Twitter
St. Petersburg "BEYAZ GECELER" VİZESİZ Ulaşım , konaklama dahil 4 günlük St. Petersburg Turu 2500 TL yerine 1.399 TL! EKSTRA ÜCRET YOK!
Şehir merkezi oteller konaklama!
Ref No : 135743
1399,00 TL
2500,00TL
liste
%44
indirim
1101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

BEYAZ GECELER / YAZ DÖNEMİ

V İ Z E S İ Z

ST. PETERSBURG

Aeroflot Havayolları Tarifeli Seferi ile

30 Temmuz & 06, 20 Ağustos  2015 Hareket3 Gece

Şehir merkezi ve Merkeze yakın oteller!

 

01. Gün                 İSTANBULST. PETERSBURG

Atatürk HavalimanıDış Hatlar Terminalinde saat 12.30’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaportişlemlerinden sonra Aeroflot Havayolları’nın SU 6296 sefer sayılı uçuşu ilesaat 15.05’de St. Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 18.20’deSt. Petersburg’a varış ve karşılanma. Havalimanında bizi bekleyen özelotobüsümüz ile otelimize transfer. Akşam dileyen konuklarımız ile ekstra olarak düzenlenecek olan akşamyemekli ve şampanya ikramlı Köprü Açılış turu (50 Euro). Turumuz esnasında St.Petersburg’un simgesi olan birbirinden güzel köprülerin açılışı sırasındaromantik anlar yaşayacaksınız. Geceleme otelimizde.

02. Gün                 ST. PETERSBURG

Sabah kahvaltısınınardından panoramik St. Petersburg şehir turu. Turumuz esnasında; NevskyCaddesi, Puşkin Anıtı, ve Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tursonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olanPetergoff Sarayı ve Parkı turuna katılabilirler (55 Euro). Finlandiya Körfezi’nde bulunan vePetro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiğiyazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. DünyaSavaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisinesadık kalınarak restore edilmiştir. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olanHermitage Sarayı ve Müzesi turuna katılabilirler (45 Euro). Çarlık dönemine aityaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın veRusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonununbulunduğu müze olması nedeni ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Tursonrası otel transfer. Aksam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek St. Petersburg Restoran’daki Rus Gecesituruna katılabilirler (80 Euro). Geceleme otelimizde.

03. Gün                 ST. PETERSBURG

Sabah kahvaltısınınardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Pushkin Kasabası &Ekaterina Sarayı & Kazan Katedrali turuna katılabilirler (70 Euro). 18. yy.’daKaterina tarafından inşa ettirilen ve Çar kasabası olarak anılan park, saray vebinalar kompleksi. 600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binasıKaterina Sarayı. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikleyaz aylarındaki yoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaretedilememektedir. Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlükasabada aynı zamanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor.Tur sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Beyaz Gecelertekne turuna katılabilirler (35 Euro). Tur sonrasıarzu eden misafirlerimiz için ekstralokal restoranda akşam yemeği (35 Euro). Gecelemeotelimizde. Geceleme otelimizde.

04. Gün                 ST. PETERSBURG – İSTANBUL

Sabah erken alınacakkahvaltının ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile havalimanınatransfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Aeroflot Havayolları’nınSU 6295 sefer sayılı uçuş ile saat 10.25’deİstanbul’a hareket. Yerel saat ile saat 14.05’te varış.  Turumuzun ve servislerimizin sonu.

 FİYATLARIMIZA DAHİLOLAN SERVİSLERİMİZ

?AeroflotHavayolları ile İstanbul / St. Petersburg/  İstanbul ekonomik sınıf uçuşları,

? Havaalanı vergileri ve servisleribedeli, 

? Havaalanı / otel /havaalanı transferleri,

? St. Petersburgpanoramik şehir turu,

? Belirtilenkategori otellerde toplam 3 gece kahvaltı dahil konaklama,

? Fly Expressprofesyonel Türkçe yerel rehberlik hizmetleri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİLOLMAYAN SERVİSLERİMİZ

? Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

? Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

? Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

? Müze ve ören yerleri girişleri,

? İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,

? İsteğebağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler,

? İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro).

Celo Tur havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 LaheyProtokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerinhareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımızsaat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

İsteğe bağlı organize edilecek olanekstra turlarda avantajlı paket indiriminden faydalanmak için lokal acenterehberine danışabilirsiniz.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Celo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

3* Hampton By Hilton vb. (Merkeze yakın / 25-30 km) 
Şehir merkezi ve Merkeze yakın oteller!

Rezervasyon için 0535 614 90 77 arayınız.

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. 
Tur Tarihine göre müsaitlik alınmadan yapılan alımlarda koltuk garantisi verilmemektedir. Tur alımı yapılırken kur oynaklığından kaynaklı Euro artışları ve kategori değişikliği güncel olarak satışa yansıtılacaktır.

*** Ekstra turlar Min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Lokal acenterehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde değişiklikyapabilirler.

*** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olanmisafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alantoplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*** Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımıiçin düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriğideğişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafirtarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimizyukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarakkullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

Celo Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Celo Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Celo Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Celo Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Celo Tur sorumlu tutulamaz. Promosyon turlarda tarih,isim değişikliği ve iptal yapılamamaktadır.Vize alımlarında, herhangi bir gecikmeden doğabilecek aksiliklerden veya vize verilmemesinden acentamız sorumlu değildir. Hareket tarihine kadar vize ücretlerindeki olabilecek fiyat artışları katılımcıdan talep edilir.Vize başvuru ücretleri, vize alınamadığı takdirde iade edilmez.

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. İsim değişikliliği yapılamamaktadır.

Satın alma işleminden sonra 24 saat içinde rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.


Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Celo Tur
TR
0535 6149077
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: