Twitter
Özel Bahçeşehir Esteticium Cerrahi Merkezi'nde uzman hekimler tarafından diş beyazlatma ve diş taşı temizliği 1100 TL yerine 499 TL!
30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Ref No : 204479
499,00 TL
1100,00TL
liste
%55
indirim
601TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
  • dis-beyazlatma
  • dis-beyazlatma1
  • dis-beyazlatma2
ÖNE ÇIKANLAR

Özgüvenle Gülümseyin!


Bembeyaz dişlerle göz alıcı bir gülümseme artık hayal değil! 

Estetik bir gülümsemenin evrensel bakış açısı "beyaz ve parlak dişlere sahip olmak”tır. Yüzyıllardır değişmeyen bir bakış açısı olduğundan bu konuda birçok çalışma yapılmıştır. Kişiler dişlerinin şeklinden mutlu olduğunda ama sadece rengi koyu diye mutsuz ise, yada çevresel faktörler (nikotin kullanımı, ilaç kullanımı, yetersiz ağız bakımı, renklendirilmiş gıda tüketimi..) sebebi ile dişlerinin renginin koyulaştığını düşünüyor ise “Diş Beyazlatma” yaptırarak mutlu bir görünüme sahip olabilirler.

Uygulama;
Diş hekimi dişlerde yüzey temizliği yaptıktan sonra dişetlerine koruyucu uygular, sonrasında diş yüzeyine beyazlatıcı jeli uygular, 20 dk aralıklarla jel yenilenir. Toplamda 60 dk süren seans istenilen beyazlığa kavuşmak için 1 gün ara verilip tekrarlanabilir.

Diş Taşı Temizliği (Detertraj) Nedir?
Günümüzde birçok insanın korkulu rüyası haline gelen diş taşları, uzman hekimler tarafından gerçekleştirilen tedavi ve bakımlarla giderilebiliyor. Doğru bilgilendirme ve düzenli kontroller sayesinde diş taşı problemini çözmek mümkün. 

Tükettiğimiz tüm besinler ve içecekler, dişlerimiz üzerinde çeşitli kalıntılar bırakır. Bu kalıntılar zaman içerisinde dişin yüzeyinde sertleşerek bir tabaka oluşturur. Özellikle dişin diş etiyle birleştiği yumuşak bölge, bu tabakanın en sert ve yoğun olarak gözlendiği yerdir.

Diş ile diş eti arasında biriken bu kalıntılar, zamanla sertleşir ve kireç benzeri taşsı oluşumların belirmesine neden olur. 

Diş taşı temizliği (detertraj) dişlere zarar veren bir işlem değildir. Dişlere asıl zarar veren diş taşlarıdır ve eğer temizlenmezlerse diş kayıplarına kadar varan diş eti hastalıklarına sebep olurlar. Diş eti çekilmesi ile başlayan kayıplar çene kemiğinin erimesiyle devam eder.  Bu sebeple herhangi bir kayıp oluşmadan düzenli diş hekimi kontrolleri ve diş taşı temizliği yaptırmak ağız sağlığını korumanın en kolay ve gerekli yoludur.

Etkisi ne kadar zaman sürmekte ?
Diş bakımını günlük düzenli olarak yapmayan bir kişinin dişleri bir süre sonra sararmaya başlar fakat eski sarılığına dönmez, beyazlatma uygulamasının 6 ayda bir yaptırılmasında bir sakınca yoktur.

Diş minesine ve dokusuna zarar verir mi ?
Kesinlikle zarar vermemektedir, kullanılan özel jel içerisinde peroxidin maddesi içermemektedir. Bu sebeple dişlere herhangi bir zararı yoktur.

En az kaç ton renk kazandırıyor ?
En az 3 – 5 ton renk tonu açılmaktadır.

Diş beyazlatma işlemini yaptırmak acı veriyor mu ?
Kesinlikle diş beyazlatma işleminde acı duymak söz konusu değil, uygulama dişe ve ağız içerisine hiçbir ağrı, sızı vermemektedir.

Diş beyazlığını korumak ve ömrünü uzatmak için neler yapılabilir?
Merkezde bulacağınız özel ürünler sayesinde diş beyazlatma işlemi sonrasında kendi bakımınızı evinizde yapabilir ve dişlerinizin beyazlığını korumasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Esteticium Plastik Cerrahi ve Estetik Merkezi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Nisan 2019  tarihine kadar geçerlidir. 

Kod alımı yapıldıktan sonra 30 Nisan 2019 tarihine tarihine kadar kullanmak gerekmektedir. Aksi taktirde kullanılmış sayılacaktır.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :  444 99 49 veya 0544 804 99 49-0530 955 05 33

Uygulama 1 seanstan oluşmaktadır

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.


"Fırsatlar hakkında diğer sorularınız ve kullanım koşulları okumak için Burayı Tıklayın."İLETİŞİM
Esteticium Plastik Cerrahi ve Estetik Merkezi
Esenkent Mah, Süleyman Demirel Cad No No:34
Esenyurt/İstanbul TR
444 99 49
Adresim :
Fırsatlardan Haberdar Olun
Email:  
Şehir: