Twitter
Senerity Estetik Güzellik Merkezi'nde Hydra Facid + Led Terapi ile Cilt Bakımı
Ref No : 151204
59,00 TL
250,00TL
liste
%76
indirim
191TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Cildinizi yenilemek, yepyeni bir hayat vermek, ölü hücrelerden izlerden arındırmak ve yaza bronz bir tenle girmek için Senerity Estetik Güzellik Merkezi'nin bu davetini sakın kaçırmayın!

Karma, yağlı ya da kuru... Cilt tipiniz ne olursa olsun Senerity Estetik Güzellik Merkezi'nin tecrübesi, uzman kadrosu ve profesyonel ürünleri ile göz kamaştıracaksınız.

Günlerce güneşlenmekten çok daha az zamanda; sadece birkaç seansta sağlıklı bir şekilde broznlaşma ayrıcalığı ile zahmetsizce bronz bir tene kavuşturacak, güneşsiz bronzluğun keyfini süreceksiniz.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA Led Terapi İle Cilt Bakımı  19 TL
 • Led Terapi İle Cilt Bakımı 29 TL
 • Klasik Cilt Bakımı 150 TL yerine 39 TL
 • SINIRLI SAYIDA Hydra Facid + Led Terapi ile Cilt Bakımı 49 TL
 • Hydra Facid + Led Terapi ile Cilt Bakımı 250 TL yerine 59 TL
LED TERAPİ İLE CİLT BAKIMI
Cilt dokusunu onaran enzimleri aktive ederek, damar genişlemesi etkileri oluşturan, kolajen üretiminin harekete geçmesini sağlayan ve hücre metabolizmasını etkileyen Fototerapi etkisi yaratır. Fotoporasyon etkisi; LED ışık yoluyla mikroporları geçici geçirgen hale dönüştürdüğünden, güzellik ürünleri çok daha etkin olarak cilt dokularına nüfuz eder.
 • Dokunmadan güvenli tedavi
 • Verdiği düşük sıcaklık sayesinde cildi yakmaz
 • Büyük ışın çapı ile kısa tedavi süresi
 • Hiçbir yan etkisi yoktur, her cilt tipine uygulanabilir.
LED Terapinin Avantajları
 • Tüm ışık modları aynı başlıkta birleştirildiği için aynı başlıkla tüm tedaviler yapılabilir.Uygulayıcılara ve hastalara hızlı-konforlu bir tedavi imkanı sağlar
 • Son derece etkili ve kullanışlı bir cihazdır
 • Hiçbir yan etkisi yoktur. Ağrısız bir işlemdir
 • Tüm cilt tipleri için etkili ve güvenlidir
 • Tüm yüz bölgesine tek seferde tedavi edebilme imkanı sunar
 • Uygulama sonrası bakım gerekmez.
 • Diğer cilt gençleştirme teknikleriyle tamamen uyumludur.
 • Yüksek güce ve dolayısıyla yüksek etkiye sahiptir
HYDRA FACİD
Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu bir başlıkla ölü dokular aspire edilerek temizlenirken, aynı başlıkla cilde antioksidanlar, peptidler ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenir. 

Aşamaları;
Temizleme: Cilt  vakumlanarak derinlemesine temizlenir.

Hydrapeeling : Peeling işlemi normal prosedürde vakum ve sıvı kullanılarak yapılır. Leke, akne izi ve kalın-gözenekli ciltlerde, tahrişe yol açmadan, elmas başlıklar kullanılarak cildin üst tabaklarının mikrodermabrazyonu sağlanır.

Serum İnfüzyonu: Cilt problemine göre sivilcelere, lekelere yada kırışıklıklara uygun serumlar uygulanır. İnce kırışıklıklar ve kuru cilt için hyaluronik asit içerenSiyah ve beyaz noktalar (açık-kapalı komedonlar), aşırı yağ ve genişlemiş gözenekler bulunan T bölgesi için yağ dengeleyici serum uygulaması yapılır.

Nemlendirme : Özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler cilde

Led Terapi:Sivilceler için mavi; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi yapılır. Mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler. Kırmızı ışık elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır. Bakımdan hemen sonra ince kırışıklıklar kaybolur.

SOLARYUM
Solaryumla bronzlaşma güneş ile aynı etkilere sahiptir. Tek fark, solaryumda ışınların en yararlı olacak şekilde birleştirilmiş ve filtre edilmiş olmasıdır. Böylece güneşin kontrol edemeyeceğimiz etkilerinden arınmış bir yolla, güneşin altın ışıltısını cilde taşımak ve sağlıkla bronzlaşmak mümkün hale gelebilir.
Solaryum makineleri, güneş ışığının insanlar üzerindeki sağlığı teşvik eden etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacı ile üretilmişlerdir. Konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımızın uyarılarına dikkat edildiği ve makul sürelerde girildiği taktirde solaryum cildinize sağlıklı bir bronzluk sağlamakla kalmaz aynı zamanda D vitamini sentezi yaptığı için kemiklerinizin güçlenmesini, eğer varsa bel, sırt ve boyun ağrılarınızın azalmasını sağlar.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Senerity Estetik Güzellik Merkezi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :0212 471 82 00 -  0552 991 11 11                                                                                                                                                                                                                       Bir kişi 1 kupon kullanabilir.        

Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.                                                                                                                                                                                                                         İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Senerity Estetik Güzellik Merkezi
Atakent Mah.222 Cad. 9-2/5 Küçükçekmece/Halkalı/İstanbul TR
0212 471 82 00
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: