Twitter
2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklamalı Kapadokya tur bedeli 199 TL
Ref No : 171055
229,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ekstra bedelsiz her Cuma Kesin hareketli 4/5* Otelde Y.P konaklama  dahil    Kapadokya turu

1. Gün: Cuma: İstanbul – İzmit – Düzce – Bolu – Ankara – Aksaray - Nevşehir
21:00 İncirli Ömür Plaza Önü 21:45 Mecidiyeköy meydan,22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,22.45 Kartal Köprüsü Altı
23.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  7-8   saat  sürecek  yolculuk sonrası bölgeye varış.

2. Gün: Cumartesi: Aksaray – Ihlara Vadisi – Kaymaklı Yer Altı Şehri - Üç Güzel Peri Bacaları – Ürgüp – Avanos
Verilen Mola Sonrasında Tesislerden Ayrılarak Tarihi İpek Yolu Üzerinden Kapadokya Bölgesine Hareket Ediyoruz. Selime Kasabasında Verecek Olduğumuz Fotoğraf Molası Sonrasında Yaklaşık 20 Dk Yolculuk Sonrasında Ihlara Vadisine Ulaşıyoruz. Ihlara Vadisine Müze Giriş İşlemleri Sonrasında Girişimizi Gerçekleştirerek Gezimize Başlıyoruz. Ağaçaltı Kilisesi Ve Yılanlı Kilise Gezilerimiz Sonrasında Serbest Zaman. Verilen Serbest Zaman Sonrasında Aracımız İle Ihlaradan Ayrılarak Kaymaklı İlçesine Doğru Yola Çıkıyoruz. Yol Güzergahı Üzerinde Yer Alan Nar Krater Gölüne Uğruyoruz. Sizleri Büyüleyecek Manzarayı Fotoğraf Karelerinize Aldığınız Esnada Yardımcı Rehberimizin Yapacak Olduğu Çay Kahve İkramı Sonrasında Yolculuğumuza Kaymaklıya Doğru Devam Ediyoruz. Bir Yer Altı Şehrinde Olması Gereken Tüm Özellikleri Bünyesinde Barındıran Kaymaklı Yer Altı Şehri Gezimiz Sonrasında Kaymaklıdan Ayrılıyoruz. Kaymaklıdan Yola Çıkarak Peri Bacalarına İsmini Veren Güvercinlik Vadisine Ulaşıyoruz. Güvercinlik Vadisi Gezimizi Takiben Öğle Yemeği Molası. (Ekstra) Öğle Yemeği Sonrasında Ürgüp Üç Güzeller Peri Bacalarında Fotoğraf Molası… Ürgüp İçinde Panoramik Şehir Turu Yapıp Eski Kaya Mimari İşçilik Örneklerinin Bütünleştiği Kayadan Oyma Rum Evleri Ardından Sinassos Kasabasına Hareket. Sinassos Kasabasına Varış Ve Serbest Zaman. Verilen Kısa Serbest Zaman Sonrasında Aracımız İle Sinasoss Dan Ayrılarak  Turasan Şarap Mahzenlerini Gezip Bize İkram Edilen Şarapların Tadına Bakıyoruz. Alışveriş İmkanı Sonrası Otele Hareket Ediyoruz. Otele Varış Ve Giriş İşlemleri Sonrasında Akşam Yemeği Ve Konaklama Otelimizde...   
 ( Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Türk Gecesine Katılabilirler 60 TL)

3. Gün: Pazar: Avanos – Develi Vadi - Hacı Bektaş-i Veli – Ankara – İstanbul 
Oteldeki Kahvaltının Ardından Eşyalarımız İle Otelden Ayrılarak Develi Vadiye Hareket Ediyoruz. Develi Vadide Verilen Fotoğraf Molası Sonrasında Kızılırmak Deltasındaki Toprağın Avanoslu Ustaların Hünerleriyle Bütünleştiği Çanak – Çömlek Atölyelerini Ziyaret İle Turumuz Başlıyoruz. Daha Sonra Avanos İçinde Panoramik Tur Ardından Onyx Atölyelerine Uğruyoruz. Onyx Atölyelerinden Ayrılarak Bölgenin En Yüksek Noktası Olan Uçhisar Kalesine Çıkıyoruz. Uçhisar Kalesinden Ayrıldıktan Sonra Öğle Yemeği Molası. Öğle Yemeği İçin Verilen Süre Sonrasında Hacı Bektaş’a Hareket. Yaklaşık 45 Dk. Süren Yolculuk Sonrasında Hacı Bektaş’a Varış. Türbe Ziyareti Sonrasında Turumuzun Sonu Ve Geri Dönüş Yolculuğu. Kırıkkale – Ankara – İstanbul Yol Güzergahı Üzerinden İstanbul’a Varış. Siz Konuklarımızı Aldığımız Noktalara Bırakarak Turumuzun Sonu. Bir Başka Tatil Selfie Turunda Görüşmek Üzere Vedalaşıyoruz.

Fırsat seçenekleri

 • SINIRLI SAYIDA 2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklamalı Kapadokya tur bedeli 199 TL
 • 2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklamalı Kapadokya tur bedeli 229 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri 
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 70 TL fark ödemelidir. 
0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 120 TL dir.06-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 150 TL olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 1 gece 4/5* otellerde yarım pansiyon konaklama 
 • Otelde alınan akşam yemeği ve kahvaltı
 • Travego , Tourismo veya Setra marka araçlarla ulaşım
 • Otobüs içi sıcak soğuk ikramlar
 • Araç içi ikramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Rehberlik hizmeti
 • Programda belirtilen panoramik tüm çevre gezileri
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Otelde yapılan özel harcamalar
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • İlk gün yol güzergahında alınan kahvaltı,Öğle yemekleri 
 • Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri                                                                                        
  Rehber , Kaptan bahşişleri

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

17-24-31 Mart/1-7-14-21-28-29 Nisan/5-12-18-19-26 Mayıs 2017 tarihlerinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Kod alım işleminizi takiben  info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0546 538 31 91 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
 
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0216 347 5061
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: