Twitter
Kişi Başı Tur Bedeli Gala Yemeği & Eğlencesi Dahil
Ref No : 201164
419,90 TL
600,00TL
liste
%30
indirim
180,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ek Bedel Toplamadan 
Yılbaşında Kervansaray City Otel  Konaklamalı Uludağ Kayak Turu
31 Aralık/ 01 Ocak 1 gece konaklamalı 2 Gün 

1.Gün  İstanbul –Bursa - Uludağ    ( 31 Aralık)
05:30 Doğtaş Mobilya Önü,06:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 06:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü, 07:00 Çayırova Mc Donald’s Önü hareket. Siz misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz. 
Yalova ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 16.00 da Uludağ’a veda edip Bursa’da yer alan Otelimize varıyoruz. Akşam Gala Yemeği ve eğlencesi.

2.Gün  Bursa-Uludağ- İstanbul  ( 01 Ocak 2019 )
Sabah Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Uludağ’a hareket ediyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 16.00 da Uludağ’a veda edip Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

                                                
Tek Kişi ve Çocuk Ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye  100 TL fark ödemelidir.0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 90 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 159,90 + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Fırsat Seçenekleri;
Kişi Başı Tur Bedeli Gala Yemeği & Eğlencesi Hariç 279,90 TL
Kişi Başı Tur Bedeli Gala Yemeği &Eğlencesi Dahil 419,90 TL

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye gala dahil seçenek de 145 TL fark ödemelidir ( gala hariç tek kişilik satış yapılmamaktadır).0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 145 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde gala hariç seçenek de 229,90TL , Gala Dahil Seçenek de 299,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
 • Gidiş ve Dönü Ulaşım
 • 4*Bursa Kervansaray City Hotel 1 gece OK ( Brunch Dahil konaklama). Yılbaşı Gala yemeği tercih eden misafirler için Akşam Limitsiz İçecek
 • dahil Gala Yemeği ve eğlencesi.
 • Rehberlik hizmetleri

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
 • Müze ve ören yeri gibi tüm giriş ücretleri
 • Öğlen yemekleri,otelde extra harcamalar.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,Kayak ekipmanları Ve Ski Pass ücretleri
 • Köprü, Feribot ve Uudağ Milli park girişleri için kişi başı 50 TL kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur.
 • Kayak Ekipman Fiyatları Kayak Takımı Günlük 35-45 TL Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük 35-45 TL Board Kirası Günlük 40-50 TL
Not:Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu tutulamaz. Acente Hava şartları gibi ; Sis, Fırtına, Yağmur, Kar kalınlığından kaynaklı kayak yapılamayan sebeplerden ve pistlerin kapalı olabileceği durumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Bu tip şartların takibi ve sorumluluğu katılımcılara aittir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Aralık 2018 tarihinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 234 32 11/12

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com  veya 0212 234 32 11 /12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon İptali , Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması:

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
DETAY
  
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: