Twitter
CELO TUR'dan VİZESİZ Beyaz Rusya Belarus Turu!THY İle 4 Günlük Ulaşım, Konaklama, Rehberlik Dahil 3500 TL Yerine 1250 TL! EKSTRA ÜCRET YOK!
Ref No : 198649
1250,00 TL
3500,00TL
liste
%64
indirim
2250TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
M İ N S K
Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile
24 Eylül 2014 Hareket … 3 Gece

24 Eylül İSTANBUL – MİNSK
Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 10.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 283 seferi ile saat 12.35’de Minsk’e hareket. Yerel saat ile 15.00’da varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüsümüzle Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk şehir turu. Turumuz sırasında Kutsal Ruh Katedrali, St. Peter ve Paul kilisesi, Troitskoye, Bağımsızlık Meydanı, Hükümet Binası, Krasny Roman Katolik Kilisesi ve İkinci Dünya Savaşı Kahramanları anısına yapılmış olan Zafer Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bulls Eye Steak House restaurantta akşam yemeği turumuza katılabilirler (40 Euro). Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

25 EylülMİNSK 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Nazi Kampı turumuza katılabilirler (35 Euro). Turumuzda otelimizden yaklaşık 50 km. uzaklıkta İkinci Dünya savaşında Nazi Subayları’nın Beyaz Rusya’da tamamen yaktıkları 620 köyden birini gezerek, bölgede olan olaylar hakkında bilgi alacağız. Ardından hayatını kaybeden askerlerin anısına yapılmış Büyük Anıtı gezip, savaşta kullanılan tankları inceleyeceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

26 EylülMİNSK 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Dudutki Köy turumuza katılabilirler (50 Euro). Bu turumuzda Belarus köy hayatını yansıtan müze köy niteliğindeki çiftlikleri, yöresel evleri, ekmek fırınlarını, Samagon (ev yapımı vodka) üretimini izleyebileceksiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Stallin Hattı turuna katılabilirler (50 Euro). Minsk şehir merkezine 15 km. mesafede bulunan şehrin dışındaki gezilip görülebilecek önemli merkezlerden biri olan Stalin Hattı, Moskova’nın düşmemesi için Alman Ordusuna karşı Kızılordu tarafından yüksek yerde konumlanmış bir savunma hattıdır. Stalin Hattı, II. Dünya Savaşında ''Savunma Hattı'' olarak bilinmektedir. Stalin Hattı’nda II. Dünya Savaşı’nda kullanılan çok çeşitli silahlarla birlikte, kurulan savunma hattı da gezilecek olup, burada Askeri Ekipmanlar Açık Hava müzesinde tanklar, uçaklar, helikopterler ve toplar görülecek eserler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Akşam Yemekli&Show’lu Belarus Night Gala gecesine katılabilirler (50 Euro). Tur sonrası otelimize transfer, Geceleme otelinizde.

27 EylülMİNSK – İSTANBUL 
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 284 sefer sayılı uçuş ile saat 16.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ 
Türk Hava Yolları ile İstanbul–Minsk–İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti,
Seçilen kategori otellerde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar,
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
Panoramik olarak yapılacak Minsk şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmeti

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ                                       
  • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar  
  • Yurtdışı çıkış harcı bedeli 15 TL
  • Seyahat sigortası (15 Euro) 
Fly Express, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Not: Rezervasyon esnasında misafirlerinizin pasaport numaraları, alınış, geçerlilik ve doğum tarihi bilgilerinin alınmasını önemle rica ederiz.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Celo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

24 Eylül 2014 Hareket … 3 Gece

 Konaklama: 3* Belarus Otel vb.için
Tek Kişi Konaklama Farkı 100 Euro; 3-12 yaş 499 Euro; 0-2 Yaş Çocuk 150 Euro

Rezervasyon için 0533 220 61 27 arayınız.

Celo Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Celo Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Celo Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Celo Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Celo Tur sorumlu tutulamaz. Promosyon turlarda tarih,isim değişikliği ve iptal yapılamamaktadır.Vize alımlarında, herhangi bir gecikmeden doğabilecek aksiliklerden veya vize verilmemesinden acentamız sorumlu değildir. Hareket tarihine kadar vize ücretlerindeki olabilecek fiyat artışları katılımcıdan talep edilir.Vize başvuru ücretleri, vize alınamadığı takdirde iade edilmez.

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. İsim değişikliliği yapılamamaktadır.

Satın alma işleminden sonra 24 saat içinde rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Celo Tur
TR
0533 220 61 27
Adresim :
DETAY
     
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: