Twitter
SINIRLI SAYIDA EK ÜCRETSİZ Sömestre Dönemi VİZESİZ 4 Gün 3 Ülke 9 Şehir THY İle 5* Otel Konaklamalı Arnavutluk Kosova Makedonya Turu 3000 TL Yerine 1790 TL!
25 Ocak 2018 tarihinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.
Ref No : 186836
1790,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • kosova-makedonya
 • kosova-makedonya3
 • kosova-makedonya1
 • kosova-makedonya2
 • kosova-makedonya4
 • kosova-makedonya5
 • kosova-makedonya6
 • kosova-makedonya7
 • kosova-makedonya8
ÖNE ÇIKANLAR
ARNAVUTLUK MAKEDONYA KOSOVA
(Vizesiz)
TİRAN - OHRİD (2) - ÜSKÜP (1) - ST. NAUM – RESNE - MANASTIR
TETOVA – PRİZREN -PRISTINE
Türk Hava yolları ile
25 Ocak 2018 Hareket (Sömestr Dönemi) 3 Gece 4 Gün
 3 ÜLKE 9 ŞEHİR!

1.GÜN 25 OCAK 2018 PERŞEMBE | İSTANBUL - TİRAN - OHRİD
Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde buluşma ve belirtilen saatte bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayollarının TK1073 sayılı tarifeli seferi ile sabah 08.05’de Tiran uçuşumuz. Varışımızı takiben pasaport işlemlerimiz yaptırıp, panoramik Tiran turumuz için havalimanından ayrılıyoruz. Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yapacağımız panoramik turda Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı, Janna Nehri görülecek yerler arasındadır. Burada verilecek serbest zamanın ardından toplanma ve Makedonya’nın muhteşem kenti Ohri’de hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik olarak düzenlenecek olan Ohrid turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında; Bizans döneminin Ohri’deki en önemli kilisesi St. Panteleimon, günümüzde hala konserler için kullanılan Aya Sofya Kilisesi, Aziz Bakire Meryem Kilisesi, 13. yüzyıl Doğu Hristiyanlığının en görkemli mabetlerinden Aziz Bogorodica Perivleptos, Samoil Kalesi, Çınar Meydanı, Ohrid Pazarı ve Roma döneminden kalma antik tiyatro gibi yerler görülecektir. Turun bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

 2.GÜN 26 OCAK 2018 CUMA | OHRİD - (ST. NAUM - RESNE - MANASTIR)
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz Rehberimiz tarafında ekstra olarak düzenlenecek olan St. Naum - Manastır Turuna katılabilirler. (35 Euro) Bu turumuz da öncelikle St. Naum’a varıyoruz. Burada bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesi‘ni ziyaret ediyoruz. Buradaki enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir. Ardından Resne’ye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan ve İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan olan Resneli Niyazi’nin Sarayını ziyaret ediyoruz. Manastır(Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesteni, İshak Camiini, Yeni Cami’yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadiyi ve Atatürk Müzesini ziyaret ediyoruz.. Turun bitiminde Ohri’de ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin düzenleyeceği gece Sınırsız içkili, yemekli ve müzikli Makedon Gecesi (35 Euro) programına katılabilirsiniz.
                                                                 
3.GÜN 27 OCAK 2018 CUMARTESİ | OHRİD - TETOVA - ÜSKÜP
Sabah kahvaltısının ardından başkent Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde ziyaret edeceğimiz Tetova (Kalkandelen)‘da Kanuni’nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16. yüzyılda kurulan Bektaşi Harabati Baba Teknesi’ni ve bir mimari eser olan Alaca Cami’yi ziyaret ediyoruz. Kalkandelen turumuzun ardından Üsküp‘e hareket. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı’nın doğum yeri olan Üsküp’te göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Han, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü bulunmaktadır. Üsküp şehir turumuzun ardından otelimize geçiyoruz.

4.GÜN 28 OCAK 2018 PAZAR | ÜSKÜP - PRİZREN - PRİŞTİNA - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından Prizren‘e hareket. Balkanlar’ın belki de en güzel ve en şirin kentlerinden birisi olan ve Osmanlıların 37 cami inşa ettikleri Prizren ’de göreceğimiz ilk eser süslemeleriyle ünlü Sinan Paşa Camii’dir. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından son dönemlerde restore edilen Gazi Mehmet Paşa Hamamı’nı ziyaret ettikten sonra yemek ve alışveriş gibi ihtiyaçlarınız için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin bildireceği toplanma saatinde Priştina Havalimanı’na transfer sağlıyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1020 sayılı tarifeli seferi ile akşam 20.30’da İstanbul’a hareket, varışımız ve turumuzun sonu.
KONAKLAMA
2 Gece Ohri’de 4* Laki Hotel & Spa Hotel http://lakihotelspa.com/

1 Gece Üsküp’te 5* Holiday Inn Skopje Hotel https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/tr/tr/skopje/skpmp/hoteldetail
FİYATLARA DÂHİL OLAN HİZMETLER
 • Türk Havayolları ile gidiş dönüş ekonomik sınıf uçak biletleri,
 • Havalimanı vergileri,
 • Şehir ve otel vergileri,
 • 4*/ 5* otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklama,
 • Programda dâhil olduğu belirtilen şehirlerarası transferler,
 • Programda dâhil olduğu belirtilen tüm turlar,
 • Türkçe Rehberlik hizmetleri
FİYATLARA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Kişisel ve ekstra harcamalar
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Yurt dışı çıkış pulu (15 TL)
 • Zorunlu seyahat sigortası (15 Euro)
 • Şoför ve rehber bahşişleri
 • Müze ve ören yeri girişleri

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat CELO TUR tarafından sizlere sunulmaktadır.

25 Ocak 2018 tarihinde hareket edecek tur programı için geçerlidir.
FIRSAT SATIN ALINMADAN ÖNCE MUTLAKA MÜSAİTLİK SORULMALIDIR.

Rezervasyon için 0535 614 90 77 arayınız.
2 Gece Ohri’de 4* Laki Hotel & Spa Hotel http://lakihotelspa.com/

1 Gece Üsküp’te 5* Holiday Inn Skopje Hotel https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/tr/tr/skopje/skpmp/hoteldetail
Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. 

Konaklama 4* & 5*  otellerde yapılmaktadır.

Tur tarihine göre müsaitlik alınmadan yapılan alımlarda koltuk garantisi verilmemektedir. Tur alımı yapılırken kur oynaklığından kaynaklı Euro artışları ve kategori değişikliği güncel olarak satışa yansıtılacaktır.

Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır..

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. 

Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından dolayı acentemiz sorumlu değildir. 

Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
CELO TUR
TR
0535 614 9077
Adresim :
DETAY
6
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: