Twitter
Şişli Suite Home Hotel Aliss Wellness Spa'da Soğuk veya Sıcak Meşrubat İkramlarıyla 50 dk'lık Masaj Paketleri 109 TL yerine 59 TL!
31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 165014
59,00 TL
109,00TL
liste
%46
indirim
50TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Huzuru doruklarda yaşatacak harika bir davet!

Siz ve sevdikleriniz uzman ve deneyimli ellerde hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendireceksiniz!

Hayatın içinde iş stresinden sosyal hayatın koşturmacasına kadar her gün kendinizi bir diğer güne bağlarken hem arınmak hem de hayatınıza motivasyon kazandırmak için Suite Home Hotel Aliss Spa Merkezine davetlisiniz...

Oldukça modern ve rahatlatıcı konseptte hazırlanmış olan SPA merkezinde günlük stresinizi atacak, kendinizi şımartacaksınız.

MASAJ SEÇENEKLERİ :
  • Aromaterapi masajı
  • İsveç masajı
  • Anti-stres masajı
  • Spor masajı
  • Medikal masaj
Aromaterapi Masajı
Aroma terapi masajı bitkisel ekstrelerinden elde edilmiş yağlarla hem bedeni hem ruhu yeniler . kokuları ile zihni içerikleri ilede bedeni gençleştirir. aroma terapi masajı bitkilerinin içerisindeki hayat özlerinin vucuda geçmesini sağlar. aromatik yağlar kullanılarak yapılan masajın en büyük özelliği vucudun kendi kedisini iyileştirme potansiyelini güçlendirmesidir. Aroma terapi masajı sırasında buharda damıtma yöntemi ile çıkartılmış bitki özleri ve bitki yağları kullanılır.

İsveç Masajı:
Klasik masaj teknikleri ile yapılan masajla kan dolaşımı hızlanırken kaslarda rahatlama sağlanır. Ayrıca biriken laktik asitin vücuttan atılması hızlanır. Masaj sonunda büyük bir rahatlama hissedilir. Masaj sonunda kendinizi dinlenmiş ve zinde hissedeceksiniz.

Anti Stres Masajı
Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masajdır. Yumuşak hareketlerle tüm vücuda uygulanan bu masaj, kas ve dokuların gevşemesini sağlıyor. Yüz, boyun ve sırt bölgelerine yoğun olarak uygulanır.

Spor Masajı
Özellikle spordan sonra (tenis gibi) kaslarda biriken laktik asidin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bu masaj türü, kaslarda, sinirlerde ve iskelet sisteminde sağladığı canlandırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle birlikte kan dolaşımını da hızlandırmaktadır.


Medikal Masaj 
Uygulama yapan ellerin organizmanın yüzeyine tatbik ettiği mekanik enerji ile derinlerde fizyolojik etkiler meydana getirerek reflexleri uyandırmasıdır. 

Masajın inkar edilemeyecek tesirleri mevcuttur, buna rağmen masaj her yerde kullanılan bir medot olarak da düşünülmemelidir, diğer taraftan kullanılması gereken yerlerde, bilerek ve tam olarak tatbik edilirse o zaman bu tabii tedavi metodunun insanı güldüren, sevindiren, psikolojisini yükselten neticeleri alınmış olur. 

Masaj, hormonların dengelenmesi sağlar, kan ve lenfa sistemlerinde düzenli akışkanlık yaratır ve bu sistemler vasıtası ile kalbin mekanik olarak düzenli çalışmasını sağlar.

ALİSS SPA
Aliss Spa ve Wellness Center’da, gözlerinizi kapatın ve kendinizi şımartmaya hazır olun. Saunanın muhteşem sıcaklığında günün yorgunluğunu atabilir ya da jakuzide kendinizi suyun ferahlığına bırakıp Spa’da yaptıracağınız masaj ise sizi yeniden doğmuş gibi hissettirecek.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Aliss Wellness Spa tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Aralık 2016 tarihine kadar haftanın her günü 10.00 - 21.00 saatleri arasında geçerlidir.

Bu fırsat 1 kişiliktir.

Sıcak ve soğuk içecek ikramı yapılmaktadır.

Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :0212 230 43 63 - 0537 326 88 99

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Aliss Wellness Spa
Halaskargazi Cad. No: 80 Osmanbey / Şişli/Iİstanbul TR
0212 230 43 63
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: