Twitter
Nisan- Mayıs- Haziran- Eylül- Ekim dönemlerinde geçerli kişi başı 4 günlük Romanya-Transilvanya-Şatolar tur bedeli
Ref No : 150356
199,90 TL
350,00TL
liste
%43
indirim
150,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • 43283922
 • 74200159494017374367
 • bran_castle
 • bulgaristan-romanya-transilvanya-turu-3131-1-20082015111502-b1
 • ideal-foto-sedinta-foto-castel-peles-sinaia-3
 • neuschwanstein-kalesi
 • romanya-gezilecekyerler-16
ÖNE ÇIKANLAR
1.Gün  İstanbul – Kapıkule  – Bükreş

Siz Konuklarımızı  19.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 20.30 Beşiktaş Yıldız Camii, 21.15 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Çorlu ,Edirne , güzergahını takip ederek  Kapıkule Türk sınırına varış. 

2.Gün Kapıkule –Yambol-Sliven-Rusçuk-Bükreş

Türk(Kapıkule) Ve Bulgar (Kapitan Andreevo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Yambol,Sliven otoyolu takip edilerek Bükreş’e yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra) sonrası, Rusçuk sınır kapısı üzerinden Tuna nehrindeki dostluk köprüsü geçilerek Bükreş’e varış ve  şehir turu ; Zafer Takı, İhtilal ve Üniversite Meydanları, Milli Tiyatro, Çavuşesku tarafından yaptırılan dünyada Pentagon’dan sonra 2. Büyük yönetim binası olan Parlemento sarayı görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek 1808’ de yapımı tamamlanmış,  Bükreş’in  önemli bir noktası olan ve farklı mimarisiyle ilgi çeken Manuk Bey’in Hanında müzikli geleneksel Romen Gecesi turuna katılabilirler.Akşam konaklama otelimizde.

3.Gün Bükreş Transilvanya (Şatolar Turu)

Sabah kahvaltı sonrası Transilvanya Turumuza Başlıyoruz ,yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından doğal ve tarihi güzellikleri içinde barındıran Sinaia şehrine varıyoruz,Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peleş şatosunu ziyaret ettikten sonra Bran şehrine hareket ediyoruz ve burada Osmanlı tarihinde Kazıklı Voyvoda olarak bilinen III.Vlad'ın Kont Drakula filmlerine konu olmuş ve vampir efsanesinin doğduğu gizemli Sarayını ziyaret ediyoruz. Kısa Bir Fotoğraf  molası sonrası tarihi güzellikleriyle ünlü Braşov şehrine hareket ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko stilinde inşa edilmiş tarihi yapıların yer aldığı bu güzel şehirde Kara Kilise, Şehir surları, göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası akşam saatlerinde Bükreş deki otelimize varış ve konaklama.
            
4.Gün Bükreş -İstanbul  
                         
Sabah Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Kapıkule sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben gece İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri;
 • Mart- Kasım dönemlerinde geçerli kişi başı 4 günlük Romanya-Transilvanya-Şatolar tur bedeli 179,90 TL
 • Nisan- Mayıs- Haziran- Eylül- Ekim dönemlerinde geçerli kişi başı 4 günlük Romanya-Transilvanya-Şatolar tur bedeli 199,90 TL
Tek kişi ve çocuk ücertleri

Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 149 TL farkı  acenteye ödemelidir.
03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda 159,90 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.                                 
 
Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Belirtilen otellerde iki kişilik odalarda  2  gece oda kahvaltı konaklama.Bükreş 4* Rİn Grand , Novotel veya benzeri otellerde 2 gece OK konaklama.
 • Türkçe Rehberlik hizmetleri.

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

 • Kalan tur&acente hizmet bedeli,sınır geçiş ve konaklama vergileri için acenteye kayıt ile birlikte 70 € ödenecek olup zorunludur.18 Mayıs hareketli turda ise 75 € dur.
 • Bran Sinai Şatolar turu kişi başı  15 € olup zorunludur ve kayıt anında acenteye ödenmelidir (Müze ve Şato giriş ücretleri katılımcılara aittir)
 • Tur Programımızda yer alan  tüm Müze, ören ,şato,parlemento sarayı  giriş ücretleri katılımcılara aittir.
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Sigorta Bedeli 10 €,65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt sırasında acenteye ödenir.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 110 € dur.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

24 Mart/14- 28 Nisan/05 – 18 Mayıs/02 Haziran/22 Eylül/06-27 Ekim/10-24 Kasım Tarihleri arasında hareket edecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.


Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde ödemiş oldukları ücretin iadesini talep edemezler.Bayram ve Resmi tatil dönemi,yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 5  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: