Twitter
Royal Panacea Hotel veya Salinas Beach hotelde 3 Gece 4 Gün Her Şey Dahil Konaklamalı Bodrum Turu 600 TL yerine 399 TL!
21/24 Temmuz- 4/7 Ağustos – 18/21 Ağustos tarihlerinde hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 158743
399,00 TL
600,00TL
liste
%34
indirim
201TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Hareket tarihleri: 21/24 Temmuz- 4/7 Ağustos – 18/21 Ağustos 
Yukarıda belirtilen tarihler otel konaklama tarihleridir.Ulaşım kullanmak istiyen misafirlerimiz için hareket tarihleri : 20 Temmuz/03 Ağustos/17 Ağustos 

1.Gün Çarşamba

İncirli :21.00 Beşiktaş 22:00 Kadıköy 23:00 Hareket ile lüks araçlar ve ikramlar eşliğinde Bodrum’a hareket ,

2. Gün Perşembe

Öğlen saatlerinde Bodrum’a ulaşıyor ve C/in saatinde otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Gümbet bar turuna ücretsiz katılabilir.

3.Gün Cuma

Dileyen misafirlerimiz otelde havuzun ve her şey dahil konaklamanın tadını çıkartabilirler, Dileyen misafirlerimizde rehberimizin düzenleyeceği ekstra tekne turuna katılabilirler. Dileyen misafirlerimizde ücretsiz düzenlenecek olan beach turuna katılabilirler. Akşam rehberimiz tarafında düzenlenecek Gümbet bar turuna ücretsiz katılma imkanı.

4. Gün Cumartesi

Dileyen misafirlerimiz otelde havuzun ve her şey dahil konaklamanın tadını çıkartabilirler, Dileyen misafirlerimizde rehberimizin düzenleyeceği ekstra tekne turuna katılabilirler. Dileyen misafirlerimizde ücretsiz düzenlenecek olan beach turuna katılabilirler.Akşam rehberimiz tarafında düzenlenecek Gümbet bar turuna ücretsiz katılma imkanı.

5. Gün  Pazar

Öğlen saatlerinde otelden C/Out işlemlerimizi yapıp aracımızın hareket saatinindeİstanbul yolculuğumuz başlıyor. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve turumuzun sonu.
Not : Otel C/in saati : 13.00/14.00 arası  C/out saati:12.00 
Dönüş için hareket saati:15.00/16.00 arası

Ücrete dahil olan Hizmetler:
  • Royal Panacea Hotel veya Salinas Beach hotelde 3 Gece 4 gün belirtilen otellerde Herşey Dahil konseptinde konaklama(Sabah kahvaltısı-Öğle yemeği-Akşam yemeği açık büfe olarak, gün boyu alınacak yerli alkollü-alkolsüz içecekler 10:00/22:00 arası, saat 5 te snack bar hamburger/cips )
  • Rehberlik
  • 3 Gece düzenlenecek  olan Gümbet bar turu
  • Beach club turu
Ücrete dahil olmayan hizmetler
  • Her şey dahil konseptinde belirtilenler dışında alınan yiyecek ve içecekler
  • İlk gün yol güzergahında alınan kahvaltı,
  • Ekstra düzenlenen tekne turu

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

21/24 Temmuz- 4/7 Ağustos – 18/21 Ağustos tarihlerinde hareketli tur programı için geçerlidir.

İstanbul /Bodrum /otel- Bodrum/İstanbul ulaşım(fiyatlar ulaşımsız net otel fiyatlarıdır. 3 gece her şey dahil belirtilen otellerde konaklamayı kapsar ulaşım istiyen misafirlerimiz gidiş dönüş olarak kişi başı 150 TL Acenta ya ödeme yapmakla yükümlüdür.

Belirtilen ücretler iki kişilik odada kişi başı fiyatlardır, Sngl konaklama kabul edilmemektedir.0-6 yaş  ulaşım istenilmediği takdirde ücretsizdir. 7-12 yaş 299 TL + Ulaşım olarak ücretlendirilir. 1 büyük 1 çocuk konaklamasında çocuktan  tam ücret alınır

Rezervasyon Detayları

a- Kod alım işleminizi takiben 0850 736 26 26 veya 05465383191  nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com mail adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. 

*Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: