Twitter
Yılbaşı Özel 2 gece konaklamalı Batı Karadeniz Turu
Ref No : 184742
379,90 TL
500,00TL
liste
%24
indirim
120,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Bahçede Sıcak Şarap Eşliğinde Barbekü,Havai Fişek  Gösterileri, Limitsiz İçecek Dahil Gala Programı  
Termal Otel Konaklamalı  Amasra & Safranbolu& Yörük Köyü & Beypazarı & İnözü Vadisi turu 
                                                30 Aralık – 01 Ocak 1 gece Otel Konaklamalı 2 Gün 

1.Gün Cumartesi  30 Aralık      (Cumartesi yi Pazara bağlayan gece)  Amasra
24:00 İncirli Ömür Plaza Önü 24:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,01.15 Kartal Köprüsü Altı
01.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Amasra. 

2.Gün Pazar         31 Aralık  Amasra-Safranbolu-Yörük Köyü
Sabah yol güzergahında alacağımız extra kahvaltı sonrası Amasra’ya varış. Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)  dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz. Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de hareket.Safranbolu gibi özgün mimarisini korumuş, ünlü sopranomuz Leyla Gencer’in baba ocağı olan  Yörük Köyüne varıyoruz Tarihi çamaşırhanenin gezilmesi sonrası Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz.Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası ,Termal otelimize hareket.Otele varış ve yerleşme sonrası serbest zaman . Akşam Gala Yemeği eğlencesi ve Yeni Yıla Merhaba.

3.Gün Pazartesi   01 Ocak    Beypazarı–İnözü vadisi–Kurşunlu camii–Yaşayan müze–İncirli camii–Gümüşçüler çarşısı
Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket. Osmanlı mimarisinin bozulmadan kaldığı ve mimariyle birlikte gelenekleri ve görenekleriyle Osmanlıyı yaşayan kent, Beypazarı'mıza varıyoruz. Şehrin panoramik olarak görülebildiği en güzel noktası olan Hıdırlık Tepesine çıkıyor ve şehrin panoramasını çıkarttıktan sonra, 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı’nda gezintiye çıkıyoruz. Örnek bir Beypazarı Evi olan yaşayan müzeyi geziyoruz. Yaşayan müzede etkinlikler çerçevesinde dileyenler Ebru Sanatı öğrenip hoca eşliğinde kendi ebrusunu yapabilir, isteyenler kurşun döktürüp bu Türk geleneğini yaşayabilirler. Küçük misafirlerimizse Hacivat Karagöz oynatarak bu kültürümüzle eğlenceli vakit geçirebilir. Adı gibi yaşayan, yaşatan müzeden çok keyif alacaksınız. Gezerken her katında bölgenin yaşamını anlatan örnekler göreceksiniz. Kurşunlu Camii, İncirli Camisini dışardan görüp, Gümüşçüler Çarşısında telkari takılardan, Suluhan'da havuç lokumuna, kuru erişteye, tarhanaya kadar yöresel ürünler bulabilirsiniz. Konaklar arasındaki Alaattin Sokağını gezerken şehir sizi büyüleyecek. Öğle yemeğinde bölgenin yöresel yemeklerini tatma fırsatı bulacaksınız. Özellikle tarhana çorbası, yaprak sarma, güveç ve 80 katlı ev baklavası. Öğle yemeği sonrasında İnözü Vadisi'ni de yapacağımız gezintinin ardından akşam saatlerinde İstanbul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA Yılbaşı Özel 1 gece konaklamalı Batı Karadeniz Turu 199,90 TL
 • Yılbaşı Özel 1 gece konaklamalı Batı Karadeniz Turu 219,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücertleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye, 90 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 100 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 199,90 TL + zorunlu  ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş&dönüş ulaşım.
 • Belirtilen Çevre gezileri
 • Rehberlik hizmetleri
 • Aurum Kurşunlu Termal Otelde 1 gece kahvaltı dahil Konaklama
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • İlk gün yolda kahvaltı,Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Tüm Müze,ören,Milli park,Konak,Teras gibi giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.
 • Yılbaşı Gala Yemeği ve Eğlencesi kişi başı  limitli içkili 150  TL (kişi başı 3 adet bira veya 3 kadeh şarap veya 3 kadeh rakı veya 3 adet sof içecek , Limitsiz içkili 175  TL olup zorunludur ve  kayıt ile birlikte acenteye ödenir. 6-12 yaş çocuklar % 50 indirimlidir. 

Bahçede Sıcak Şarap Eşliğinde Barbekü,Havai Fişek  Gösterileri, Limitsiz İçecek Dahil Gala Programı  

Termal Otel Konaklamalı  Amasra & Safranbolu& Yörük Köyü & Beypazarı & İnözü Vadisi 
                                                   Kastamonu & Ilgaz  turu 
                                     29 Aralık – 01 Ocak 2 gece Otel Konaklamalı 3 Gün 

Yılbaşı Özel 2 gece konaklamalı Batı Karadeniz Turu 379,90 TL

1.Gün Cuma  29 Aralık             (Cuma yı, Ctesi’ye bağlayan gece)  Amasr
a
24:00 İncirli Ömür Plaza Önü 24:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,01.15 Kartal Köprüsü Altı
01.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Amasra. 

2.Gün Cumartesi   30 Aralık     Amasra-Safranbolu-Yörük Köyü
Sabah yol güzergahında alacağımız extra kahvaltı sonrası Amasra’ya varış. Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)  dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz. Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de hareket.Safranbolu gibi özgün mimarisini korumuş, ünlü sopranomuz Leyla Gencer’in baba ocağı olan  Yörük Köyüne varıyoruz Tarihi çamaşırhanenin gezilmesi sonrası Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz.Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası ,Termal otelimize hareket.Otele varış ve yerleşme sonrası serbest zaman . 

2.Gün Pazar    31 Aralık   Ilgaz  Kayak Merkezi 
Sabah otelde alacağımız e kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Ilgaz Turuna katılabilirler. Ilgaz Milli Parkına varış ve sonrasında serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Olarak Kayak Ekipmanları Kiralayarak Kayak Yapabilir, Kayak İle İlgilenmeyen Misafirlerimiz ise Telesiyej Sistemini Kullanarak Zirveye Çıkabilir ve Keyifli vakit geçirebilme şansına sahip olabilirler.Öğlen Yemeğini takiben Rehberimizin belirleyeceği saat de otelimize transfer ve Aurum Kurşunlu Termal Otelimize yerleşme.Dileyen misafirlerimiz termal sularda günün yorgunluğunu atarak Yılbaşı gecesine hazırlanabilirler. Akşam Yılbaşı Gala Yemeği ve eğlencesi otelimizde.

4.Gün Pazartesi   01 Ocak    Beypazarı–İnözü vadisi–Kurşunlu camii–Yaşayan müze–İncirli camii–Gümüşçüler çarşısı
Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket. Osmanlı mimarisinin bozulmadan kaldığı ve mimariyle birlikte gelenekleri ve görenekleriyle Osmanlıyı yaşayan kent, Beypazarı'mıza varıyoruz. Şehrin panoramik olarak görülebildiği en güzel noktası olan Hıdırlık Tepesine çıkıyor ve şehrin panoramasını çıkarttıktan sonra, 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı’nda gezintiye çıkıyoruz. Örnek bir Beypazarı Evi olan yaşayan müzeyi geziyoruz. Yaşayan müzede etkinlikler çerçevesinde dileyenler Ebru Sanatı öğrenip hoca eşliğinde kendi ebrusunu yapabilir, isteyenler kurşun döktürüp bu Türk geleneğini yaşayabilirler. Küçük misafirlerimizse Hacivat Karagöz oynatarak bu kültürümüzle eğlenceli vakit geçirebilir. Adı gibi yaşayan, yaşatan müzeden çok keyif alacaksınız. Gezerken her katında bölgenin yaşamını anlatan örnekler göreceksiniz. Kurşunlu Camii, İncirli Camisini dışardan görüp, Gümüşçüler Çarşısında telkari takılardan, Suluhan'da havuç lokumuna, kuru erişteye, tarhanaya kadaryöreselürünlerbulabilirsiniz. Konaklararasındaki Alaattin Sokağını gezerken şehir sizi büyüleyecek. Öğle yemeğinde bölgenin yöresel yemeklerini tatma fırsatı bulacaksınız. Özellikle tarhana çorbası, yaprak sarma, güveç ve 80 katlı ev baklavası. Öğle yemeği sonrasında İnözü Vadisi'ni de yapacağımız gezintinin ardından akşam saatlerinde İstanbul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Tek kişi ve çocuk ücertleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 180 ,  TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 130 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 299,90 TL + zorunlu  ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş&dönüş ulaşım.
 • Belirtilen Çevre gezileri
 • Rehberlik hizmetleri
 • Aurum Kurşunlu Termal Otelde 1 gece Yarım Pansiyon + 1gece oda kahvaltı  Toplam 2 gece Konaklama
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • İlk gün yolda kahvaltı,Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Tüm Müze,ören,Milli park,Konak,Teras gibi giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.
 • Yılbaşı Gala Yemeği ve Eğlencesi kişi başı  limitli içkili 150  TL (kişi başı 3 adet bira veya 3 kadeh şarap veya 3 kadeh rakı veya 3 adet sof içecek , Limitsiz içkili 175  TL olup zorunludur ve  kayıt ile birlikte acenteye ödenir. 6-12 yaş çocuklar % 50 indirimlidir. 
 • Ilgaz kayak merkezi turu isteğe bağlı olup kişi başı 25 TL dir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat; Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

29 Aralık veya 30 Aralık 2017 hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları
Kod alım işleminizi takiben leggotur@gmail.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Bu fiyatlar www.birliktealalim.com internet ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesi'ne sahip birliktealalim.com üzerinden, "Hemen Al" butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise para puan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.



İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."



İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: