Twitter
1 gece yarım pansiyon Hampton By Hilton konaklamalı 2 günlük Kartepe Kayak turu 159,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
31 Mart 2019 tarihine kadar her Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 201104
159,90 TL
300,00TL
liste
%47
indirim
140,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Hilton Kalitesi ile Hampton By Hilton Konaklamalı Kartepe Kayak Turu 1 gece Konaklamalı 2 gün
Akşam Yemeklerinde ücretsiz Su ve Meşrubat İkramı imkanı  
01 Aralık 2017 / 31  Mart 2019 tarihine kadar her C.tesi hareket

1.Gün Cumartesi   KARTEPE  
05:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 06:00 Mecidiyeköy Mado Önü,06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,06.45 Kartal Köprüsü Altı,07.00 Çayırova Mc. Donalds Önü , 08.00 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarıda  1,5 saat  sürecek  yolculuğumuz sonrası Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz ve  Kartepe’ye varıyoruz. Zirveye ulaştığımızda  rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler.Yoğunluk ve Hava koşularına göre rehberimizin belirleyeceği saat de Kartepe’den hareket Otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

2.Gün Pazar    KARTEPE- İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden Kartepe’ye hareket.Tam gün kayak için serbest zaman. Yoğunluk ve Hava koşularına göre rehberimizin belirleyeceği saat de Kartepe’den hareket İstanbul’a dönüş yolculuğu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.                                                     

Fırsat Seçenekleri,
 • 01-16 Aralık tarihleri arasında 1 gece Hampton By Hilton konaklamalı Kartepe Kayak turu 159,90 TL
 • SINIRLI SAYIDA 17 Aralık-31 Mart 2019 arasında 1 gece Hampton By Hilton konaklamalı Kartepe Kayak turu 169,90 TL
 • 17 Aralık-31 Mart 2019 arasında 1 gece Hampton By Hilton konaklamalı Kartepe Kayak turu 179,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 60 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 80  TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde  139,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş ve Dönüş Ulaşım.
 • Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah Ve akşam yemeği).
 • Konaklama Hampton By Hilton ,Ramada Hotel vb  de yapılacaktır.
 • Rehberlik Hizmetleri
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Kayak Ekipmanları Ve Ski Pass Ücretleri
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı,Öğlen yemeği,otelde extra harcamalar.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Kartepe transferleri, mili park ,Kartepe giriş ücretleri için kişi başı 50 TL kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur. Kullanılmayan transferlerin ücret iadesi yapılmayacaktır.
Kayak Ekipman Fiyatları
Kayak Takımı Günlük 35-40 TL
Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  35-40TL
Board Kirası Günlük 40-45 TL

Not:Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz.
Acente Hava şartları gibi ; Sis, Fırtına, Yağmur, Kar kalınlığından kaynaklı kayak yapılamayan sebeplerden ve pistlerin kapalı olabileceği durumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Bu tip şartların takibi ve sorumluluğu katılımcılara aittir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Mart 2019 tarihine kadar her Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 12/ 13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde LEGGO TUR  sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 12
Adresim :
DETAY

 

Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: