Twitter
1 gece konaklamalı Selanik-Kavala-İskeçe-Gümülcine turu kişi başı
Ref No : 191534
199,00 TL
300,00TL
liste
%34
indirim
101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
HER CUMA KESİN HAREKETLİ
SELANİK & KAVALA &İSKEÇE & GÜMİLCİNE

1.GÜN:İSTANBUL- SELANİK 
Kadıköy evlendirme dairesi önü:22.00 
Mecidiyeköy Migros önü:22.30(Eski Ali samiyen stadı karsısı) 
İncirli ömür plaza önü:23.00 Hareket noktalarında buluşmamızdan sonra Silivri-Keşan güzergâhını takiben İpsala sınır kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Dedeağaç – Gümülcine – İskeçe üzerinden Selanik’e ulaşıyoruz.

2.GÜN: SELANİK TURU 
Sabah saatlerinde Selanik’e varıyoruz. Ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız Kordon,Beyaz Kule,Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanista’nın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii,E.Venezelo – P.Konstantin heykelleri, Vardar, Aristoteles, Elefterios Meydanı’nı panoramik olarak görüyor ve Ulu Önder Atatürk’ün evini ziyaret ediyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz taverna turumuza(ekstra) katılabilirler 

3.GÜN:SELANİK-KAVALA- İSKEÇE-GÜMÜLCİNE- DEDEAĞAÇ 
Otelimizde aldığımız Sabah kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket ediyoruz ve yaklaşık olarak 2 saat sürecek yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve 45 dakikalık şehir turu içerisinde yer alan; su kemerleri, liman, kale,19.yy neoklasik yapılar, Pangia, Eski & Yeni Şehir, Acropolis, DenizFeneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi Kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşaimarethanesi, ev & heykelinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz. Yemeğimiz sonrası İskeçe’ye doğru yol alıyoruz burada da 45 dakikalık şehir turu ardından Gümülcine’ye doğru hareket ediyoruz Gümülcine’de 45 dakikalık şehir turumuzu gerçekleştirdikten sonra Dedeağaç otoyol üzerinden İpsala sınır kapısına varıyor, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası aynı güzergah üzerinden İstanbul’a dönüş yoluna geçiyoruz. Varışımızla birlikte yolcularımızı aldığımız yerlere servis ediyor ve bir başka Tatil selfie organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz  

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER 
  • Selanik Perinthos veya kornillios otelde (sehir dışı- merkeze 10-12 km) 1 gece oda kahvaltılı konaklama
  • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmetleri
  • Tatil Selfie güvencesi 
  • Tatil Selfie otobüsü içerisindeki ikramlar (araç içi ikram su servisi olarak yapılır) 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • Vize ücreti (İstanbul başvuruları için): 135 € 
  • Yurt dışı çıkış harç pulu: 15 TL 
  • Taverna turu 40 Euro (transfer dahil  )  Tavernaya katılmayan misafirler sadece gidiş-dönüş   + 10 euro transfer ücreti öder 
  • Zorunlu Seyahat Sigortası 10 Euro (60 yaş üstü 20 Euro olup ) rezervasyonda accentaya ödenmesi zorunludur 
  • Ayak bastı, şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri ,iskece, Gümülcine şehir turları için kişi başı 30€ araç içinde rehber tarafından nakit olarak toplanacaktır. 
? Ekstra belirtilen tüm turlar 
? Kişisel harcamalar
?Zorunlu Seyahat Sigortası 10 Euro (60 yaş üstü 20 Euro) rezervasyonda acentaya ödenmesi gerekmektedir 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

28 Aralık 2018 tarihine kadar her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

HAREKET TARİHLERİ : Her Cuma hareketlidir   13 -20-27Nisan 04-11-18-25 MAYIS 01 HAZİRAN , 5-12-19-26 EKİM , 03-10-17-24 KASIM – 07-14-21-28 ARALIK 2018 HAREKET TARİHLERİDİR 

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

Kişi başı 30 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon Ayak bastı, şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri iskece, Gümülcine şehir turları esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir .

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır.  Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  20 Euro    ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir.

Zorunlu Seyahat Sigortası 10 Euro (60 yaş üstü 20 Euro) rezervasyonda acentaya ödenmesi gerekmektedir 

0  -5  yaş arası çocuklar Koltuk ücreti 30 Euro   , 6- 12 yaş arası çocuklar için ücret  169 TL +HİZMET BEDELİ 

Konaklama 3* Perinthos Hotel vb için oda kahvaltı geçerlidir. 4* Şehir içi otel  Fiyat farkı Kişi başı 15 Euro olup isteğe bağlıdır  

 Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 26 –0542 2948441  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.
Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur. 

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz. Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması Misafirler, Değişiklik taleplerini Yurt dışı turlar da ise 7 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. 

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz. 

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.
Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. 

Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Acenteden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur. 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: