Twitter
EK ÜCRETSİZ Polonezköy'de kahvaltı dahil günübirlik Şile Ağva turu 59,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
1 Mayıs ve 19 Mayıs dönemi dahil 29 Mayıs 02017 tarihine kadar her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 172206
59,90 TL
100,00TL
liste
%40
indirim
40,1TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • leggo-sile-on
 • leggo-sile
 • leggo-sile1
 • leggo-sile3
 • leggo-sile5
ÖNE ÇIKANLAR
Günübirlik Polonezköy de Kahvaltı Dahil ,Şile Ağva Turu
Nisan&Mayıs Ayında Her Pazar 01 ve 19 Mayıs da Dahil...
İstanbul ve Boğaz kıyılarının en güzel noktalarında temiz havanın ve huzurun tadını çıkaracağınız bir Pazar keyfi sizi bekliyor!

1.Gün   
06:30 İncirli Ömür Plaza Önü 07:00 Mecidiyeköy Mado Önü ,07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, hareket  ile gezimize başlıyoruz. Polonezköy doğru yolculuk, 1842' de Polonya'nın işgali sırasında Osmanlı' ya sığınan Polonyalılar  tarafından kurulan bu köy şimdi evleriyle ve bahçeleriyle, yeşil, modern bir köy. Cumhuriyet Köy de serpme köy kahvaltımızı alıyor ve sonrasında ,Kültür evi, Atatürk Evi , Zoşa Teyzenin Evi (Eski Polonezköy Evi),Katolik Kilisesi olan Meryem Ana Kilisesi'ni rehberimizin anlatımı ile dışarıdan görüyoruz. Yürüyüş için verilecek serbest zamanımızın ardından Rehberimizin belirleyeceği saat de  şirin bir balıkçı kasabası olan Şile’ye hareket ediyoruz. Seyir terasında Şile ilgili bilgileri alıp, Ağlayan Kaya, Şile Feneri, Şile Kalesini fotoğraflıyoruz. Şile şehir merkezinde alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ağva'ya doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Göksu deresinde extra tekne turuna katılabilir, veya restaurantlar da extra öğlen yemeklerini alabilirler. Doğayla baş başa kalmak ve yürüyüş yapmak için vereceğimiz serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergahında Akçakese Köyünde vereceğimiz fotoğraf molası sonrası İstanbul’a dönüş ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. 

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler  kişi başı olup 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemek almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk ve yemek talep edildiği takdirde fırsat kuponu alınmalıdır.6-12 yaş çocuk içinde fırsat kuponu alınmalıdır.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım.
 • Leggotur bilgi, deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .
 • Polenezköy&Cumhuriyetköy’de kahvaltı
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Ören Yeri,kale gibi tüm  giriş ücretleri
 • Öğlen yemekleri.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur tarafından sunulmaktadır.

1 Mayıs ve 19 Mayıs dönemi dahil 29 Mayıs 02017 tarihine kadar her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon Detayları

Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 12/13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 2343204 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggotur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: