Twitter
Oyunculuk eğitimi
Ref No : 207383
89,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

  Hayallerini Erteleme! Şimdi Tam Zamanı! ...


Roll Sahne oyuncu olmayı hedefleyen katılımcıları bilinçli ve ciddi bir eğitim süreci neticesinde tam donanımlı bir şekilde yetişmelerini sağlayıp sanata kazandırmaya davet ediyor...

Tiyatroyu çok sevenler, ilk defa yapmak isteyenler, yeniden sahnede olmak isteyenler, kendini keşfetmek isteyenler, içinde kalanlar, bir zamanlar yapmak istemiş yapamamış olanlar, hevesliler, merak edenler, kendini daha iyi ifade etmek isteyenler, diksiyonunu düzeltmek isteyenler, işten çıkınca kendini geliştirmek isteyenler, işte yaratıcılığını ortaya koymak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat...

Fırsat Seçenekleri;
  • Kamera önü oyunculuk eğitimi 180 TL yerine 89 TL
  • Diksiyon ve beden dili eğitimi 180 TL yerine 89 TL
  • Film atölyesi eğitimi 180 TL yerine 89 TL
  • Çocuklar için drama eğitimi 180 TL yerine 89 TL
  • Müzik eğitimi 180 TL yerine 89 TL
  • Oyunculuk eğitimi 180 TL yerine 89 TL
Eğitim Günleri ve Saatleri
PAZARTESİ 20:00 TİYATRO OYUNCULUK
CUMARTESİ 17:00 TİYATRO OYUNCULUK
CUMARTESİ 20:00 DOĞAÇLAMA TİYATRO
PAZAR 15:00 TİYATRO OYUNCULUK
PAZAR 18:00 TİYATRO OYUNCULUK
PAZAR 20:00 DOĞAÇLAMA TİYATRO

YETİŞKİNLER İÇİN İŞ ÇIKIŞI TİYATRO
Programımız; Temel oyunculuk, Rol’e girme, Karakter Yaratmak, Diksiyon, Doğaçlama ve Şan Eğitimlerinden oluşmaktadır. Dönem sonuna doğru büyük oyunda oynamak isteyen kursiyerlerimiz ile sahneye çıkıyoruz. Eğitimde sonucu ROLLsahne de devam etmek isteyenler ROLLSAHNE veya ROLLSAHNE KUMPANYA tiyatro gruplarımıza katılabilirler…. İçinizdeki tiyatro yapma isteğinizi daha fazla ertelemeyin, eğlenceli ve yeni insanlar ile tanışma şansını yakalayın. Sertifika almak isteyen kursiyerlerimiz, 176 saat doldurmak zorundadır. Fırsat kuponu bir aylık için geçerlidir ve bir kişi sadece bir kez fırsattan yararlanabilir.

TEMEL OYUNCULUK EĞİTİMİ
Programımız Akademik eğitmenler tarafından konservatuarlarda uygulanan temel Oyunculuk ilkelerine esasen hazırlanmıştır. Ek olarak kameraönü oyunculuk eklenmiştir.

NEDEN TİYATRO?
Çünkü tiyatro öncelikle, düşünme ve düşündürme sanatıdır. Tembelliği öldürür. Uyuşuk beyinleri canlandırır. Üretime zorlar. Yenilik getirir. Kalıcı öğretir. İnsanın kendisini keşfetmesini sağlar. Hayatı sorgular, sorgulatır. İnsanı insana insanla anlatır!

NEDİR TİYATRO?
En genel tanımıyla, yazılı ya da yazısız bir eseri, yaşamın bir kesitini ya da evreni, oyuncuların bedenleriyle ve kendine özgü kurallarla izleyiciye aktarma sanatı da denilebilen tiyatroya yıllardır çeşitli tanımlar yapılmıştır. Yine de "Tiyatro Nedir?" sorusuna verilen her bir yanıt, tiyatronun ancak bir yanını ortaya koyabilmiştir. Çünkü tiyatronun bir yaşam ve insan bilimi olması nedeniyle doğa, yaşam, insanlar arasındaki ilişkiler, olaylar, gerçekler, çelişkiler, nedenler, sorunlar ve çözüm yolları, yaşanan kültür, geçmiş, bugün ve gelecekte olabilecekler, tiyatronun kaynağını oluştururlar. Buna bağlı olarak, yaşam değiştikçe, tiyatro da değişir, gelişir.

Tiyatro, insandan insana, aynı anda, karşılıklı aktarılan bir sanat dalıdır ve en büyük özelliğini bu GİZEMLİ alışverişi oluşturur. Bu öylesine bir "GİZEM"dir ki, aynı oyun aynı oyuncularla aynı seyirciye oynansa bile, her sergileniş farklı tepkiler alarak, .farklı oyun çıkmasına neden olur. Bu özellik ne sinema perdesi ne de resim tuvalinde vardır. İşte bu dolaysız etkile¬şim tiyatroyu hem oyuncu, hem de seyirci için “BÜYÜLÜ” kılar. “Bir kez sahne tozu yutuldu mu artık vazgeçilmez" olması da bu büyüdendir. İnsanları böylesine etkilemesi nedeniyle, tarihte halkı yönetirken tiyatroya büyük işlevler yükleyen hükümdarlara rastlanmaktadır. Öyle ki tiyatronun çıkış amaçlarından biri bireyin iç direncini geliştirmek ve topluma düzenli bir şekilde katılmasını sağlamaktı.

NEDEN YARATICI DRAMA?
Kişilerin yaratıcılık özelliğini geliştirmek ve oyun yoluyla düş güçlerini harekete geçirmek için yapılan drama etkinliklerine yaratıcı drama denir. Çocuklar gençler ya da yetişkinlerle yapılan dramanın klasik sınıflandırılmasında ısınma ve rahatlama rol oynama ve pandomim oluşum ve değerlendirme aşamaları yer alır.  

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Rolldans tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir..

Tiyatro ve yaratıcı drama eğitimi haftada 2 saat ayda 8 saattir.

Hafta içi sınıfları için lütfen iletişime geçin.

Hafta sonu grupları ve diğer seviye dersleri için kayıt esnasında alabilirsiniz.

Eğitim gün ve saatleri hakkında detaylı bilgiyi kayıt esnasında alabilirsiniz.

Kayıt gereklidir. Kayıt için 0212 266 08 24-0543 544 28 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Kayıt iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.
Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Rollsahne
İstiklal Caddesi, Ayhan Işık Sokak, No: 16 Kat:3 Arcan Apt. Beyoğlu /İstanbul

(DEMİRÖREN AVM ÇAPRAZI) TR
0533 220 61 27
rollsahne.com/
Adresim :
DETAY
     
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: