Twitter
Suadiye Ceylon Spa'da 60 Dakika Çift Kişilik Tüm Vücut Ritüeli
Ref No : 175806
165,00 TL
250,00TL
liste
%34
indirim
85TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Bildiğiniz tüm masaj deneyimlerini unutun!


Fazlasıyla yoğun ve yorucu bir gün geçirdiniz. Eve gidip dinlenmeyi çıkarın aklınızdan çünkü sizin için daha iyisini düşündük: “Yorgun bir günün ardından kendinizi şımartacak dolu dolu ve fazlasıyla sıra dışı bir masaj keyfi!”

Yorgun bir günün ardından kendinizi şımartmanın en iyi yolu masajdır. Masaj sadece sizi rahatlatmakla kalmaz aynı zamanda sağlıklı bir bedene kavuşmanıza da yardımcı olur.

Fırsat Seçenekleri;
  • 45 Dakika Selülit Masajı Kişi Başı 59 TL
  • 45 Dakika Baş, Boyun, Omuz Masajı Kişi Başı 59 TL
  • 50 Dakika Shiatsu Masajı Kişi Başı 69 TL
  • 50 Dakika Tüm Vücut Ritüelleri Kişi Başı 79 TL
  • 50 Dakika Bali Masajı Kişi Başı 89 TL
  • 75 Dakika Ayurvedic Masajı Kişi Başı 119 TL
  • 50 Dakika Çift Kişilik Shiatsu Masajı 129 TL
  • 60 Dakika Çift Kişilik Tüm Vücut Ritüeli 165 TL
NOT: Tüm Masajlarda Sri Lanka Menşeili Spa Ceylon Marka Ayurvedik Ürünler Kullanılmaktadır.

Hint Okyanusunun kalbinde yuvalanmış ‘’Gözyaşı Adası’’ Sri Lanka’dan gelen, asırlarca iyileşme ritüeli olarak kullanılan ve çok eski bilgeliklerin uygulamalarından esinlenerek oluşturulan doğal sağlık ve bakım kürleri olarak dünya mirasına sunulmuştur.

Vücudunun su ihtiyacının karşılanmasını sağlayan, vücudunu, zihnini ve ruhunuzu tedavi edici, saflaştırıcı, yatıştırıcı etkiye sahip çeşitli ve çok değerli ‘’Spa Ceylon’’ Ritüelleri, rahatlatan, yenileyen antik Ayurvedik uygulamalardır.

Bali Masajı:

Bali bo¨lgesine o¨zgu¨ bir masajdır. Vu¨cuttaki enerji noktaları u¨zerinde yapılan etkili baskılar, yumus¸ak vurus¸lar ve gerekli gerdirme hareketleriyle yu¨zeydeki kas doku - sunu gec¸erek c¸ok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj, vu¨cuttaki tu¨m enerji merkezlerinin dengelenmesini ve iç sistemlerin birbiriyle uyumunu sağlar.

Shiatsu Masajı:

Geleneksel Japon terapilerinden olan shiatsu, bizde de yaygın olarak kullanılıyor. Kelime karşılığı parmak ile baskı demek. Parmak, el, dirsek kullanılarak uygulanıyor ancak bu, kişinin ihtiyacına göre belirleniyor. Japonya’da yirminci yüzyılın başlarında o zamana kadar uygulanan elle tedavi yöntemlerinin bir sentezi olarak doğmuş ve daha sonra da tıp alanında kabul görmüş. Temellerini, Çin kökenli akupresur ve geleneksel Japon masajlarından alıyor. Bu terapi, bedenin kendi kendini iyileştirme yetisini harekete geçirerek bozulan dengeyi onarmaya çalışıyor.

Selülit Masajı:

Selülit tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar.

Selülit Masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır.

AYURVEDİC RİTÜELLER:

Ayurvedic ürünleriyle masaj ritüeli: 2 şekilde yapılmaktadır. Royal Ritüel & Candy Ritüel

Royal Ritüel: Her vücut yapısına göre değişen Ayurvedicpeeling uygulaması ile vücuttaki ölü deri temizlenir ve bedenin nefes alması sağlanır. Daha sonra sıcak Ayurvedic yağlar ile tüm vücut ritüeli tamamlanır.

Candy Ritüel: Ayurvedic sıcak yağlar ve akik taşları ile noktasal baskılarla vücuttaki negatif enerjinin atılması sağlanır.

Bildiğiniz tüm masaj deneyimlerini unutun! Ceylon Spa'da ruhunuza sihirli dokunuşlar yaşatacak sıra dışı bir SPA deneyimi sizleri bekliyor.

Yorgun bir günün ardından kendinizi şımartmanın en iyi yolu masajdır. Masaj sadece sizi rahatlatmakla kalmaz aynı zamanda sağlıklı bir bedene kavuşmanıza da yardımcı olur.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Suadiye Ceylon Spa tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Ağustos 2017  tarihine kadar özel günler hariç haftanın her günü geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 349 89 00

Rezervasyon iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi taktirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır

Hem kadınlar hem de erkekler için geçerlidir.

1 kişi 1 fırsat kodu kullanabilir.

Tüm uygulamalarda Sri Lanka'dan gelen Ayurvedic Ceylon Spa ürünleri kullanılır.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

Bu fırsattan yararlananlar masaja geldiklerinde masaj ürünleri, şampuan ve kremlerden %20 İNDİRİM ve Ayurvedic vücut losyonlarında ise %40 İNDİRİM uygulanacaktır.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Suadiye Ceylon Spa
Suadiye Mahallesi
Bağdat Caddesi
Zümrüt Apt.
No: 386 Daire: 2
Kadıköy / İstanbul TR
0216 349 89 00
www.spaceylon.com.tr/index.html
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: