Twitter
Tatil Selfie İle 2 Gün Yunanistan & Makedonya Turu Kişi Başı
Ref No : 192325
199,00 TL
250,00TL
liste
%20
indirim
51TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

YUNANİSTAN MAKEDONYA TURU


1.Gün Cuma:   İstanbul – İpsala – Ohrid
19:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü
19.45 Mecidiyeköy Migros önü
20.30 Bakırköy Ömür Plaza
Seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek   İpsala Türk sınırına varış.

2.Gün Cumartesi: Kipi – Bitola – Ohrid & Struga
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç, Gümülcine, Selanik   otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Bitola’ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ; Manastır Askeri İdadisi – Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır. Öğlen Yemeğini takiben Ohrid’e hareket ve şehir turu UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır.Rehberimizin düzenleyeceği (Ekstra 10 Euro  ) Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz. Tekne turumuz sonrası Otelimize varış ,yerleşme ve konaklama. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Makedon gecesine katılabilirler.

3.Gün Pazar: Struga-Selanik-Kavala-İstanbul
Sabah erken kahvaltı   sonrası rehberimizin düzenleyeceği (Ekstra 10 Euro) St. Naum’a varıyoruz. Burada bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesini ziyaret ediyoruz  Turuna belirleyeceği saat de Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir.Öğlen Yemeği için verilecek serbest zaman sonrası Kavala’ya hareket ve şehir turu;Mehmet Ali Paşa’nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası İstanbul’a hareket. Dedeağaç karayolu   üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi’ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala’ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Otelde 1 gece oda Kahvaltı konaklama
 • Türkçe Rehberlik
 • Tatil Selfie araç içi ikramlar
 • Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmetler
 • Tatil Selfie güvencesi
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Program dışı Ekstra geziler,kişisel harcamalar
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( Tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize 135€
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası 10 Euro (60 yaş üstü 20Euro ) rezervasyonda acentaya ödenmesi gerekmektedir. 
 • Kişi başı 40 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon Ayak bastı, şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri  esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir .
 • Ohrid Tekne Turu 10 Euro olup isteğe bağlıdır 
 • St. Naum Turu 10 Euro olup isteğe bağlıdır
 • Makedon Gecesi 30 Euro  olup isteğe bağlıdır

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 28 Aralık 2018 tarihine kadar her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

HAREKET TARİHLERİ : Her Cuma hareketlidir   13 -20-27Nisan 04-11-18-25 MAYIS 01 -08 -14-15 HAZİRAN , 5-12-19-26 EKİM , 03-10-17-24 KASIM – 07-14-21-28 ARALIK 2018 HAREKET TARİHLERİDİR 

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

Kişi başı 40 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon Ayak bastı, şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri  esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir .

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır.  Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  20 Euro    ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir.

Zorunlu Seyahat Sigortası 10 Euro (60 yaş üstü 20 Euro) rezervasyonda acentaya ödenmesi gerekmektedir 
BAYRAMLAR VE ÖZEL DÖNEMLERİNDE KİŞİ BAŞI 20€ FARK ALINIR.

0  -5  yaş arası çocuklar Koltuk ücreti 30 Euro   , 6- 12 yaş arası çocuklar için ücret  229 TL +HİZMET BEDELİ 

Konaklama 3* Sileks Biser Garden  Hotel vb için oda kahvaltı geçerlidir. 

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 26 –0542 2948441  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur. 

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz. Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması Misafirler, Değişiklik taleplerini Yurt dışı turlar da ise 7 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. 

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz. 
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. 

Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur. 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi,
No:27/3 Hasanpaşa-Kadıköy-İstanbul TR
0850 736 26 26
www.tatilselfie.com/
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: