Twitter
EK BEDELSİZ!"Günübirlik Edirne Turu 95 TL!
25 Mart'tan itibaren 2 Aralık 2018 Kadar Her Pazar Geçerlidir.
Ref No : 189725
95,00 TL
100,00TL
liste
%5
indirim
5TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Tatilalsana’dan her pazar hareketle
GÜNÜBİRLİK EDİRNE TURU
GEZILECEK YERLER:
Mimar Sinan‘in “Ustalık Eserimdir” dediği Selimiye Camii
Üç Şerefeli Camii
Eski Camii, (Ulu Camii)
Arasta Carsısı,
Ali Paşa Çarşısı,
Tarihi Rüstem Paşa Kervansarayı,
Karaağaç Gezisi;  ( Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Tren İstasyonu )
Bucuk Tepe Tabyası;   ( Şükrüpaşa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırp sındığı Savaşı Müzesi )
Saray içi gezisi; ( Tarihi Kırk Pınar Yağlı Güreş Meydanı, Adalet Kasrı, Fatih ve Saray Köprüleri Tunca ve Meriç nehri kıyıları, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan’ın doğup hükümdarlık sürdükleri Edirne Sarayı kalıntıları )
II.Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi; ( 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında
Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülü alan Sağlık Müzesi )
Ayrıca Deva-i Misk tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri Edirne’ nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Meyve Sabunları alma fırsatını bulacağımız gezimiz sonrası serbest zaman içinde rehberimizin de tavsiyesi ile öğlen yemeği meşhur Edirne ciğeri yeme imkanı.
YÖRE HAKKINDA BILGI:
Metrekareye düşen tarihi eser bakımnından Türkiye’de birinci, Dünya’da ise Floransa’dan sonra en yoğun ikinci şehirdir EDİRNE.
Osmanlı İmparatorluğunun Trakya’da önemli bir kültür mirası olan Camileri, çarşıları, köprüleri, tarihi evleriyle kültürel mirasın en yoğun hissedildiği sınır kenti ve istanbuldan önce 90 yıl Osmanlı'ya başkentlik yapmış serhad şehrimizdir EDİRNE.
 
PROGRAM:
06:30 Kadıköy Eski Salı Pazarı 
07.00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü 
07:30 Bakırköy Ömür Plaza Önü
08:00 Beylikdüzü Migros Önü

Osmanlı İmparatorluğunun Trakya’da önemli bir kültür mirası olan Camileri, çarşıları, köprüleri, tarihi evleriyle kültürel mirasın en yoğun hissedildiği sınır kenti Edirne’ ye yolculuğumuz başlıyor. Edirne’ ye varışımızın ardından Şehir merkezinde yer alan kapısıyla ünlü Üç Şerefeli Camii, yazılarıyla ünlü Eski Camii, (Ulu Camii) ve Mimar Sinan‘in “Ustalık Eserimdir” dediği ünlü Selimiye Camii ile Arasta Carsısı, Ali Paşa Çarşısı, Tarihi Rüstem Paşa Kervansarayı, gezilerinden sonra Edirne’nin ünlü Deva-i Misk tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri Edirne’ nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Meyve Sabunları alma fırsatını bulacağımız gezimiz sonrası serbest zaman içinde rehberimizin de tavsiyesi ile öğlen yemeği meşhur Edirne ciğeri yeme imkanı. Sonrası 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşması’yla Türk toprakların katılan Edirne’ye 4 km.lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan Karaağaç Gezisi, Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Tren İstasyonu gezilerimizin ardından II. Balkan savaşları sırasında Edirne savunmasının yapıldığı askeri mimari örneği Bucuk Tepe Tabyasında Sükrüpaşa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırp sındığı Savaşı Müzesi Saray içi gezisi,Tarihi Kırk Pınar Yağlı Güreş Meydanı, Adalet Kasrı, Fatih ve Saray Köprüleri Tunca ve Meriç nehri kıyıları, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan’ın doğup hükümdarlık sürdükleri Edirne Saray kalıntılarında ve Babüssade, Saray Mutfakları, Cihannüma Kasrı, Kum Kasrı ve Hamamı, Balkan Şehitliği 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülüne sahip II.Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi gezilerinin ardından gezimiz sonlanıyor.

Kakava Şenlikleri Programı ;
Klasik Edirne turumuzu gerçekleştirdikten sonra  Kakava Şenlikleri’nin yapıldığı Sarayiçi ‘ne hareket ediyor Hıdırellez (Hz.Hızır ve Hz.İlyas) Baharı Karşılama Merasimi’ne 16:30’da katılıyoruz . Bir İslam inancına göre Hz.Hızır ve Hz.İlyas 5 Mayıs'ta buluşurlar ve dünya yeşile bürünürmüş. Kış biter baharla birlikte yaza hazırlık dönemi başlarmış. Bizlerde baharı şen romanların "KAKAVA ŞENLİKLERİ" eşliğinde sizlerle beraber ve de dilekler dileyerek bu değişik kültürün atmosferinde karşılayacağız. En büyük kakava ateşini görüp inanca göre 3 kez üzerinden atlayacağız . Bu eğlencemizi tamamladıktan sonra istanbula dönüyoruz.
Belirlenen saatde Edirne’den ayrılarak İstanbul- Edirne TEM Yolundan dönüyoruz Misafirlerimizi aldığımız yerlere bırakıyor başka bir  Atomtur - Tatilalsana organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.


HAREKET NOKTALARI VE SAATLER:
06:30 Kadıköy Eski Salı Pazarı 
07.00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü 
07:30 Bakırköy Ömür Plaza Önü
08:00 Beylikdüzü Migros Önü

TUR ÜCRETINE DAHIL OLANLAR:
  • Lüks Araçlarla Ulaşım,
  • Araç İçi İkramlar
  • Tüm Çevre gezileri,
  • Zorunlu Seyahat Sigortası,
    Müze ve Ören yeri giriş ücretleri...
TUR ÜCRETI DIŞINDAKILER:
  • Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar,
  • Rehberlik Hizmetleri,
Not: Araçta ek hizmet bedeli toplanmaz

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatilalsana tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 25 Mart'tan itibaren 2 Aralık 2018 Kadar Her Pazar Geçerlidir.
Özel tarihlerde geçerli değildir. 

Turlarımız en az 15 kişi olduğu zaman gerçekleştirilir. Bayramlar ve özel tarihlerdeki kalkışlar konusunda bilgi alınız.

Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir. 

Tura kayıt olmak için 0216 306 3061 – 0216 306 3065 - 0532 168 1636 numaralı telefonu aramalı veya bilgi@atomtur.com adresine katılacağın turun tarihi, ismini yazıp, adını, soyadını, gsm numaranı, ev veya iş numaranı, araca bineceğin yeri, kaç kişi katılacağını ve varsa diğer arkadaşlarının bilgilerini yollamalısın. 

Atom Tur - Tatilalsana, turun iptali durumunda en geç 1 gün öncesinden sana bildirebilir. 

Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir. 

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.

Gezi süresi 1 gündür. 

En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Atom tur-Tatilalsanasaklıdır. Turun iptali durumunda Atom tur-Tatilalsana, iptali bizzat bildirmek zorundadır. 

0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 7-12 yaş çocuk indirimi uygulanmaz.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.

NOTLAR

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilalsana
TR
0216 306 30 61
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: