Twitter
Üsküdar Avşar Kızı Güzellik Merkezinde 2 Kişi için 1 seans cilt bakımı
Ref No : 153423
38,90 TL
140,00TL
liste
%72
indirim
101,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Cildiniz nemini ve pürüzsüzlüğünü mü kaybetti? İnce kırışıklıklarınız belirginleşmeye mi başladı? Tüm bunlar sizi özetliyorsa aradığınız çözümler Este&Life Güzellik sizleri bekliyor...

Yaşınız ilerledikçe cildinizde sarkmalar ve kırışıklıklar kaçınılmaz bir hale gelir oldu... Oysa hep daha genç ve daha diri görünmek, zamanın o karşı konulamaz gidişine bir dur demek istiyorsunuz. Kremlere, bir mucize olarak sunulan tedavilere kırışıklıklardan ve yorgun görünümden kurtulmaya çalışmakla geçiriyorsunuz zamanınızı...

Fırsat seçenekleri;
  • 1 Kişi için 1 seans cilt bakımı 19,90 TL
  • 2 Kişi için 1 seans cilt bakımı 38,90 TL
Öyleyse kendi sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek en yeni bakımları sizlerle buluşturan Avşar Kızı Güzellik Merkezinin profesyonelliğinde uygulanacak cilt bakımı ile gençleşecek, tazelenecek, cildinizin güzelliğine yeniden kavuşacaksınız.

CİLT BAKIMI AŞAMALARI
  • Cilt Temizleme,
  • Peeling,
  • Buhar Ozon,
  • Tonik,
  • Maske,
  • Nemlendirme
1 Seans sonunda yüzünüzdeki muhteşem değişimi fark edecek ve çok mutlu olacaksınız.Siz buna değersiniz, cildiniz sizin en değerli giysinizdir, onu susuz bırakmayın, çiçeğin nasıl suya ihtiyacı varsa cildinizin de bakıma ihtiyacı vardır!

Genel Cilt Bakımı
Cilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil; aynı zamanda ruh ve beden sağlığınızı korumaktır. Sağlıklı görünen bir cilt çevrenizle olan ilişkilerinizin işteki performansınızın ayrıca moral eğrinizin yüksek olmasında çok önemli katkıları olacağı açıktır.Güzel sağlıklı görünen bir cilt, biliyoruz ki güzelliğin en önemli parçasıdır. Ayrıca cildinizin normal işlevini sürdürebilmesi için de cilt tipine uygun ürünlerle bakım yapmak son derece önemlidir.

Avşar Kızı Güzellik  Salonu

Profesyonel kadrosu ile epilasyon, vücut bakımı, cilt bakımı, kavitasyon el ayak bakımı, masaj gibi birçok üniteye sahip geniş yelpazesi ile öncelikle sağlığınızı korumayı, daha sonra sizleri en son teknoloji yardımıyla güzellik alanında sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemektedir.  

Misafirlerine huzurlu bir ortamda, güleryüzle, tüm hijyen şartlarına uyarak, en kaliteli malzemelerle,en iyi hizmeti verebilmektedir. 

1. sınıf kaliteyle hizmet vermektedir. Güzel olmak için pahalı kozmetik ürünlere, sağlığınızı tehlikeye sokan metodlara gerek yok. Güzelliğe dair doğanın size söyleyeceği çok şey var. Ona kulak verdiğinizde kalıcı ve eşsiz bir güzelliğe kavuşmak çok kolay olacak.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Avşar Kızı Güzellik Merkezi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Bu fırsat bay ve bayanlar için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :  0216 341 5830

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Avşar Kızı Güzellik Merkezi
İcadiye Mah.Cumhuriyet Cad. No:67/1 A Fıstıkağacı/Üsküdar TR
0216 341 5830
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: