Twitter
Uçakta ek koltuk talebi ile maxi italya tur kişi başı koltuk farkı
Ref No : 182775
359,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Maxi İtalya

Milano(1) – Sirmione – Venedik(1) – Ferrara –Floransa (2) – Roma (3)

Pegasus Hava yolları Tarifeli Seferi ile

*** MilanoGidiş / Roma Dönüş ***

İstanbul’dan İstanbul’a..

İzmir’den İzmir’e..

Ankara’dan Ankara’ya..

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR !

 

01. Gün                İSTANBUL – BERGAMO –MİLANO

Sabiha Gökçen DışHatlar Terminali Pegasus kontuarı önünde saat 08.15’de hazır bulunulması. Bagajve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava yolları PC 1211 sefer sayılı uçuşuile saat 11.25 ’de Milano’ya hareket ve yerel saat ile 13.25’de varış.Varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Milano’ya hareket vepanoramik şehir turu. Turumuz esnasında ünlü opera binası La Scala, DuomoMeydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğinizLa Galeria, Porta Romano görülecektir. Tur bitimi otelimize transfer. Gecelemeotelinizde.

 

2.Gün                   MİLANO – SİRMİONE – VENEDİK

Sabah kahvaltısonrası odaların boşaltılması ve Sirmione’ye hareket. İtalya' nın en büyük gölüolan Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi 13. yy’adayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları vetarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione,masal diyarını andırıyor. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Verona turumuza katılabilirler. (50 Euro).Ünlüİngiliz edebiyatçı Shakespeare'in eserine konu olmuş tarihteki en büyükaşk hikayesi Romeo ve Juliet'in evininde bulunduğu, Roma amfi tiyatrosundan(Coloseum) sonra İtalya’daki en büyük amfi tiyatrosuna (Arena di Verona) evsahipliği yapan UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki Kuzeyİtalya’nın romantik şehri Verona gezimiz sonrasında Venedik’teki otelimizetransfer. Geceleme otelinizde.

 

3.Gün                   VENEDİK  – FERRARA – FLORANSA

Sabah kahvaltısonrası odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan * Venedik Kombi– Gondol turuna katılabilirler (65 Euro). Özel Tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki BüyükKanal’dan geçip San Marco Meydanı’na geliş. İstanbul’dan getirilen granitsütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde sözsahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelkenaçtıkları önemli bir merkez. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondollarıile meşhur Venedik’te süslemeleri ile ‘altın kilise’ unvanını kazanan San Marcobazilikası ve mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri “SonBakış” Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerindedükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik’in en önemli anıt binalarından DüklerSarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi’nin göreceğimiz yerlerarasındadır. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondolgezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğusüre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülmesinin ardından, UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi'ndeki, ve bölgeninsurlar içindeki en büyük, Ortaçağ – Rönesans şehri Ferrara’ya transfer vepanoramik şehir turu. Via Mazzini, Teatro Comunale di Ferrara, Opera binası ve18. yy dan kalma Ferrara kalesi görülecek yer arasındadır. Tur bitimi otelimizetransfer. Geceleme otelinizde.

 

4.Gün                   FLORANSA

Sabah kahvaltısonrası odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Mega Toscana turu (95 Euro). San Gimignano, Siena, Pisa ve Lucca olmak üzere dört farklıgeziden oluşan, tam günlük Toscana turumuz boyunca unutulmaz manzaralar ve görkemliyapılar sizi bekliyor. San Gimignano:Çevresinde Dünyanın en kaliteli ve çeşitli üzüm bağlarının ve en iyi dondurmacısınınbulunduğu ,porcini ve türüf mantarlı peynirleri ile ünlü,14.yy’dan kalma ve etrafısurlarla çevrilmiş Toskana’nın Orta Çağ şehrini geziyoruz. Siena :Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nınen büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifliyemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeyedeğer şehirlerinden bir tanesidir. Pisa;dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğikkulesiyle ünlüdür. Akşam ışıklar eşliğinde Panoramik gezisırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ileMiracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihişehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Tur bitimi otelimizetransfer. Geceleme otelinizde.

 

5.Gün              FLORANSA  – ROMA           

Sabah kahvaltısonrası odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Floransa Şaheserleri ve Rönesans turuna katılabilirler. (35 Euro). Rönesans’ın başkentiFloransa’da, aynı zamanda Pinokyo’nun memleketi olan bu şirin şehirde önceportakal rengi kubbesiyle hemen dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesiolan Santa Maria Del Fiore Katedrali’n dışarıdan görülmesi. Katedralin endikkat çeken özelliklerinden biri de bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilenpeygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı ve ‘Cennet Kapısı’ olarakadlandırılan bronz kapıdır. Daha sonra bir zamanlar halkı parlamentoya davetetmek için kullanılan Giotto’ nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nınpolitik ve sosyal merkezi olan ve Michalengelo’un’ nun ünlü Davut Heykeli’ninde bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur EskiKöprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonunda Roma’yatransfer. Odaların alınmasına kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ileRoma gece turu (35 Euro). Roma’nın en önemli İkonlarını rehberiniz ve Roma geceışıklarının eşliğinde keşfetme şansı bulacaksınız. Tur bitimi otelimizetransfer. Geceleme otelinizde.

 

 

6.Gün                   ROMA

Sabah kahvaltısonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak  düzenlenecek olan Roma ikonları ve Vatikan turuna katılabilirler. (55Euro). “Dünyanın merkezindeki kent” olarakadlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ilekarşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdekibinalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyleyarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehreçekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanıboğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlıktarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü halinegelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmışantik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan RomaForumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan AşkÇeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (SanPietro), Castel San't Angelo - Melekler Şatosu, Navona meydanı ,Piazza PietraPantheon, Piazza Popolo görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimizetransfer. Geceleme otelinizde.

 

7.Gün                   ROMA

Sabah kahvaltısonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei turuna katılabilirler.

(85 Euro). Margaritapizzasının anavatanı olduğu söylenen ve İtalya’nın en büyük 3. Şehri olanNapoli’de Garibaldi meydanı, ViaToledo ve bu ikisinin arasında kalan kısmı olanCentroStorico diye adlandırılan şehrin en eski denebilecek semti gezilecekyerler arasındadır. Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlüarkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’dapatlayan ve şehri yok eden VezüvYanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır.Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıylaortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi,restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Gezi bitiminde Romaotelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

 

 

8.Gün                   ROMA - İSTANBUL

Sabah kahvaltısonrasında, odaların boşaltılması ardından havalimanına transfer. Bagaj vebilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1224 sefer sayılı uçuşuile saat 14.45‘te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.40’da İstanbul’a varışve turumuzun sonu.

 


 

OTELLER

Milano

(Şehir Dışı)

 

Venedik

---

 

Floransa

---

Roma

(Şehir Dışı)

3* Hotel B&B Monza

3* Tulip Inn Hotel – Padova

3* Hotel Marrani

3* Hotel Tivoli

4*Hotel Just-Lomazzo

3* Ibis Hotel –  Padova

3* Hotel Massimo

3* Maximo Hotel

4*Della Rotonda-Saronno

3* Palladio Hotel – Malcontenta

3* Hotel Innocenti

4* Duca Deste Hotel

 

**  Venedik Kombi turu tren, özel tekne ve gondolile gerçekleştirilmektedir.
**Venedikkonaklamaları Padova, Mestre, Mogliano Veneto, Treviso bölgelerinden birindesunulmaktadır.
*** Floransakonaklaması Montecatini, Prato, Mugello bölgelerinden birinde sunulmaktadır.

 

****  Italya otel standartları T.C. otelstandartlarının altındadır.

 

****Venedik Kombi ve Gondol turu (65 Euro) + Roma İkonları ve Vatikan turu (55 Euro) +Roma Gece turu ( 35 Euro)

FloransaŞaheserleri ve Rönesans turu (35 Euro) + Mega Toskana turu – Siena & SanGimignano & Pisa (95 Euro) + Verona (50 Euro)

Avantajlı ekstra geziler: 335euroyerine, 225EURO(Turesnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

*** 0-2 yaş ücretsiz ,2-12 yaş %50 indirimlidir.

 

***Programda belirtilen iç hat bağlantısaatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detaylarıve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

 

*** Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası  / Çıkış saatleri  10:00 – 12:00 arasındadır.

Notlar;

İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup,müsaitlik alınması gerekmektedir.

Bağlantı kampanyamız 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun içhat uçuş için geçerlidir.

Gruplarda bağlantı kampanyası geçerli değildir. Özel fiyatlarımızısorunuz.

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLANSERVİSLERİMİZ

?Pegasus Hava yollarıile İstanbul (BGY) –  (FCO)–İstanbul (IST) gidiş dönüş uçak bileti,

?Programdabelirtilen otellerde 7 gece konaklamalar,

?Havalimanıvergileri ve servisleri bedeli,

?Sirmione, Milano,Ferrara panoramik şehir turları,

?Profesyonelrehberlik hizmetleri

?Otelvergileri & turist şehir vergileri,

?Şehirgiriş ücretleri.

?TURSABzorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİLOLMAYAN SERVİSLERİMİZ

?Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )

?Seyahat Sağlık sigortası (10 Euro)

?Program dışı turlar ve kişisel harcamalar,

?Yurtdışı çıkış vergisi  (15 TL),

?Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,

?İsteğe bağlı şoför bahşişleri(5 Euro)

 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Celo Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Pegasus Havayolları ile 11 Kasım 2017 hareketli "Maxi İtalya" tur bedeli 1750

Rezarvasyon Zorunludur. Rezarvasyon için  0535 614 9077 

Single Farkı İçin Acente ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

FIRSAT SATIN ALMADAN ÖNCE MUTLAKA MÜSAİTLİK DURUMUNU ÖĞRENİNİZ.


Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. 

Konaklama 3*ve 4* otellerde yapılmaktadır.

Yukardaki program İstanbul hareketli tur programı ve fiyatlarıdır. İzmir'den İzmir'e veya Ankara'dan Ankara'ya fiyatları için acenta ile iletişime geçiniz.

Tur tarihine göre müsaitlik alınmadan yapılan alımlarda koltuk garantisi verilmemektedir. Tur alımı yapılırken kur oynaklığından kaynaklı Euro artışları ve kategori değişikliği güncel olarak satışa yansıtılacaktır.

Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır..

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acenta sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. 20 kişi altında kalan katılımlar durumunda tur ulaşımları tren, tramway, metro ile yapılacaktır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, sadece bu turları alan misafirler için geçerlidir. 

*** Acenta, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. acenta bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Cello Tur
TR
0535 614 9077
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: