Twitter
Gala Dahil 2 gece Hampton by Hilton konaklamalı Abant-Mudurnu-Kartepe-Sapanca-Maşukiye turu
Ref No : 201209
699,90 TL
700,00TL
liste
%0
indirim
0,100000000000023TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
YILBAŞIN DA     HİLTON KALİTESİ İLE HAMPTON KONAKLAMALI
Abant,Taraklı,Göynük,Mudurnu,Kartepe,Sapanca,Maşukiye Doğa Ve Terapi Turu
31 Aralık-01 Ocak 2019 1 gece konaklamalı 2 Gün 
 
1 gece konaklamalı 2 günlük tur programı 

1.Gün 31 Aralık 2018   KARTEPE-MAŞUKİYE-SAPANCA 
06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 06:30 Mecidiyeköy Mado Önü,07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,07.15 Kartal Köprüsü Altı 07.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile seyahatimize başlıyoruz.Normal hava ve yol koşullarında  1,5-2 saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Kartepe. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye varıyor ve  serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafeler de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de Maşukiye’ye hareket. Maşukiye gezimiz  fotoğraf molasının ardından serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızda Zipline’a binebilir, Atv Safari yapabilir, Fotoğraf çekilebilir veya bölgenin yöresel pazarından alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zamanımız sonrası Sapanca gölüne hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir ,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir. Sapanca gezimiz sonrası Otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.Dileyen misafirlerimiz Yılbaşı Gala Yemeğine katılarak 2019 a merhaba diyebilirler.
 
2.Gün 01 Ocak 2019   ABANT GÖLÜ – TARAKLI-GÖYNÜK -MUDURNU - ARMUTÇULAR KONAĞI
Sabah  Otel’de alacağımız Brunch  sonrası Taraklı üzerinden panaromik turumuz ve rehberimizin anlatımları eşliğinde   Göynük’e hareket, keyifli bir yolculuk sonrası, bölgeye gelen ilk Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in Hocası olan ve Pasteur’dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin’in memleketi Göynük’e varıyoruz. Şehirde Akşemsettin Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamam ve 1923–24 yılları arasında İstiklal Zaferimizin anısına yapılmış 1960’da tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesin görme imkânı buluyoruz.Göynük gezimizi takiben,Mudurnu’ya yolculuk. Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz ve Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu . Bir başka Leggo Tur organizasyonunda buluşmak üzere.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA 1 gece Hampton by Hilton konaklamalı Abant-Mudurnu-Kartepe-Sapanca-Maşukiye turu 199,90 TL
 • 1 gece Hampton by Hilton konaklamalı Abant-Mudurnu-Kartepe-Sapanca-Maşukiye turu 219,90 TL 
 • Gala Dahil 1 gece Hampton by Hilton konaklamalı Abant-Mudurnu-Kartepe-Sapanca-Maşukiye turu 559,90 TL

TEK KİŞİ FARKI  80 TL DİR ACENTEYA KAYIT ESNASINDA NAKDEN ÖDENİR 0-6 YAŞ ÇOCUKLAR OTOBÜSTE KOLTUK ALMADIĞI TAKDİRDE ÜCRETSİZDİR. KOLTUK TALEP EDİLDİĞİ TAKDİRDE  145  TL ACENTEYA KAYIT ESNASINDA NAKDEN ÖDENİR. 7-12 YAŞ ÇOCUK ÜCRETİ İKİ YETİKİN YANINDA GEÇERLİ OLMAK ŞARTI İLE 179,90 ,Gala Dahil seçenek de ise 399,90 TL + zorunlu ücretler olarak kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenir.
BİR YETİŞKİN + BİR  ÇOCUK KONAKLAMALRINDA 2 KUPON SATIN ALINMALIDIR

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş Ve Dönüş Ulaşım
 • Rehberlik hizmetleri
 • Otel de alınacak açık büfe sabah kahvaltısı 
 • Otelde alınacak akşam yemeği ( Hampton By Hilton da Akşam yemeklerinde  su ve meşrubat ücretsizdir)
 • Hampton by Hilton Otel ,Oteller de 1 gece yarım pansiyon  konaklama 
 • Gala Yemeği ve eğlencesi Limitsiz yerli içki ve gala eğlencesi yapılacak tesisimize transferler dahil ( gala dahil paket tercih eden misafirler için geçerlidir)
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğlen yemeği,otelde extra harcamalar,ilk gün kahvaltı
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar
 • Müze, konak ve benzeri gibi yerler giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.
 • Abant & Kartepe’ye transfer ve  Milli Park girişleri için kişi başı  60 TL  acenteye kayıt ile birlikte nakden ödenmelidir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur.


 YILBAŞIN DA     HİLTON KALİTESİ İLE HAMPTON KONAKLAMALI
Abant,Taraklı,Göynük,Mudurnu,Kartepe,Sapanca,MaşukiyeDoğa Ve Terapi Turu
30 Aralık-01 Ocak 2019 2 gece konaklamalı 3 Gün 

2 gece konaklamalı 3 günlük tur programı 

1.Gün 30 Aralık 2018   Göynük,Abant,Mudurnu  
06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 06:30 Mecidiyeköy Mado Önü,07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,07.15 Kartal Köprüsü Altı 07.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile seyahatimize başlıyoruz.Normal hava ve yol koşullarında  1,5-2 saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı, Fatih Sultan Mehmet’in Hocası olan ve Pasteur’dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin’in memleketi Göynük’e varıyoruz. Şehirde Akşemsettin Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamam ve 1923–24 yılları arasında İstiklal Zaferimizin anısına yapılmış 1960’da tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesin görme imkânı buluyoruz.Göynük gezimizi takiben,Mudurnu’ya yolculuk. Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz ve Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Otelimize hareket akşam yemeği ve konaklama.

2.Gün 31 Aralık 2018   Kartepe   
Sabah  Otel’de alacağımız kahvaltı sonrası Kartepe’ye hareket . Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye varıyor ve  serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafeler de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler. Saat 16.00 da otelimize hareket Otelimize varış akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz Yılbaşı Gala Yemeğine katılarak 2019 a merhaba diyebilirler.

3.Gün 01 Ocak  2019   Maşukiye,Sapanca,İstanbul  
Sabah  Otel’de alacağımız Brunch  sonrası Maşukiye’ye hareket. Maşukiye gezimiz  fotoğraf molasının ardından serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızda Zipline’a binebilir, Atv Safari yapabilir, Fotoğraf çekilebilir veya bölgenin yöresel pazarından alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zamanımız sonrası Sapanca gölüne hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir ,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir. Sapanca gezimiz sonrası İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu . Bir başka Leggo Tur organizasyonunda buluşmak üzere.

Fırsat Seçenekleri;
 • 2 gece Hampton by Hilton konaklamalı Abant-Mudurnu-Kartepe-Sapanca-Maşukiye turu 359,90 TL
 • Gala Dahil 2 gece Hampton by Hilton konaklamalı Abant-Mudurnu-Kartepe-Sapanca-Maşukiye turu 699,90 TL
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş Ve Dönüş Ulaşım
 • Rehberlik hizmetleri
 • Otel de alınacak açık büfe sabah kahvaltısı 
 • Otelde alınacak akşam yemeği ( Hampton By Hilton da Akşam yemeklerinde  su ve meşrubat ücretsizdir)
 • Hampton by Hilton Otel de 2 gece yarım pansiyon konaklama .
 • Gala Yemeği ve eğlencesi Limitsiz yerli içki ve gala eğlencesi yapılacak tesisimize transferler dahil ( gala dahil paket tercih eden misafirler için geçerlidir)
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğlen yemeği,otelde extra harcamalar,ilk gün kahvaltı
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar
 • Müze, konak ve benzeri gibi yerler giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.
 • Abant & Kartepe’ye transfer ve  Milli Park girişleri için kişi başı  60 TL  acenteye kayıt ile birlikte nakden ödenmelidir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 ve 31 Aralık 2018 hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 12/ 13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde LEGGO TUR  sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.


E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 12
Adresim :
DETAY

 

Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: