Twitter
Yılbaşı'na Özel 2 gece konaklamalı Üsküp-Ohrid-Selanik tur bedeli
Ref No : 183523
399,00 TL
600,00TL
liste
%34
indirim
201TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
2 Ülke 5 Şehir  Büyülü Rumeli Yunanistan & Makedonya Yeşil pasaporta vizesiz                                                            Üsküp – Ohrid - Selanik / 29.12 – 01.01.2018 Cuma Hareket / 2 Gece 3 Gün
                            

1.Gün   29 Aralık                      İstanbul – Üsküp                                    
Saat 19:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, Saat 19:45 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü ,Saat 20:30 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Selanik’e yolculuk.

2.Gün   30 Aralık                    Üsküp - Ohrid
Sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası hareket ile Ohrid’e doğru hareket ediyoruz.İlk olarak MATKA kanyonu , Tetova ve Gostivar turumuzu extra yapıyoruz. Bu turumuzda tabiat harikası Matka Kanyonu, İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkanı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli  ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilirsiniz.( Kişibaşı 10 € )Turumuzun ardından Ohrid Struga’daki otelimize varıyor ve konaklıyoruz.

3.Gün   31 Aralık                   Ohrid & Struga
Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından Ohrid şehir turumuzda  Çarşı,Ayasofya Kilisesi,Antik Tiyatro,İmaret Camii  (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid kalesi görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği ve inci alışverişi için göl kenarında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz extra Ohrid gölü tekne gezisi yapabilirler.Serbest zamanımızın ardından otelimize dönüş ve Akşam otel bünyesinde düzenlenecek olan Yılbaşı Gala Yemeği ve Eğlencesine Katılıyoruz.

4.Gün   01 Ocak                    Ohrid & Struga – Manastır - Selanik - İstanbul
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saat’de hareket ile Manastır’a doğru yolculuğumuz başlıyor , turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’da  Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ,Atatürk Müzesi,Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’nin evi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii,Saat kulesi,Bedesten,Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır. Manastır turumuzun ardından Selaniğe  doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Selanik panaromik şehir turumuzda ;beyaz kule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii, E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles, Elefterios meydanları ve Atatürk’ün evi görülecek yerler arasındadır.Selanik şehir turumuzun ardından  Kavala’da vereceğimiz akşam yemeği molamızın ardından Gümülcine, Dedeağaç güzergahını takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ üzerinden İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
  • Lüx Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım,rehberlik hizmetleri.
  • Ohrid & Struga Biser Otel veya benzeri otelde 2 gece konaklama oda kahvaltı konaklama 
  •  Yol boyunca otobüsteki ikramlar. * Rehberlik Hizmeti 
  • Mesleki Sorumluluk Sigortası,  65 yaş üstü misafirlerimizden 10 € fark alınmaktadır
TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
  • Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl
  • Biser Otel’de Yılbaşı eğlencesi ve Gala Yemeği limitsiz şarap dahil kişi başı 25 € (zorunlu kayıt anında ödenir)
  • Ara transferler sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri Kişibaşı  : 35 € ( zorunlu kayıt esnasında ödenir )
  • Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı
  • Öğlen ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
  • Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli   :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 29.12 – 01.01.2018 Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 225 69 66 / 0212 225 69 36

Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  35  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur. Tek kişi farkı  50  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  350  tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Fiyat iki kişilik oda da kişi başıdır.

Rezervasyon Detayları

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller kumbaraya yapılacaktır.

Bu fiyatlar birliktealalim.com int. Ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesine sahip birliktealalim.com üzerinden, “Hemen Al” a tıklayarak yapmanız gerekmektedir.


Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 69 66
Adresim :
DETAY
  
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: