Twitter
Günübirlik Kartepe-Sapanca-Maşukiye Turu
Ref No : 144459
50,00 TL
100,00TL
liste
%50
indirim
50TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Tatilalsana’dan Her PAZAR hareketle Öğle Yemeği Dahil

GÜNÜBİRLİK SAPANCA-MAŞUKİYE-KARTEPE TURUİNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ: 07:00

MECİDİYEKÖY TEKNOSA ÖNÜ: 07:30
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOP ARKI: 08:00
E-5 KARTAL KÖPRÜSÜ: 08:20
ÇAYIROVA MC DONALD’S: 08:30

Günübirlik Sapanca Maşukiye  Kartepe  Turu  
Siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından Sapanca gölüne doğru yola çıkyoruz. Sapanca Gölü Kocaeli sınırına yakın bölgede, Sapanca ilçesinde yer alan bir göldür. Kaynağını dağlardan gelen kar suları ile Derbent Deresi'nden alır. Sapanca gölü doğanın eşsiz güzelliğini görebileceğimiz nadide yerlerden biridir. Burada rehberinizin size yapacağı anlatımların ardından sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz bisikletine de binerek göl ile daha da iç içe olabilirler. Sapanca Göl gezisinin ardından Kartepe’ye doğru tırmanışa geçiyoruz. Kartepe eski adıyla bilinen Keltepe, Kocaeli’nin güney doğusunda Samanlı Dağları'nın en yüksek noktasıdır.1606 metre ile yüksekliği ile Marmara Bölgesi'nin en yüksek üçüncü dağıdır. Zirvesinde 5 yıldızlı bir tesis ve Marmara Bölgesi'nin en modern kayak tesisleri bulunmaktadır. Burada  dileyen misafirlerimiz telesiyejlerden yararlanabilir dileyenler atv kiralayarak heyecanlı anlar yaşayabilirler. Kartepe gezisinin tamamlanması ile beraber  doğanın tüm güzelliklerini bir arada yansıtan Maşukiye'de yeşil ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için öğle yemeğini alacağımız Restaurant'a varıyoruz. Burada alacağımız öğlen yemeği sonrasında  serbest zaman ardından bir başka ATOMTUR-TATİLALSANA  organizasyonunda buluşmak üzere İstanbul'a doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:
  • Lüx araçlar ile gidiş dönüş ulaşım 
  • Programda belirtilen tüm geziler
  • Araç içi ikramlar (Meyve Suyu , Kek) 
  • Öğlen yemeği;  Kiremitte alabalık, köfte ya da tavuk + salata + içecek
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
  • Rehberlik hizmetleri 
  • Yemeklerde belirtilen harici alınan içecekler
  • Tüm kişisel harcamalar
Not : Ek hizmet bedeli kapsamında rehberlik, otopark ücretleri ve milli park girişleri için kişi başı 30.-TL araçta rehber tarafından toplanacaktır. Ödenmesi zorunludur.

ULAŞIM BİLGİSİ :  Tur araçlarımız, özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre Mercedes Travego & Tourismo & 403 & Man Fortuna ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.
HATIRLATMA: Acentemiz kişi sayısı düşük turlarda ISIZU TURKUAZ, MUTSIBISHI PRESTİJ, MERCEDES SPRINTER veya VOLKSWAGEN CRAFTER gibi araçları kullanma hakkını saklı tutar.
ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatilalsana.com tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 4 Aaralık 2016 her pazar kalkışlı Bayramlar ve özel günler dahildir. Bayramlar ve özel tarihlerdeki kalkışlar konusunda bilgi alınız.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 306 30 61

Gezi süresi 1 gündür. 

En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Atom tur-Tatilalsanasaklıdır. Turun iptali durumunda Atom tur-Tatilalsana, iptali bizzat bildirmek zorundadır. 

0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 7-12 yaş çocuk indirimi uygulanmaz.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. 

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) gün öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edilği tarih itibariyle  yedi(7) iş günü içerisinde iade edilir.

Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

Yangın, Savaş hali, Ekonomik kriz, Doğal afet gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilalsana sorumlu değildir.

Tur programında yer alan güzergah ve oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda içeriği aynı kalması kaydı ile değişiklik yapabilir.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatilalsana
TR
0216 306 30 61
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: