Geyikli iskelesinden feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirler.Deniz’e girmek isteyen misafirlerimiz  Ayazma Plajında  Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler.(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir ve minibüs ücreti misafirlerimize aittir.)Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp otelimize geçiyoruz..Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.
*Adaya otobüs geçişi yasak olduğu için ayazma plajına gidecek misafirlerimiz, belediye minubüslerini  kullanacaktırlar. Minübüs ücreti  katılımcılara aittir

3.Gün Pazar: Kadırga Koyu  - Assos - İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ardından Kadırga Koyuna varış. Yüzme ve güneşlenme için serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saat de  Assos’a hareket ve serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz  extra olarak Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler.Serbest zaman sonrası Çanakkale üzerinden İstanbul’a dönüş yolculuğumuz için hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.
.              Tek kişi ve çocuk ücertleri
 Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 80 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 150TL dir.06-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 159TL +zorunlu ücretler olarak  acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA Salı hareketli 2 gün Bozcaada&Kadırga Koyu&Asssos 149 TL
 • Salı hareketli 2 gün Bozcaada&Kadırga Koyu&Asssos 179 TL
 • Cuma hareketli 2 gün Bozcaada&Kadırga Koyu&Asssos turu 229 TL
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:
 • Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım
 • Otobüs içi ikramlar.
 • Rehberlik hizmetleri
 • SALI kalkışlı turlar için Aşkın ART otel, Cuma kalkışlı turlar için Aşkın Art, Sarıçayotel , vb dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama.
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Plaj giriş şezlong şemsiye ücretleri. kale, antik kent yeri giriş ücretleri
 • Feribot geçişleri,ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 75 TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.
 • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat Salı kalkışlı :
14-28 Mayıs/11-18-25 Haziran/2-9-16-23-30 Temmuz/6-13-20-27 Ağustos 2019
Hafta sonu Cuma kalkışlı:
17-31 Mayıs/14-21-28 Haziran/ 5-12-19-26 Temmuz/2-9-16-23-30 Ağustos/6-13 Eylül 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

Feribot geçişleri,ören yeri ve millipark giriş ücretleri olarak 75 TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir.Bu ücret tüm katılımcılar ve 7-12 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.

Ücretler şeker, kurban bayramı ve resmi tatil dönemlerinde geçerli değildir.


Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com  veya 0850 736 26 26 & 0543735 3250  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
 
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. 

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: