Twitter
Kurban Bayramı'nda 8 Günlük YP Konaklama, Ulaşım Dahil Ege & Akdeniz Turu Kişi Başı
Ref No : 152357
1099,00 TL
1999,00TL
liste
%45
indirim
900TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
BAYRAMLARA ÖZEL EGE AKDENİZ TURU !
 ANTALYA - FETHİYE - DALYAN - KUŞADASI - İZMİR TURU  

6 GECE 7 GÜN  YARIM PANSİYON KONAKLAMALI 
 (7 GECE 8 GÜN)

İster 01 Temmuz - 08 Temmuz 2016 (Ramazan Bayramı) için 
İster 09 Eylül - 16 Eylül (Kurban Bayramı) 2016 için

Fırsat Seçenekleri;

 • Ramazan Bayramı'nda 8 Günlük YP Konaklama, Ulaşım Dahil Ege & Akdeniz Turu Kişi Başı 1099 TL!

 • Kurban Bayramı'nda 8 Günlük YP Konaklama, Ulaşım Dahil Ege & Akdeniz Turu Kişi Başı 1099 TL!

1.GÜN : İSTANBUL - ANTALYA 

21:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı(Boyner Önü) – 

21:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü 

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 

23:15 Kartal Yemek Center, 

23:30 Çayırova Mc Donalds önü 

24:00  İzmit Halk Evi önünden katılacak misafirlerimiz ile Tatil Bugün otobüs içi ikramları eşliğinde(Otobüs yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçmesi ve otele girmeden gezilere başlayacağımız için, bol ve spor kıyafetler ile topuksuz, tercihen spor ayakkabısı giymenizi tavsiye ederiz)… Tur boyunca beraber olacağımız rehberlerimiz ve kaptanlarımız ile tanışıyoruz ve İzmit, Adapazarı, Pamukova, Bilecik, Kütahya, Afyon, Isparta güzergahını takip ederek Antalya’ya yol alıyoruz. 


2.GÜN : ANTALYA-ASPENDOS  ANTİK KENTİ-KARPUZ KALDIRAN ŞELALESİ

             CUMHURİYET MEYDANI-ESKİ  ŞEHİR-KALEİÇİ 

Gezimizin ikinci günü sabah Karacaören Baraj Gölü’nde alacağımız kahvaltı (ekstra) sonrası Antalya’ya ulaşıyoruz. Kahvaltı ardından Antalya’da Aspendos Antik Tiyatrosu, Karpuz Kaldıran Şelalesi, Cumhuriyet Meydanı, Eski Şehir, Yivli Minare, Saat Kulesi, Eski Liman, Kaleiçi ve Kaleiçi içerisinde 18-19ncu yy’a ait Osmanlı mimarisi izlerini taşıyan yapılar görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde


3.GÜN : DEMRE – KEKOVA – FETHİYE

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Demre’ye hareket .  Kumluca-Finike güzergahını takip ederekten Demre’ye varış. St. Nikola (Noel Baba) Kilisesin ve Myra Antik Tiyatro ve kaya mezarlarını gezdikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Mola sonrası Kekova tekne turu. Tekne turundaki maviliği ve huzuru geride bıraktıktan sonra Fethiye’deki otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Not: Kekova Tekne turu için misafirlerimize, kolaylık olması açısından bu tekne turunda kullanacaklar deniz kıyafetlerini, havlu-terlik vb. kullanım eşyalarını, güneş yağı vb. malzemelerini ayrı bir küçük çanta içinde yanlarına almalarını tavsiye ederiz.


4.GÜN : ÖLÜDENİZ,SAKLIKENT

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından aracımıza binerek  Ölüdeniz’e hareket ediyoruz.Ülkemizin en muhteşem lagünlerinden biri olan Ölüdeniz Lagünü’ne ulaşıyoruz. Verilen yeterli zamanda plajdan denize girmenin tadını çıkarabilirsiniz. Lozan Antlaşması sonrası yapılan nüfus mübadelesi sonucu tekrar yerleşim olmadığı için boş kalan ve döneminde oldukça fazla yerleşik bir nüfusa sahip olan Kayaköy son durağımız oluyor. Köy içinde yapılan yürüyüş ve fotoğraf çekimleri sonrası Eski Kiliseyi görerek bilgi aldıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. İsteyenlerle birlikte gece barlara yönelik bir tur (ekstra) gerçekleştiriyoruz. 


5.GÜN : ONİKİ ADALAR TEKNE TURU 

Değerli misafirlerimiz sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza ( 1.Tekne Turu ) çıkıyoruz. ( Kızılada, Tersane Koyu, Tavşan Adası ( Panaromik ), Yassıcılar Adası ( Panaromik ), Domuz Adası, Samanlık Koyu, Şövalye Adası ve yüzme molaları) tekne turu ardından otele dönüş. Aksam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ile Gece Teknede Mehtap Turu ( Ekstra )


6.GÜN: DALYAN-İZTUZU PLAJI- 

Sabah otelde kahvaltı ardından hareket ve Dalyan’a doğa ile iç içe bir güzergahın ardından varış. Dalyan’da çamur banyolarında serbest zaman . Daha sonra teknelerle İztuzu Plajına hareket. Yolculuk  esnasında göreceğimiz  Dalyan - Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarları ve lagün manzarası size unutulmaz anlar yaşatacak. İztuzu Plajı’na doğru devam ederken eğer şansımız varsa caretta caretta kaplumbağalarını da görüyoruz. Koruma altındaki türlerden olan caretta caretta kaplumbağalarının Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine gelerek yumurtalarını bıraktıkları, altın renkli kumlarıyla ünlü İztuzu Plajı’na varıyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz 5 km’lik plajdan yararlanabilir, dileyenler de kanal ağzında yüzmenin keyfini çıkarabilirler. Dinlenmek isteyenler için birçok kafeteryanın da bulunduğu İztuzu Plajı’ndaki molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan’a ulaşıyoruz. Buradan hareketle otelimize doğru yol almaya başlıyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama için otele varıyoruz.


7.GÜN: KUŞADASI

Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından hareketle Sakar Geçidi ve Çine yolunu takip ederek Efes Antik Kentine doğru yola çıkıyoruz. Selçuk’ta öğle yemeği molası vererek meşhur çöp şişlerden tatma fırsatı bulduktan sonra  İlk çağların tümüyle mermerden yapılmış ilk kenti ve ihtişamlı dünyaca ünlü şehirlerinden biri olan Efes Antik Kenti gezimiz ile devam ediyoruz. Efes harabeleri, Agora, Antik Tiyatro, Odeon, Herakles Kapısı, Traianus Çeşmesi, Hamam, Celcus Kütüphanesi yapılarını geziyoruz. Efes Antik Kenti gezimizin ardından ikinci gezi noktamız şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince. Şirince Köyü’ne vardığımızda bölgenin en nefis Şaraplarının yer aldığı Şarap Evi / Müzeyi ziyaret ediyoruz. Ardından Köyde harika kareler yakalamak ve alışveriş yapmak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası geceleme için otelimize geçiyoruz.


8.GÜN : İZMİR KEMERALTI ÇARŞISI- KONAK MEYDANI- SAAT KULESİ-ALSANCAK-İSTANBUL

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının İzmir’e hareket ediyoruz. ALSANCAK’ı ve KORDON’u panoramik olarak gördükten sonra İzmir in meşhur Saat Kulesini ve Kurtuluş Savaşında düşmana ilk kurşunu atan GAZETECİ HASAN TAHSİN ANITI nı görmek için Konak Meydanına ulaşıyoruz. Burada verilen kısa bir fotoğraf molası ve öğle yemeğinin ardından  siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki Tatil Bugün Organizasyon’unda Buluşmak Üzere vedalaşıyoruz.


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks otobüslerle ulaşım

 • 3* Otellerde 6 gece yarım konaklama (6 adet sabah kahvaltısı 6 adet akşam yemeği),

 • Gece Antalya konaklama

 • 4 gece Fethiye konaklama

 • 1 gece İzmir-Selçuk’ta konaklama

 • Tüm Çevre gezileri

 • Tatilbugun.com Otobüs İçi İkramlar

 • Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Tatilbugun.com Güvencesi

 • Tur Programına Dahil Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri,                        

 • Otopark Ücretleri, 

 • Rehberlik Hizmeti 

 • Park Girişleri

 • Tekne Turları

 • 5.Gün on iki adalar tekne turundaki öğle yemeği dahildir 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle yemekleri,

 • Tüm yemeklerde alınan içecekler,

 • Kişisel harcamalar,

TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ

 • 21:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı(Boyner Önü) – 

 • 21:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü 

 • 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 

 • 23:15 Kartal Yemek Center, 

 • 23:30 Çayırova Mc Donalds önü 

 • 24:00  İzmit Halk Evi önü

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri :

 • 15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.

 • 28 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 

 • 28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir otobüsler 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Bugün tarafından sizlere sunulmaktadır.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 388 22 74 / 0542 748 77 54 / 0542 748 77 40

Bu fırsat 01 Temmuz - 08 Temmuz 2016 arasında ve 09 Eylül - 16 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek iki turdan oluşmaktadır.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri Müze Ören Giriş yerleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. (Müze kartı olan misafirlerimize 40 TL indirim yapılacaktır)

0–6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 
0-6 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 250 TL ücret acenteye ödenir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

7-12 Yaş çocuklar için ücret 830 TL dir

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır. 

Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye 1399 TL extra ödeme yapmaları gerekmektedir

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 1 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir

Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.

Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Fiyatlar Sadece Bayramlar için geçerlidir

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar,hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL ,1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.

1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25`i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun , mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.

1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.

1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Bu fiyatlar www.birliktealalim.com internet ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesi'ne sahip birliktealalim.com üzerinden, "Hemen Al" butonuna tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller ise parapuan olarak yapılacaktır. Kampanya geçerlilik tarihinden sonra iade yapılamayacaktır.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Tatil Bugün
TR
0216 388 22 74
tatilbugun.com
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: