Twitter
Yılbaşına özel 2 gece veya 3 gece konaklamalı Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan turu 459,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
28 Aralık veya 29 Aralık 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 201233
459,90 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Yılbaşında Yunanistan & Makedonya Turu

Kavala-Selanik-Üsküp-Ohrid-Struga-Bitola(Manastır)-St.Naum,Tetova,Matka Kanyonu,Porto Lagos

29 Aralık 2018 – 01 Ocak 2019     2 gece konaklamalı 4 gün    

                                                                

1.Gün  29 Aralık           İstanbul – İpsala – Selanik-Üsküp 

Siz Konuklarımızı  17.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 18.00 Mecidiyeköy Migros Önü(polat holding binası önü), 18.30 Bakırköy Ömür Plaza, 19.00 Bahçeşehir tır parkından  dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 


2.Gün  30 Aralık         Üsküp-Tetova-Gostivar –Matka Kanyonu-Ohrid-Struga

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine,Selanik  otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk. Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman. Yemek sonrası Tetovo  Gostivar güzergahı takip edilerek mistik şehir Tetovo ve Matka Kanyonu turumuzu yapıyoruz (extra olup tam katılım şartı ile kişi başı 10 euro dur). Bu turumuzda İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip , renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilir ve eşsiz manzarası ile Matka Kanyonunu da eşsiz kareler yakalayabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile Ohrid Struga’ya Varış  otelimize yerleşme, serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.


3.Gün    31 Aralık         Ohrid & Struga – St.Naum

Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Ohrid turu; UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır. Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz (extra kişi başı 15 euro). Tekne Turumuz sonrası dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek St. Naum turuna katılabilirler . Burada bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesini ziyaret ediyoruz.Enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir ( extra kişi başı 15 euro). Rehberimizin vereceği serbest zaman sonrası Otelimize dönüş .Akşam otelde alacağımız yılbaşı gala yemeği ve eğlencesinde yeni yılı karşılıyoruz (zorunludur ve kişi başı 40 euro dur).


4.Gün    01 Ocak 2019       Bitola - Selanik-İstanbul

Sabah erken kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Otelimizden hareket. Panaromik Bitola (Manastır) turu sonrası Selanik’e yolculuk ve panaromik şehir turu  Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo,P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile  İskeçe karayolu üzerinden yolculuk ,Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek  gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. 


Fırsat Seçenekleri;

 • SINIRLI SAYIDA 2 gece konaklamalı Yunanistan & Makedonya turu 459,90 TL

 • 2 gece konaklamalı Yunanistan & Makedonya turu 499,90 TL

Tek kişi ve çocuk ücretleri

Belirtilen ücretler iki odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 40 euro  fark ödemelidir.02-12 yaş çocuk ücreti 499,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. iki büyük yanında konaklanması durumunda  geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.


Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş ve Dönüş ile Ulaşım .

 • Ohrid & Struga Beograd Biser veya Benzeri otel de 2 gece oda kahvaltı konaklama.

 • Rehberlik hizmetleri

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğlen Ve akşam Yemekleri, Tüm Kişisel harcamalar ve extra turlar.

 • Program dışı belirtlilen extra geziler.

 • Sınır geçiş ,konaklama ve ayakbastı ücretleri için kişi başı 20 euro kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.

 • Yılbaşı Gala yemeği ve eğlencesi otel de zorunlu olup 40 euro dur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir.

 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

 • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur.
Yılbaşına Özel Mini Balkan Turu Yunanistan & Makedonya&Bulgaristan
3 gece konaklamalı 4 gün  28 Aralık Hareket 
Selanik-Bitola-Ohrid&Struga-Gostivar–Tetovo-Üsküp-Sofya

1.Gün   28 Aralık     İstanbul – Kapıkule – Sofya
Siz Konuklarımızı  21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 21.30 Mecidiyeköy Migros Önü ( Eski Ali Samiyen Stadı karşısı), 22.00 Bakırköy Ömür Plaza,22.30 Bahçeşehir tır parkından karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Çorlu ,Edirne , güzergahını takip ederek  Kapıkule Türk sınırına varış. 

2.Gün    29 Aralık     Sofya - Üsküp 
Türk(Kapıkule) Ve Bulgar (Kapitan Andreevo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Haskovo,Sofya otoyolu takip edilerek Sofya’ya yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Sofya’ya hareket.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Sofya’ya varış ve şehir turu. 3000 yıllık tarihiyle dünyanın en eski kentlerinden biri olan Sofya’da başlıca tarihi eserler şehre adını veren St Sophia heykeli, Aya Sofya Kilisesi,Rotonda Kilisesi,Rus Kilisesi, Başbakanlık  ve Parlemento binaları, Alexander Nevski Katedrali, Sofya Üniversitesi, Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası Üsküp’e hareket rehberimizin anlatımları ve sınır geçiş işlemleri sonrası Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Balkan gecesine katılabilirler.
   
2.Gün  30 Aralık         Üsküp-Tetova-Gostivar –Matka Kanyonu-Ohrid-Struga
Sabah Kahvaltı sonrası Tetovo  Gostivar güzergahı takip edilerek mistik şehir Tetovo ve Matka Kanyonu turumuzu yapıyoruz (extra olup tam katılım şartı ile kişi başı 10 euro dur). Bu turumuzda İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip , renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilir ve eşsiz manzarası ile Matka Kanyonunu da eşsiz kareler yakalayabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile Ohrid Struga’ya varış  ve Ohrid turu; UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır. Rehberimizin düzenleyeceği extra Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz (extra kişi başı 15 euro). Tekne Turumuz sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman.

3.Gün    31 Aralık         Ohrid & Struga – St.Naum
Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek St. Naum turuna katılabilirler . Burada bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesini ziyaret ediyoruz.Enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir ( extra kişi başı 15 euro). Rehberimizin vereceği serbest zaman sonrası Otelimize dönüş Akşam otelde alacağımız yılbaşı gala yemeği ve eğlencesinde yeni yılı karşılıyoruz (zorunludur ve kişi başı 40 euro dur).

4.Gün    01 Ocak 2019       Bitola - Selanik-İstanbul
Sabah erken kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Otelimizden hareket. Panaromik Bitola (Manastır) turu sonrası Selanik’e yolculuk ve panaromik şehir turu  Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo,P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi görülecektir. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile  İskeçe karayolu üzerinden yolculuk ,Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek  gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. 

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA 3 gece konaklamalı Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan turu 659,90 TL
 • 3 gece konaklamalı Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan  turu 699,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 60 euro  fark ödemelidir.02-12 yaş çocuk ücreti 659,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenirve  iki büyük yanında konaklanması durumunda  geçerlidir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş ve Dönüş ile Ulaşım .
 • Ohrid & Struga Beograd Biser veya Benzeri otel de 2 gece oda kahvaltı konaklama,Üsküp de 4 veya 5 * otelde 1 gece oda kahvaltı  toplam 3 gece konaklama.
 • Rehberlik hizmetleri
 • Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler 10 € fark öderler)
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Sınır geçiş ,konaklama ve ayakbastı ücretleri için kişi başı 30 euro kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.
 • Öğlen Ve akşam Yemekleri,Tüm Kişisel harcamalar ve extra turlar.
 • Program dışı belirtlilen extra geziler,müze ,saray, şato gibi tüm giriş ücretleri.
 • Yılbaşı Gala yemeği ve eğlencesi zorunlu olup 40 euro dur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 29 Aralık 2018-1 Ocak 219 ve 28 Aralık 2018-1 Ocak 2019 tarihleri arasındaki tur programı için geçerlidr.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 234 32 11

Rezervasyon Detayları
a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yeşil Pasaporta vizesizdir
Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamamaktadır.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: