Twitter
Üsküdar Avşar Kızı Güzellik Merkezi'nde 60 dakikalık Aromaterapi veya Relax Masajı
Ref No : 153435
49,90 TL
109,00TL
liste
%54
indirim
59,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Hayatın içinde iş temposundan sosyal yaşamın koşturmacasına kadar her gün kendini bir diğer güne bağlarken hem arınmak hem de hayatınıza motivasyon kazandırmak için Avşar Kızı Güzellik Merkezine davetlisiniz...

Avşar Kızı Güzellik Merkezi' nde 45 veya 60 dakikalık Aromaterapi ve Relax masaj seçeneklerinden biri ile günün tüm yorgunluğunu unutacak ve ruhunuzu dinlendireceksiniz!


Fırsat Seçenekleri;
  • 45 dakikalık Aromaterapi veya Relax Masajı  39,90 TL
  • 60 dakikalık Aromaterapi veya Relax Masajı 49,90 TL
Aromaterapi Masajı:
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır. 

Relax Masajı
Bitkisel kozmetik aroma yağları ile yapılan masaj çeşididir.Rahatlamak ve relax olmak isteyen yorgun kişilerin vazgeçilmez tercihidir.ortalama 45 dk ile 1 saat arasında sürer. Aroma relax masajı sayesinde bağışıklık sistemi güçlenir mimikler yumuşar ve vücudunuz rahatlar.Kan dolaşımı hızlanır kılcal damarlar genişler ve kan akışı yoğunlaşır. Kas sertlikleri ve dokular yumuşayarak içsel tedavi süresinde takviye tedavi sağlar.

İstanbul’un en merkezi bölgelerinden biri olan Üsküdar'da konumlanan Avşar Kızı Güzellik  Merkezi, uzman terapistleri ve eğitmenleri ile kişiye özel programlar sunuyor. Sağlık, konfor ve güzelliği bir arada yaşamak için Avşar Kızı Güzellik Merkezini ziyaret edin.

Avşar Kızı Güzellik  Salonu

Profesyonel kadrosu ile epilasyon, vücut bakımı, cilt bakımı, kavitasyon el ayak bakımı, masaj gibi birçok üniteye sahip geniş yelpazesi ile öncelikle sağlığınızı korumayı, daha sonra sizleri en son teknoloji yardımıyla güzellik alanında sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemektedir.  

Misafirlerine huzurlu bir ortamda, güleryüzle, tüm hijyen şartlarına uyarak, en kaliteli malzemelerle,en iyi hizmeti verebilmektedir. 

1. sınıf kaliteyle hizmet vermektedir. Güzel olmak için pahalı kozmetik ürünlere, sağlığınızı tehlikeye sokan metodlara gerek yok. Güzelliğe dair doğanın size söyleyeceği çok şey var. Ona kulak verdiğinizde kalıcı ve eşsiz bir güzelliğe kavuşmak çok kolay olacak.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Avşar Kızı Güzellik Merkezi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Bu fırsat sadece bayanlar için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :  0216 341 5830

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Avşar Kızı Güzellik Merkezi
İcadiye Mah.Cumhuriyet Cad. No:67/1 A Fıstıkağacı/Üsküdar TR
0216 341 5830
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: