Twitter
EKSTRA BEDELSİZ Kurban Bayramı'na Özel 3 Gece 4 Günlük Romanya - Bulgaristan Turu Ulaşım, Konaklama ve Rehberlik Dahil Kişi Başı 649 TL !
10 Eylül 2016 tarihi'nde hareket edecek tur programı için geçerlidir.
Ref No : 160341
649,00 TL
1500,00TL
liste
%57
indirim
851TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 
3 GECE KONAKLAMALI
ROMANYA BULGARİSTAN TURU
10 Eylül 
1.Gün  Cumartesi  İstanbul – Kapıkule  – Bükreş
Siz Konuklarımızı  19:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 19.45 Beşiktaş Yıldız Camii, 20.30 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Çorlu ,Edirne , güzergahını takip ederek  Kapıkule Türk sınırına varış. 

2.Gün   Pazar  Kapıkule –Yambol-Sliven-Rusçuk-Bükreş
Türk(Kapıkule) Ve Bulgar (KapitanAndreevo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Yambol,Sliven otoyolu takip edilerek Bükreş’e yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra) sonrası, Rusçuk sınır kapısı üzerinden Tuna nehrindeki dostluk köprüsü geçilerek Bükreş’e varış ve  şehir turu ; Zafer Takı, İhtilal ve Üniversite Meydanları, Milli Tiyatro,Ateneul Roman,CantacuzinoSarayı,TarihiLipscani  bolgesi , Çavuşesku tarafından yaptırılan dünyada Pantagon’dan sonra 2. Büyük yönetim binası olan Parlemento sarayı görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek müzikli geleneksel Romen Gecesi turuna katılabilirler. ( 30 € ) Akşam konaklama otelimizde.

3.Gün  Pazartesi  Bükreş Transilvanya (Şatolar Turu)
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman , dileyen misafirlerimiz ile extra olarak düzenlenecek  ( 45 € ) Transilvanya Turumuza Başlıyoruz ,yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından doğal ve tarihi güzellikleri içinde barındıran Sinaia şehrine varıyoruz,Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan I.Carol tarafından yaptırılan Peleş sarayını ziyaret ettikten sonra Bran şehrine hareket ediyoruz ve burada Osmanlı tarihinde Kazıklı Voyvoda olarak bilinen III.Vlad'ın Kont Drakula filmlerine konu olmuş ve vampir efsanesinin doğduğu gizemli Şatosunu ziyaret ediyoruz. Kısa Bir Fotoğraf  molası sonrası tarihi güzellikleriyle ünlü Braşov şehrine hareket ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko stilinde inşa edilmiş tarihi yapıların yer aldığı bu güzel şehirde özellikle İstanbul ve Viyana arasinda bulunan en büyük gotik kilise olma özeliğne sahip Siyah Kilisesi ile meşhurdur. Unesco dünya mirası listesinde yer alan Kilise Avrupanin en zengin Anadolu hali koleksiyonuna sahiptir.HemenardindanMeclis binasını ,Efsaneye göre Avrupa’da son kez bir cadının yakıldığı meydan olan KonsilMeydanıni, , Siyah ve Beyaz kuleleri, Ekaterina ve ScheiKapılarini, Romanya’nın en dar sokağı “Rope” göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası akşam saatlerinde Bükreş deki otelimize varış ve konaklama.       

4.Gün   Salı Bükreş – VelikoTarnovo- Sofya                              
Uyandırma, odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya doğru yola çıkıyoruz.Sınır geçişimizin ardından yolumuzun üzerinde ilk durağımız “Çarların Kenti” olarak bilinen VelikoTarnovo’ya gidiyoruz.Bulgaristan ‘ın ortaçağ başkenti olan hem manzarasi hem de tarihi açısından etkileyici 1187-1393     yılları arasında İkinci Bulgar Devletine başkentlik yapmış olan VelikoTarnovo ya variyoruz. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik turda; Ulusal Müze ve Kırk Azizler Kilisesi. 206 metre yükseklikteki TsarevetsKalesi’ni ,BaldwinKulesi,halen yaşlı Türk ustaların el emeklerini sergiledikleri Samovodska Çarşısı , HadjiNikoli Han’ı göreceklerimiz arasında. Turumuzun bitiminde Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya hareket. Sofya’ya varışımız sonrası 3000 yıllık tarihiyle dünyanın en eski kentlerinden biri olan Sofya’da başlıca tarihi eserler şehre adını veren StSophia heykeli, Aya Sofya Kilisesi,Rotonda ,Rus Kilisesi,İvanVazov Tiyatrosu,Meçhul Asker Anıtı,Başbakanlık  ve Parlamento binaları, Alexander Nevski Katedrali, Sofya Üniversitesi, Banya Başı Camii panaromik olarak görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman.

5.Gün   Çarşamba  Sofya – Plovdiv - İstanbul 
Sabah Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Bulgaristan’ın 7 tepeli şehri Plovdiv’ehareket ,iki saatlik yolculuk sonrası Plovdiv’e varış ve  şehir turu. Şehrin en hareketli caddesi olan Batenberg’i gezip bu cadde üzerindeki,Roma Stadyumu, Cuma Camii ve SvetaBogoroditsa kilisesini gördükten sonra eski şehir bölgesine geçip yedi tepeden biri olan eski şehir bölgesinde Sahat Tepe’ye çıkıyoruz.Yol üzerinde Osmanlı evlerinden Balaban evi,Hindilyankonağı,ZlatioBoyaciev  evlerini,Roma Antik Tiyatrosunu gördükten sonra serbest zaman.Serbest zaman  sonrası Kapıkule sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben gece İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Tatilselfie otobusleri ile ulasim
 • Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
 • 3 ve 4 * li otellerde konaklama, sabah kahvaltıları
 • Şehir ,Konaklama Vergileri,Ayakbastı ücretleri
 • Programda belirtilen panoramik şehir turları.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
 • Ekstra turlar
 • Otelde alınan ekstralar. 
 • Tüm kişisel harcamalar 
 • Şöför ve Rehber bahşişleri.
 • Kavala da verilen mola da alinan kahvalti.
 • Öğle ve Akşam Yemekleri.
 • urtdışı çıkış harcı 15 TL.
 • Yurtdisi seyahat saglik sigortasi(65 yas altı misafirlerimiz için 10€, 65 yaş üstü misafirlerimiz için 20 €)
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 10 Eylül 2016 tarihi'nde hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon ve bilgi için 0850 736 26 26 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

0-3 yas cocuk koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir.4-12 yaş grubu çocuk için 599 TL acentaya ödenir. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 250 TL fark acentaya öderler.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Ulaşım ve rehber iletişim bilgileri tur hareketinden 48 saat önce iletilecektir. 

Rehberlerimiz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler.

Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.                            

Rezervasyon Detayları

a- Kod alım işleminizi takiben 0850 736 26 26 veya 05465383191  nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com mail adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. 

*Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.


E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur. 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi,
No:27/3 Hasanpaşa-Kadıköy-İstanbul
Tel: 0850 736 26 26 TR
0850 736 26 26
www.tatilselfie.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: