Twitter
Sarıyer Mel Life Estetik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde 1 seans 1 bölge soğuk lipoliz uygulaması 250 TL yerine
Ref No : 155466
125,00 TL
250,00TL
liste
%50
indirim
125TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Bel, karın, bacak, basen, sırt, sütyen alanı ve kollarındaki kalınlaşmalardan mı şikâyetçisin? Mel Life Estetik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi  uzmanlık ve teknolojiyi bir araya getiriyor, sizi istediğiniz inceliğe kavuşturuyor.

Fırsat Seçenekleri;

  • Dünya ödüllü iyonlu ayak detoksu 70 TL yerine 14,90 TL!

  • 15 farklı çeşitten oluşan SPA manikür - pedikür uygulaması 85 TL yerine 29 TL!

  • Medikal ayak bakımı, batık tırnak tedavisi veya mantar tırnak tedavisi 80 TL yerine 39 TL!

  • 1 seans 1 bölge soğuk lipoliz uygulaması 250 TL yerine 125 TL!

Soğuk Lipoliz - Dondurarak  İncelme

İstenmeyen bölgesel yağlar; bayan, erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır. Bu konuda en son teknoloji ise; ‘Soğuk Lipoliz Yöntemi’dir. Bu yöntem, bugüne kadarki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır.

İyon Ayak Detoksu Nedir?
 
Toksinler ciddi sağlık riski yaratabilecek olup, haklarında çok az şey bilinmektedir. Üstelik de, iki veya daha fazla toksin bir araya geldiğinde daha güçlü bir etkiye sahip olup sağlığımızı etkilemektedir. Dişlerimizdeki cıvalı dolgular, kök kanallarında anaerobik bakteri, antibiyotik kullanımına bağlı bağırsaklarda anormal bakteriyel flora, kurşunlu benzin kullanıldığı dönemde kemiklerimizde birikmiş olan kurşun, kanımızda dolaşarak karaciğer metabolizmasını bozan ilaçlar her geçen gün artmaktadır. Toksin kaynakların hızla çoğalmasından dolayı vücudumuzu hızla toksinlerden arındırmamız (detoks) gerekmektedir.

MANİKÜR VE PEDİKÜR NEDİR? 

Manikür; günümüz şartlarında hem erkeklerin hem de bayanların vazgeçemediği el ve tırnak bakımıdır. Çoğu kişiye göre basit gibi görünse de , aslında yanlış yapılabilecek uygulamalar el bakımı ve sağlığı açısından istenmeyen sonuçlar doğurabilir. O yüzden bizim tavsiyemiz uzman kişiler tarafından yapılmasıdır. Genel olarak manikür uygulamasında, tırnağınızda varsa eski ojeniz çıkartılır, ılık ve strelize edilmiş suda bir süre bekletilir. Ardından tırnak etleriniz temizlenir, tırnaklarınıza şekil verilir. İsteğe göre parafin uygulaması da yılabilir. (Bu uygulamanın inceliklerini yazımızın ilerleyen kısımlarında görebilirsiniz). Tırnağınıza şekil verildikten ve etleriniz temizlendikten sonra isteğinize göre tekrar oje sürdürebilirsiniz.

Batık Tırnak Tedavisi

Tırnak batması en çok acı veren ayak problemlerinden biridir. Tırnak batığına sebep olabilecek pek çok etken bulunmaktadır. Tırnağın üzerine darbe almak dar, sivri burunlu ya da yüksek topuklu ayakkabılar giymek, tırnakları yanlış kesmek, ayak ya da parmak deformasyonları, tırnak mantarı, tırnak kalınlaşması, aşırı kilo artışı, hamilelik, yanlış pedikür uygulamaları ve genetik yatkınlık başlıca sebeplerdir.

Tırnağın bu travmalardan biriyle karşılaşması sonucu, bazen tırnağın uç kısımları kıvrılarak yan taraftan deriye batar bazen de tırnak yatağına komple batarak o bölgede enfeksiyon oluşturur.  Bu durumlarda tırnağın yatağını bulması ve batmadan uzamayı öğrenmesi için “tel sistemi” uygullanır. Uygulanan sisteme diş telinin tırnaklara uyarlanmış hali de diyebiliriz. Bu sistemle yatağı bozulup yanlardan et içine gömülü olan tırnak iki taraftan titanyum tellerle askıya alınıp ortadan sıkıştırılarak yukarı doğru kaldırılır. Tırnağın batık yuvasından kurtulup düz bir şekilde uzaması sağlanır. Bu uygulamanın hemen ardından kişi ayakkabılarını giyip günlük yaşantısına devam edebilir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Mel Life Estetik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 15 Ağustos 2016 tarihine kadar pazar günleri geçerlidir.

MEL LİFE ESTETİK 09.30 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bir kişi kendisi için en fazla 1 kupon alabilir.


Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 299 46 91 – GSM: 0532 520 71 64

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Mel Life Estetik ve Sağlıklı Yaşam Merkezi
Ferahevler Mahallesi
Adnan Kahveci Caddesi
No: 55/1
SARIYER / İSTANBUL TR
0212 299 46 91
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: