Twitter
EK ÜCRETSİZ ! Neşeli Tur’dan Yaz & Bayram & Yılbaşı'nda geçerli 4 Gün 3 Gece Konaklama, Ulaşım, Şehir Turu ve Rehberlik Dahil "Amsterdam Turu" 1249 TL!
Tur tarihlerini "NASIL YARARLANIRIM?" kısmıdan inceleyebilirsiniz.
Ref No : 157645
1249,00 TL
2500,00TL
liste
%50
indirim
1251TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
İlkbahar Dönemi
AMSTERDAM
Onur Havayolları Tarifeli Seferi ile 

1.Gün İSTANBUL – AMSTERDAM

Siz değerli misafirlerimiz Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali 09:15’de  buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları’nın 8Q 371 sefer sayılı uçuşu ile 11.15’de Amsterdam’a hareket. (Uçuş süresi yaklaşık 3,5 saat)Yerel saat ile 14.40’de varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu.  Amsterdam  Hollanda’nın başkentidir ancak idari başkent Lahey’dir.Turumuzda şehirdeki tüm aktivitelerin merkezi olan Dam Meydanı,meydanın ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz akşam  alternatif olarak düzenlenecek olan Tekne turuna katılabilirler.Bu turumuzda yakınında bulunan Kraliyet Sarayı,yan yana yaklaşık 10-15 tane çiçekçinin sıralandığı bir yüzen Pazar olan ve bir zamanlar çiçekçilerin çiçeklerini satmak için rıhtıma yanaştıkları ve bu sokaktan geçenlere satış yaptıkları Çiçek Pazarı, özgürlükler şehri Amsterdam’ın özgürlükler caddesi coffee shoplarıyla ünlü  Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket Amsterdamın oluşumunu ve ismini almasında rol oynayan Amsterdam a birde Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz. Turumuz sonrasında otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Tekne turu: 20 € 

2.Gün AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman, Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan tam günlük Volendam  Kasabası ve Marken turuna katılabilirler . Eski balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve liman, küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
Volendam  Kasabası ve Marken turu  :50  €

3.Gün AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek tam gün Grand Holland turuna katılabilirler .Bu turda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli,büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Swan köprüsü ve Euromast’ı fotoğraflamayı unutmayın.Sonraki durağımızda 16.yüzyıl İspanya işgalinde Flemenk isyanının başını çeken William of Orange’ın şehri Delft görülecek yerler arasındadır. Kent mavi seramikleriyle ünlü olup,burada seramiklerin tarihsel gelişimleriyle ilgili çokça bilgi edinebilirsiniz.Turdaki görülecek bir diğer şehir Adalet Divanı, Parlamento Binası ve Kraliçe Beatrix’in sarayının bulunduğu  Hollanda’nın siyasi ve idari merkezi olma özelliğini taşıyan Lahey kentidir. Hollanda’daki ünlü binalarının 1:25 ölçekle küçültülmüş maketlerinin bulunduğu maket şehir Madurodam,Lahey’in sahil kenti Schevningen ayrıca görülecek yerlerdir.Tur sonrası otele dönüş,serbest zaman .
Grand Holland turu : 80 €

4.Gün AMSTERDAM – İSTANBUL 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Onur Havayollarının 8Q 372 sefer sayılı uçuşu ile 14.55’de İstanbul’a uçuş. (Uçuş süresi yaklaşık 3,5 saat). Saat 19:25’de varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 • Onur Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul - Amsterdam – İstanbul uçak bileti 
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli
 • Tercihinize göre seçeceğiniz kategoridekiotelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Alan-Otel-Alan transferleri 
 • Panoramik Amsterdam şehir turu
 • Türkçe Rehberlik hizmetleri
 FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 • Vize ücreti 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli 
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 •  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar  
 • Otel vergileri (23 Haziran otele ödenir Diğer tarihlerde dahildir )
 • Müze ve ören yerleri girişleri 
 • Zorunlu Seyahat Sigortası  (20 Euro) , 60 yaş üstü 25 Euro rezervasyonda acentaya ödenir 
Ursula travel , havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Neşeli Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 23 Haziran, 4 Temmuz (Ramazan Bayramı) 14-15-21-22-28 -29 Temmuz, 4-5-11-12-18- 19-25 26 Ağustos, 11 Eylül (Kurban Bayramı), 29-30 Eylül, 13 Ekim, 3-17 Kasım, 01-29-31 Aralık 2016 tarihli hareketlerde geçerlidir.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

URSULA TRAVEL 7433 A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  150 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir (23 Haziran 180 Euro ) 

0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  1175  TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

Konaklama  3*  oteller için geçerlidir. 

SEYAHAT SİGORTASI (20 EURO) ZORUNLU OLUP REZERVASYONDA ACENTAYA ÖDENİR.(60 yaş üstü misafirler 30€) 

11 Eylül sezon dönem farkı Kişi başı 65 Euro, 15- 22- 29 Temmuz,5-12-19-26 Ağustos, 30 Eylül 2016 tarihlerinde sezon dönem farkı kişi başı 95 Euro, 4-14-21 -28 Temmuz ,4-18 Ağustos 29- 31 Aralık 2016 sezon dönem farkı kişi başı 115 Euro olup rezervasyonda acenteye ödenir. 

• 23 Haziran, 29 Eylül, 13 Ekim, 3-17 Kasım, 1 Aralık 2016 tarihlerinde SEZON DÖNEM FARKI YOKTUR.

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0216 550 99 91-92 –0535 6121314 numaralı telefonu arayabilir ya da neselitatil@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir. 

Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur program içeriği farklı olabilir Bu yüzden Gideceğiniz tarihe göre programı  acentadan talep edebilirsiniz (Bazı Tarihler Onur Air , Pegassus, Atlas Jet ile yapılmaktadır)

İlanda bir çok farklı tarih mevcut olup ; İndirim kuponu ile işlem tarih seçimi yapıldıktan sonra paket tur işlemine geçer

- Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden neşeli  tur sorumlu değildir. 

- Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Neşeli  tur sorumlu tutulamaz. 

- Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

- Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından neşeli tur  sorumlu tutulamaz. 

3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. 

- Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır. 

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir. 

Genelde uygun fiyata satılan fırsat ve indirimli turlarda ve acentenin operatör olarak garanti altına girip ödemelerini yapmak zorunda olduğu, satış yapılmadığı veya katılımcının tura katılmadığı durumlarda dahi acentenin tur kapsamında boş kalan yerlerin bedelini ödediği turlardır. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI: Belli bir dönem veya belli bir tarih aralığında gitmek üzere satın alınan turlardır. (Erken Rezervasyon adı altında 3 – 6 – 12 ay sonrasına satın alınan turlar gibi.)Yukarıdaki her iki kampana türünde de geçerli olmak üzere; Kampanya turlara katılan her katılımcı -tarih gözetmeksizin- herhangi bir şekilde sözleşmeyi iptal etmek isterse sözleşme bedelini iade alamayacağını kabul eder

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli 
Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda 
Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Neşeli Tur
Turgut Özal Bulvarı Çamlık Mah Pamuk Sok
34-A No 3 Serifali Ümraniye TR
0535 612 13 14
www.neselitatil.com
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: