Twitter
27 Ekim tarihi için "St.Petersburg-Moskova Turu"
Ref No : 136927
1850,00 TL
3000,00TL
liste
%38
indirim
1150TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

V İ Z E S İ Z

ST. PETERSBURG (3) & MOSKOVA (2)

Aeroflot Havayolları Tarifeli Seferi ile

 27 Ekim & 10, 24 Kasım & 08 Aralık2015

19 Ocak & 09, 23Şubat &

08, 29 Mart 2016 Hareket5 Gece

Şehir merkezi ve Merkeze yakın oteller!

Avantajlı ekstra geziler : 180 euro yerine indirimli100 EURO !!! (Tur esnasındalokal acente rehberine ödenir)

 

Moskova Metrosu, Arbat Caddesi ve Nazım HikmetMezarlığı (35 Euro) + Kremlin Sarayı (50 Euro)

Hermitage Sarayı ve Müzesi (50 Euro) + Beyaz GecelerTekne Turu (45 Euro) = 180Euro

Salı                          İSTANBULST. PETERSBURG

Atatürk Havalimanı DışHatlar Terminalinde saat 12.30’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaportişlemlerinden sonra Aeroflot Havayolları’nın SU 6296 sefer sayılı uçuşu ilesaat 15.40’de St. Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 18.40’daSt. Petersburg’a varış ve karşılanma. Havalimanında bizi bekleyen özelotobüsümüz ile otelimize transfer. Akşam dileyen konuklarımız ile ekstra olarak düzenlenecek olan akşamyemekli ve şampanya ikramlı Köprü Açılış turu (50 Euro). Turumuz esnasında St.Petersburg’un simgesi olan birbirinden güzel köprülerin açılışı sırasındaromantik anlar yaşayacaksınız. Geceleme otelimizde.

 

Çarşamba                             ST. PETERSBURG

Sabah kahvaltısınınardından panoramik St. Petersburg şehir turu. Turumuz esnasında; NevskyCaddesi, Puşkin Anıtı, ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tursonrası serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olanHermitage Sarayı ve Müzesi turuna katılabilirler (50 Euro). Çarlık dönemine aityaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın veRusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonununbulunduğu müze olması nedeni ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Tursonrası otel transfer. Aksam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek St. Petersburg Restoran’daki Rus Gecesituruna katılabilirler (80 Euro). Geceleme otelimizde.

 

Perşembe                             ST. PETERSBURG

Sabah kahvaltısınınardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Petergoff Sarayı ve Parkı turuna katılabilirler (55 Euro). Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendiçizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’tekiVersailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleriile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarargörmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restoreedilmiştir. Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak düzenlenecek öğle yemekli Pushkin Kasabası & Ekaterina Sarayı& Kazan Katedrali turuna katılabilirler (70 Euro). 18. yy.’da Katerina tarafındaninşa ettirilen ve Çar kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksi.600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayı. BuradakiAmber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındakiyoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaret edilememektedir. Çarlıkdönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamandaünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Tur sonrası otelimizetransfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstradüzenlenecek olan Beyaz Geceler tekne turuna katılabilirler (45Euro). Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz için ekstra lokal restoranda akşam yemeği (35Euro). Geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde.

 

Cuma                                    ST. PETERSBURG – MOSKOVA

Sabah kahvaltısınınardından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonraAeroflot Havayollarının SU 013 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.05’de Moskova’yahareket. Saat 13.25’de ,Moskova’ya varış ve karşılanma. Özel otobüsümüzlepanoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Tverskaya Caddesi, Moskova Nehri,Poklonnoya Tepesi, Bolshoy Tiyatrosu, Kızıl Meydan ve Kremlin Sarayı panoramikolarak görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer vedinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek 5 yıldızlı Radisson tekneleri ileMoskova Nehir Turu ve Zafer Parkı turu (45euro). Turumuz esnasında Rusya’nınBaşkenti Moskova’yı muhteşem güzellikleri ile nehirden görme fırsatını buluyorve görsel bir şölene şahitlik ediyoruz.Geceleme otelimizde.

 

Cumartesi                            MOSKOVA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstraolarak düzenlenecek Moskova Metrosu, Arbat Caddesi ve Nazım Hikmet Mezarlığıziyareti turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuz hemen hemen tüm Dünya’nın engüzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosu gezisi ilebaşlıyor. Her gün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro 1931yılında inşa edilmeye başlanmış olup, günümüze kadar uzanmıştır. Tur bitimiserbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarakdüzenlenecek olan Kremlin turuna katılabilirler (50 Euro). 12. yy’da yaptırılanMoskova’nın yanısıra Rusya’nın da simgesi haline gelen Kremlin gezimizde 2 ayrıkatedrali gezeceğiz. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Gecelemeotelimizde.

 

Pazar /Pazartesi                 MOSKOVA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısıardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımıza ekstra olarak düzenlenecek BorodinoPanorama Müzesi turuna katılabilirler (35 Euro). BorodinoPanorama Müzesi’nde de Fransız ve Rus ordularının 1812 yılında karşılaştığıBorodino Ovası'nda gerçekleşen ve elli binden fazla insanın ölümüne neden olanbu savaşın 115mt. uzunluğunda ve 15 mt. yüksekliğinde devasa bir tabloüzerindeki 3 boyutlu görünümünü izlerken bir an kendinizi savaşın içindeymişgibi hissedeceksiniz. Tur  sonrası özel otobüsümüz ile havalimanınatransfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Aeroflot Havayolları’nınSU 2134 sefer sayılı uçuş ile saat 21.45’deİstanbul’a hareket. Yerel saat ile saat 00.30’da varış ve turumuzunsonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

? Aeroflot Havayolları ile İstanbul-St. Petersburg / Moskova-İstanbularası ekonomi sınıf uçak biletleri,

? Aeroflot Havayolları ile St. Petersburg / Moskova arası ekonomi sınıfıuçak bileti,

? Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,     

? Belirtilen kategori otellerde toplam 5 gece kahvaltı dahilkonaklamalar,

? Havaalanı / otel / havaalanı transferler,

? Moskova ve St Petersburg panoramik şehir turları,

? Fly Express profesyonel Türkçe yerel rehberlik hizmetleri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :

? Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

? Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

? Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

? Müze ve ören yerleri girişleri,

? İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,

? İsteğe bağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler,

? İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro).

 

Celo Tur, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup,28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçaksaatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyitedilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerekve kabul ederek turu satın almışlardır.

Not: Rezervasyon esnasında misafirlerinizin pasaport numaraları,alınış, geçerlilik ve doğum tarihi bilgilerinin alınmasını önemle rica ederiz.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Celo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Rezervasyon için 0535 614 90 77 arayınız.

4*  Oteller (Şehir Merkezi)
St. Petersburg –  4* Holiday Inn Varote hotel vb.
Moskova – 4* Radisson Slavanskaya vb.

Şehir merkezi ve Merkeze yakın oteller!

Tek kişilik konaklama farkı 150 Euro

Ekstra turlar Min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Lokal acente rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler.

Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir

Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. 

Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

Celo Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Celo Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Celo Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Celo Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Celo Tur sorumlu tutulamaz. Promosyon turlarda tarih,isim değişikliği ve iptal yapılamamaktadır.Vize alımlarında, herhangi bir gecikmeden doğabilecek aksiliklerden veya vize verilmemesinden acentamız sorumlu değildir. Hareket tarihine kadar vize ücretlerindeki olabilecek fiyat artışları katılımcıdan talep edilir.Vize başvuru ücretleri, vize alınamadığı takdirde iade edilmez.

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. İsim değişikliliği yapılamamaktadır.

Satın alma işleminden sonra 24 saat içinde rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.


Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Celo Tur
TR
0535 6149077
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: