Twitter
The Green Park Taksim Pasha Spa'da 1 KİŞİLİK 45 dk masaj + Türk hamamı kese ve köpük masajı + yüz maskesi +içecek
Ref No : 188068
119,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Günlük hayatın koşturmacası sırasında yorulan bedeninize, zihninizi ve ruhunuzu yoran iletişimsizlik, sürekli bir şeylere yetişmeye ve beklentileri karşılamaya çalışmanın stresi de eklenince, kendinizi bitkin ve enerjisiz hisseder; ertesi güne nasıl başlayacağınızı bilemezsiniz.

Masaj Seçenekleri;
 • Islak alan kullanımı 39 TL
 • 1 KİŞİLİK 45 dakika masaj 235 TL yerine 59 TL
 • 2 KİŞİLİK 45 dakika masaj 470 TL yerine 99 TL
 • 1 KİŞİLİK 60 dakikalık masaj uygulaması 280 TL yerine 79 TL
 • 1 KİŞİLİK 45 dk masaj + Türk hamamı kese ve köpük masajı + yüz maskesi +sıcak ve soğuk içecek ikramı 359 TL yerine 119 TL
MASAJ SEÇENEKLERİ:
 • Aromaterapi Masajı
 • Bali Masajı
 • İsveç Masajı 
 • Relax Masajı
ISLAK KULLANIM ALANLARI:
 • Sauna
 • Türk Hamamı
 • Buhar Banyosu
 • Havuz Kullanımı ve
 • Çay Kahve İkramları İle ...
Hamam
Türk toplumunun geleneksel rahatlama yöntemlerinden biridir. Hamamda ölü derilerinizden kurtulurken, sert darbelerle yapılan kese işlemiyle birlikte vücutta büyük bir dinçlik hissedilir.

Sauna 
Buhar odasının nemsiz halidir. 80 – 110 derece arasında değişen sıcaklık, dolaşımı hızlandırarak vücuttaki zararlı maddelerin ter yoluyla atılmasını sağlarken; saunanın ardından alınan soğuk duş sayesinde, kan dolaşımı düzenlenir, gerginlik azalır ve dinlenme hissi tüm vücudu sarar.

Buhar Banyosu
Vücudunuzdan atacağınız ter sayesinde, cilt temizlenir ve ihtiyacı olan nemi geri kazanır; kaslar gevşeyerek ağrı ve sızı gibi şikâyetler ortadan kalkar. Buhar odası aynı zamanda solunum şartlarında düzelme için etkin bir tedavidir ve soğuk algınlığında, sinüzitte, bronşitte, alerjik hastalıklarda tavsiye edilir.

MASAJLAR

Aromaterapi Masajı : Bitki özlerinden elde edilen özel formüle edilmiş yağlar kullanılarak uygulanan masajla hem zihniniz hem de bedeniniz rahatlayacak! İhtiyaca özel kullanılan her yağ, doğal ve tedavi edici özelliğe sahip. Aromaterapi bir çok yönden faydalı. Gergin ve stresli durumlarda huzuru koruyabilmek için destek olur. Dikkati ve hafızayı kuvvetlendirir. Ayrıca yoğun bir iş gününde veya uykusuzluk, jet-lag durumunda konsantrasyonu ve enerji seviyesini destekler.

Relax Masajı : Adale ağrıları ve strese karşı etkili olan relax masajı, tüm vücuda uygulanır. Aromatik yağlar rahatlama hissi yaratırken, uygulanan teknikler ile bedene ve ruha zindelik katar.

Bali Masajı : Geleneksel Bali Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı” ile Uzakdoğu'nun holistik felsefesini hissedeceksiniz.

İsveç Masajı : İsveç masajının bilinen bir çok faydası vardır. Fiziksel olarak baktığımızda, kan dolaşımının artması sonucu eklemler gevşer ve hareket kapasitesi artar. Bu sayede hareket kısıtlılığı ve hareketsizlik yüzünden oluşan kramplar, kas spazmları hafifler ve kas yorgunluğu zamanla daha çok azalır. Oksijen alan ve tembelliği üstünden atan kaslar cildi sıkılaştırır.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat The Greenpark Taksim Pasha SPA tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat  31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. 

Masaj için rezervasyon 10:00 - 18:00 saat aralığında yaptırılmalıdır.

Bu fırsat 1 kişiliktir.

Bone zorunluluğu vardır.

24 saat önceden rezervasyon yapılması önerilir.

Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi taktirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsİniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek. Kodunuz geldikten sonra 0212 238 05 03- 0533 947 45 85 NO.'lu telefondan rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Greenpark Taksim Hotel Pasha SPA
Abdülhak Hamit Cad. No:34 34437 Taksim / İstanbul
GSM: 0533 947 45 85 TR
0533 220 61 27
www.thegreenparktaksim.com
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: